По життєве лікування від алкоголю у Луцьку, кодування назавжди

Алкогольна залежність – хронічне захворювання, що характеризується схильністю до рецидиву і вимагає тривалого і правильного лікування. «Український Центр Лікування залежності» в Луцьку допомагає швидко і ефективно впоратися з недугою будь-якого ступеня тяжкості.

Вікові особливості хворих на алкоголізм

Вік пацієнтів наркологічних диспансерів становить від 20 до 56 років. Це найбільш працездатна і соціально активна категорія громадян. Через особливості перебігу раннього та жіночого алкоголізму ці види патології вимагають іншого підходу до лікування.

Особливості виведення із запою

Алкоголізм, що розвивається в пізньому віці (після 45-50 років), має свої особливості. До цього часу, як правило, анамнез хворого обтяжений низкою соматичних захворювань: атеросклероз, серцево-судинною недостатністю, порушеннями обміну речовин і т.д. У зв’язку з супутніми соматичними захворюваннями цим хворим протипоказана активна антиалкогольна терапія.

Перевагою терапії в «Українському Центрі Лікування залежності» є індивідуальний підхід. Фахівці враховують особливості стану пацієнтів і розробляють терапевтичний курс з урахуванням вікових, гендерних, фізіологічних особливостей.

Розпорядок дня наших пацієнтів у Луцьку

7:30 Підйом
8:00 – 8:15 Фізичні вправи
8:30 – 9:00 Сніданок
9:00 – 10:00 Прибирання приміщень та території
10:30 – 12:00 Заняття по інформаційному блоку (форма группи)
12:15 – 12:30 Перекус
12:45 – 13:00 Роздуми на теми оздоровлення
13:00 – 14:30 Групова психотерапія зі спеціалістами
14:45 – 15:45 Обід
16:00 – 17:45 інформаційный блок (тестування, арт-терапія, лекція)
18:00 – 18:15 Перекус
18:30 – 19:30 Робота в групі АН/АА
19:30 – 20:15 Вільний час
20:15 – 21:00 Вечеря
21:00 – 22:00 Підведення підсумків
23:00 Відбій

Методи лікування алкоголізму в нарколічній клініці

У наркологічному центрі в Луцьку застосовуються як рекомендовані МОЗ методики терапії, так і інноваційні методи лікування. Програма складається з окремих етапів, кожен з яких вирішує окрему задачу:

 1. I етап – очищення організму від етанолу і його метаболітів (детоксикація). На цьому етапі також проводиться виведення з запою і купірування абстинентних розладів.
 2. II этап – відновлювальне і протирецидивне лікування. Використовується як медикаментозна терапія, так і психокорекція, спрямована на зміну сформованого патологічного стереотипу, що викликає «зриви». Цей етап тому і називається «ремісією алкоголізму».
 3. III этап – психологічна реабілітація та ресоціалізація. Пацієнт вчиться справлятися з негативними впливами соціального середовища, формується психологічна і психофізіологічна база адекватного реагування на зовнішні подразники, труднощі, стрес, підтримання тривалої ремісії.

Виведення з запою

Тривале зловживання алкоголем призводить до того, що організм алкоголіка перестає реагувати на звичну дозу спиртного і для отримання ефекту потрібно збільшувати його споживання. Великі дози викликають виражені тяжкі відчуття при інтоксикації (похмільний синдром), які алкоголік знімає новою порцією алкоголю. Запоєм вважається вживання значного обсягу алкоголю протягом більше 1 доби.

Домашні методи виведення з запою можуть викликати важкі ускладнення, аж до летального результату. Тому потрібно довірити професіоналам. Виведення з запою може проводитися в умовах стаціонару, амбулаторно або вдома. Фахівці клініки в Луцьку виїжджають на будинок до пацієнта і проводять детоксикацію із застосуванням ефективних методик.

Якщо інтоксикація сильна, супроводжується психічними порушеннями («біла гарячка»), то хворому пропонують госпіталізацію з транспортуванням в стаціонар клініки. Однак виведення з запою не є лікуванням алкоголізму. Це лише тимчасова міра. Для усунення залежності і попередження рецидиву потрібне тривале комплексне лікування в умовах стаціонару.

Кодування за методом Довженка

В «Українському Центрі Лікування Залежності» кодування проводять з письмової згоди хворого. Свідченням є пізня стадія алкоголізму і часті запої. У комплексному лікуванні алкоголізму кодування застосовують після детоксикації та соціальної реабілітації. Кодування проводять за умови повного утримання від алкоголю протягом 15-20 днів.

Алкоголік, навіть при усвідомленні необхідності лікування і бажання відмовитися від згубної звички, не завжди може витримати цей період часу. Тому в стаціонарі медикаментозними процедурами простіше домогтися гарного ефекту. Після обстеження, виявлення протипоказань та оцінки стану здоров’я пацієнта йому підбирають один з методів кодування:

 1. Медикаментозне – препарати, що блокують опіоїдні рецептори, або ферменти, що розщеплюють етанол і викликають тяжкі відчуття при прийомі алкоголю, випускають у формі таблеток, розчинів для ін’єкцій або капсул для підшкірного імплантації. Термін дії медикаментів становить від 1 року до 3 років. Щоб уникнути психоемоційних порушень (апатії, депресії, агресії), викликаних неможливістю вживання алкоголю, з хворим працює психотерапевт.
 2. Гіпнотичний вплив за методом Довженка – введення заборони на спиртне під гіпнозом є неінвазивний і нетоксичним методом, що дозволяє позбавиться від згубної пристрасті на термін до 3 років
 3. Лазеротерапія – вплив лазером на відповідні відділи мозку, що відповідають за виникнення або посилення залежності щодо алкогольних напоїв. Лазерне випромінювання «стирає» якісь дані з минулого, закладених в цих зонах мозку, і алкоголік позбавляється від патологічної залежності.

Записатися на процедуру виведення з запою або кодування, а також на комплексне лікування алкоголізму можна за контактними номерами телефонів або залишивши заявку на сайті наркоцентру.

З повним прайс-листом можна ознайомитись у медичному центрі або поставити запитання по телефону гарячої лінії: +38(099) 508-08-88

*Адміністрація Українського Центру Лікування Залежності приймає всі заходи щодо своєчасного оновлення розміщеного на сайті прайс-листа, проте, щоб уникнути можливих непорозумінь, радимо уточнювати вартість послуг у контакт-центрі за телефоном:+38(099) 508-08-88. Розміщений прайс не є офертою. Медичні послуги надаються на підставі договору. Є протипоказання. Необхідна консультація спеціаліста.

Автор:Сергій Адаменко

Медична інформація є коректною, достовірною, актуальною. Програмний директор асоціації реабілітаційних центрів

Чому саме ми

У вас є як мінімум п'ять причин співпрацювати саме з клінікою «Український Центр Лікування Залежності»:

А головне, наш наркологічний диспансер у Києві не просто лікує, а й влаштовує життя своїх пацієнтів після лікування наркоманії.

 • 1Бездоганно високий професіоналізм
 • 2Обґрунтована поетапна програма
 • 3Індивідуальний підхід до кожного, хто потребує
 • 4Гарантована анонімність
 • 5Консультації та відповіді на запитання у необхідному обсязі