Виклик нарколога в Шевченківському районі Києва

Виведення із запою, зняття ломки, кодування в Шевченківському районі Києва

Виклик нарколога на дім в Шевченківському – послуга, яка може знадобитися в різних ситуаціях, що вимагають надання кваліфікованої, екстреної медичної допомоги людям, що страждають від алкогольної або наркотичної залежності.

Ми пропонуємо анонімне і швидке виведення з запою в Шевченківському за допомогою очисних крапельниць і спеціально підібраних препаратів. Дана методика допомагає купірувати навіть затяжне пияцтво.

Наступна послуга, пропонована нашим хворим – це зняття ломки в Шевченківському цілодобово. Що таке ломка – добре відомо наркоманам і людям, що страждають важким ступенем алкоголізму. При відсутності чергової дози допінгу в організмі починаються серйозні збої, що вражають як внутрішні органи і системи, так і психіку.

Досвідчений фахівець шляхом інноваційних методів детоксикації швидко полегшить стан хворого, зніме прояви абстинентного синдрому, усуває хімічну залежність.

Для того щоб отримати більш ефективний і тривалий результат, проводиться кодування в Шевченківському. Кодування здійснюють як медикаментозними методами (підшивки, Торпеда), так і психотерапевтичними (гіпноз, метод Довженка).

Перевагами виклику нарколога на дім є анонімність, оперативність і створення максимально комфортних умов для самого пацієнта.

З повним прайс-листом можна ознайомитись у медичному центрі або поставити запитання по телефону гарячої лінії: +38(099) 508-08-88

*Адміністрація Українського Центру Лікування Залежності приймає всі заходи щодо своєчасного оновлення розміщеного на сайті прайс-листа, проте, щоб уникнути можливих непорозумінь, радимо уточнювати вартість послуг у контакт-центрі за телефоном:+38(099) 508-08-88. Розміщений прайс не є офертою. Медичні послуги надаються на підставі договору. Є протипоказання. Необхідна консультація спеціаліста.

Автор:Сергій Адаменко

Медична інформація є коректною, достовірною, актуальною. Програмний директор асоціації реабілітаційних центрів