Ефективне лікування від наркотичної залежності в Києві

В українській столиці діє величезна кількість наркологічних клінік, реабілітаційних центрів, наркодиспансерів. Однак для досягнення позитивних, стабільних результатів і допомоги своїй близькій людині важливо вибрати професійний лікувальний заклад з хорошою репутацією. Пройти комплексне лікування наркоманії з подальшою реабілітацією і ресоціалізацією можна в наркологічному центрі «Український Центр Лікування Залежності».

Цілі програми реабілітації

 • виробити у пацієнта стійку ремісію, утримання від вживання різних наркотичних речовин;
 • відновити рівень фізичного та психічного здоров’я;
 • поліпшити міжособистісні відносини в родині й близькими;
 • соціалізувати залежного (зробити все можливе для повернення на роботу та / або навчання);
 • докласти зусиль усвідомити суспільну відповідальність, а також виключити кримінальне мислення.

Для цих цілей застосовується безліч способів, а саме:

 • повідомлення про реальність продовження вживання;
 • групова психотерапія;
 • творчі та освітні заняття;
 • робота за програмою 12 Кроків;
 • часте відвідування зборів «Анонімних Наркоманів»;
 • загальна психотерапія з родичами та друзями;
 • індивідуальні консультації з психотерапевтом.

Розпорядок дня наших пацієнтів

7:30 Підйом
8:00 – 8:15 Фізичні вправи
8:30 – 9:00 Сніданок
9:00 – 10:00 Прибирання приміщень та території
10:30 – 12:00 Заняття по інформаційному блоку (форма группи)
12:15 – 12:30 Перекус
12:45 – 13:00 Роздуми на теми оздоровлення
13:00 – 14:30 Групова психотерапія зі спеціалістами
14:45 – 15:45 Обід
16:00 – 17:45 інформаційный блок (тестування, арт-терапія, лекція)
18:00 – 18:15 Перекус
18:30 – 19:30 Робота в групі АН/АА
19:30 – 20:15 Вільний час
20:15 – 21:00 Вечеря
21:00 – 22:00 Підведення підсумків
23:00 Відбій

Принцип роботи центру

Наркологічний центр «Український Центр Лікування Залежності» відрізняється професійним підходом до боротьби з наркотичною залежністю. У цьому лікувальному закладі працюють виключно кваліфіковані фахівці, які використовуючи інноваційні методики. Допоможуть пацієнтові подолати фізичну залежність, відновити його психологічне здоров’я, повернути тверезе мислення, сформувати правильні цілі і мотивації.

Лікування від наркотиків і починається з детоксикації організму, необхідної для усунення проявів абстинентного синдрому, відомого, як стан ломки. Найчастіше наркозалежні люди не можуть самостійно подолати цей хворобливий період, коли організм не отримує звичну дозу допінгу. Тут буде потрібна допомога професійних медиків та наркологів.

Ключове значення відводиться відновленню наркозалежного. Доведено, що без грамотної реабілітації, показники ефективності терапевтичного курсу складають не більше 5%. Тому важливо допомогти пацієнтові впоратися не тільки з фізичною, а й з психологічною залежністю, щоб після повернення з клініки він знову не повернувся до наркотиків.

Фахівці, використовуючи найефективніші психотерапевтичні методи, надають пацієнтові необхідну підтримку на всіх етапах лікування, допомагають навчитися жити, справлятися з проблемами, отримувати задоволення від життя без наркотичних допінгів.

Лікування рекомендується проводити в умовах госпіталізації, що дозволяє забезпечити постійне спостереження фахівців, захистити людину від звичного кола спілкування, непотрібних друзів, занурити в здорове терапевтичне співтовариство.

Дізнатись вартість проживання в стаціонарі

Перейти

Центр «Український Центр Лікування Залежності» забезпечує своїм пацієнтам якісну психологічну підтримку і після завершення лікувального курсу, виписки з клініки. Такий підхід дозволяє закріпити досягнуті результати і уникнути можливих зривів. Співробітники центру сприяють у працевлаштуванні своїх реабілітантів, відстежують їх стан після соціальної адаптації.

Наші переваги

Клініка «Український Центр Лікування Залежності» характеризується наявністю безперечних переваг:

 1. Комплексний підхід до лікування (проведення детоксикації, психологічна корекція, реабілітація, ресоціалізація, терапевтичний супровід).
 2. Команда професіоналів.
 3. Індивідуальний підхід до кожного пацієнта.
 4. Застосування передових методик.
 5. Попередження можливих зривів, профілактичні заходи.
 6. Послуга примусової терапії наркотичної залежності.
 7. Екстрена детоксикація і можливість лікування в домашніх умовах.
 8. Комфортні умови проживання.
 9. Демократична вартість послуг.
 10. Анонімність терапії.

