Швидка наркологічна допомога – термінова і анонімна

Екстрена допомога наркозалежним

Швидка наркотична допомога – це не тільки детоксикація організму і зняття наркотичної ломки, а й комплекс процедур, спрямованих на стабілізацію психологічного стану наркозалежного. Лікарі-наркологи працюють за комплексними програмами з використанням передових підходів і залученням психологів для роботи з психологічним станом хворого.

Важливо не тільки усунути характерні симптоми, але й виявити причини, що спровокували захворювання, знайти способи їх усунення. При будь-якому вигляді залежності необхідно, не втрачаючи дорогоцінного часу, звертатися до професіоналів, оскільки побороти самостійно хвороба, обумовлену психологічними факторами, є складним завданням.

Що входить в поняття наркологічної допомоги?
Екстрена допомога

Перша допомога наркозалежним починається з детоксикації організму. Дана процедура часто проводиться в домашніх умовах, є незамінною при передозуванні, гострому абстинентом синдромі, важкої інтоксикації організму. У терміновому порядку викликати лікаря-нарколога додому, необхідно при прояві наступних тривожних симптомів:

 • сильні болі;
 • судомний синдром;
 • галюцинації;
 • задишка;
 • запаморочення;
 • колапс;
 • зміна кольору шкірних покривів;
 • порушення серцевого ритму;
 • утруднення дихальної функції;
 • неадекватна поведінка;
 • прискорене серцебиття.

Близькому оточенню залежного пацієнта необхідно розуміти, що без надання своєчасної медичної допомоги людина може загинути. Причиною смерті може стати, як отруєння організму, так і передозування, спроба прийняти чергову дозу штучних допінгів для зняття хворобливих відчуттів.

Кваліфіковані фахівці, використовуючи крапельниці, медикаментозні препарати, стабілізують фізичний і психоемоційний стан пацієнта, купируют гостру симптоматику. Після надання першої екстреної допомоги людина буде доставлений в наркологічну клініку для проведення подальшого лікування. Пацієнт буде перебувати під постійним наглядом фахівців, зможе отримати медикаментозну допомогу і психологічну підтримку.

Дізнатись вартість проживання в стаціонарі

Перейти

Вибираючи клініку, рекомендується віддавати перевагу установам, які мають достатній досвід, які мають профільну медичну освіту, звертати увагу на відсоток одужання та позитивні відгуки.

Як проходить надання допомоги наркозалежному?

Ефективне лікування наркотичної залежності передбачає не тільки купірування хворобливої ​​симптоматики, але й проведення комплексної реабілітації. Надати таку допомогу зможуть професіонали, що працюють в спеціалізованих клініках. Зателефонувати в центр і запросити до себе бригаду можна анонімно, в будь-який час доби.

У домашніх умовах пацієнтові надається тільки екстрена допомога, спрямована на стабілізацію організму. Подальші лікувальні заходи проводяться в стаціонарі. Госпіталізація має важливе значення для одужання. Наркозалежні люди є психоемоційно нестабільними. Вони схильний до зовнішніх спокусам, згубного впливу звичного оточення, тому зрив при спробах домашнього лікування неминучий.

Знаходження в клініці повністю виключає ймовірність придбання і вживання наркотиків. Крім того, перебування в здоровому терапевтичному співтоваристві, постійне спостереження фахівцями, зміна обстановки та кола спілкування позитивно позначаються на стані хворого.

Екстренна допомога

Анонімна наркологічна допомога

Багато людей побоюються госпіталізації й навіть уникають звертатися за професійною допомогою, побоюючись розголосу. Сучасні приватні клініки працюють з пацієнтами анонімно, без взяття на облік. Перебуваючи в центрі, людина знаходиться під постійним наглядом. Фахівці можуть своєчасно надати йому необхідну грамотну допомогу при зриві, різкому погіршенні фізичного або психічного стану.

Крім медиків і наркологів із пацієнтами займаються психологи, завдання яких полягає у виявленні причин розвитку патологічної залежності, вирішенні проблем, які спровокували захворювання. Таким чином, купірується психологічна залежність від штучних допінгів, людина в повній мірі позбавляється від бажання вживати наркотики, а не тільки притуплює відчуття на деякий час.

Увага! Ви можете ознайомитися з розпорядком дня в стаціонарі

Не варто намагатися самостійно лікувати пацієнтів, які зіштовхнулися з наркотичною залежністю. Кращим варіантом допомоги стане звернення в гарну наркологічну клініку та робота відповідно до приписів лікарів. Професійне, своєчасне лікування наркоманії в Києві дає людині значно більше шансів на повну перемогу над патологічною залежністю.

З повним прайс-листом можна ознайомитись у медичному центрі або поставити запитання по телефону гарячої лінії: +38(099) 508-08-88

*Адміністрація Українського Центру Лікування Залежності приймає всі заходи щодо своєчасного оновлення розміщеного на сайті прайс-листа, проте, щоб уникнути можливих непорозумінь, радимо уточнювати вартість послуг у контакт-центрі за телефоном:+38(099) 508-08-88. Розміщений прайс не є офертою. Медичні послуги надаються на підставі договору. Є протипоказання. Необхідна консультація спеціаліста.

Автор:Каркавін Сергій

Керівник стаціонарної програми реабілітації
У гештальт-підході завершив проходження спеціалізації по роботі з залежностями.
“Працюю над створенням терапевтичного середовища в реабілітаційному центрі”.