«Український Центр Лікування Залежності» – це найкращий сучасний наркологічний центр, що пропонує комплексну програму лікування, спрямовану на фізичну і психологічну реабілітацію. В центрі не тільки виліковують, але і беруть активну участь у подальшій долі своїх пацієнтів. Фахівці на всіх етапах терапевтичного процесу забезпечують пацієнтові спокій, доброзичливу атмосферу, захищають його від провокуючих зв’язків.

Послуга Час Ціна
Первинна консультація у нарколога  60 хв 800 грн.
Денний стаціонар  за добу від 2000 грн.

Зняття абстинентного синдрому.

Зняття ломки, детоксикація

 за добу від 4000 грн.
Сеанс у психолога/психотерапевта.

Психотерапія, психокорекція, психоаналіз

 60 хв від 500 грн.
Повний курс лікування від алкоголізму за добу від 2200 грн.
Повний курс лікування від наркозалежності за добу від 2900 грн.
VIP-відділення за добу від 5000 грн.

Для реабілітантів проводиться профорієнтаційна робота, спрямована на підготовку людини до вибору нової професії або к поверненню до старої спеціальності, щоб він відчув себе нормальною людиною, міг заробляти і утримувати сім’ю.

Пройти професійне лікування наркоманії в Києві можна за доступною ціною. Для досягнення позитивних результатів і порятунку життя своїх близьких важливо своєчасно звернутися до фахівців для забезпечення правильної терапії та психологічної підтримки!

Питання що часто задаються

Мій молодший брат страждає від спайсовой залежності. Від лікування і сторонньої допомоги категорично відмовляється. На доводи та вмовляння родини не прислухається. Чи існує можливість проведення примусової реабілітації?

Примусове лікування наркоманії, згідно з чинним законодавством, дозволено лише в тих випадках, коли людина проявляє агресію, несе потенційну загрозу життю і здоров'ю оточуючих. На жаль, велика частина пацієнтів, які страждають алкогольною чи наркотичною залежністю, знаходяться в стадії заперечення і відмовляється від лікування. Виходом зі сформованої ситуації може стати застосування методу інтервенції. Фахівці проводять з хворим мотивуючі бесіди, приводячи вагомі доводи, аргументи, приклади з життя інших залежними людей. Дана методика дозволяє наркоману усвідомити всю серйозність проблеми та прийняти свідоме рішення про проходження повноцінної реабілітації. Показники ефективності методу інтервенції складають близько 99%.

Поясніть, будь ласка, чим наркологічна клініка відрізняється від лікарні?

Наркологічна клініка являє собою затишний заміський котедж, оснащений сучасними меблями і технікою, прилеглою територією для прогулянок і розвиненою інфраструктурою. На відміну від лікарні, тут панує максимально наближена до домашньої атмосфера, а для проживання реабілітантів створені комфортні умови.

Я хочу поїхати з сином на курорт після закінчення реабілітації. Скажіть, будь ласка, скільки триває курс?

Тривалість реабілітаційного курсу визначається індивідуально. Лікування триває стільки часу, скільки необхідно людині для повноцінного відновлення та подолання залежності. Згідно з даними ВООЗ, лише на процес формування певного досвіду йде близько 3 місяців. Однак у нашій клініці діють і короткострокові програми, розраховані на 42 діб, призначені для людей з високим рівнем мотивації та бажанням одужати.

Після курсу лікування від наркоманії мені пропонують пройти реабілітацію. Наскільки це необхідно та в чому полягає сенс реабілітації?

Метою реабілітації є купірування психологічної залежності від штучних допінгів. Усунення однієї лише фізіологічної залежності та детоксикації не дають гарантії досягнення стабільної ремісії. Часто пацієнт, який пройшов курс лікування, зривається і знову повертається до вживання наркотиків або алкоголю. Реабілітаційний курс триває кілька місяців і проходить в умовах госпіталізації. Застосовувані психотерапевтичні методики допомагають реабілітантами сформувати стійкі здорові мотивації, скорегувати поведінкову модель, вирішити психологічні проблеми, що стали причиною розвитку залежності, знайти втрачені навички взаємодії з соціумом. Згідно зі статистичними даними, близько 90% залежних людей, які пройшли реабілітацію, змогли повернутися до повноцінного, тверезого життя і уникнути рецидивів захворювання.

Я страждаю алкоголізмом. Начальник загрожує звільненням, якщо я не припиню пити. Дружина планує подавати на розлучення. Я намагався впоратися з проблемою самостійно, але у мене не вийшло. Змогли б ви допомогти мені позбутися від алкогольної залежності?

Ефективність лікування у першу чергу залежить від мотивацій пацієнта та його власного бажання побороти патологічну залежність. Цілком ймовірно, що перемогти алкоголізм самостійно не вдається тому, що дана мета виникла під впливом зовнішніх факторів, а не завдяки вашому внутрішньому прагненню. Наша наркологічна клініка пропонує дієві методи лікування алкогольної залежності, показники ефективності яких складають близько 95%. Велике значення має зацікавленість самого хворого в одужання. При відсутності належних мотивацій фахівці проводять з пацієнтами мотивуючі бесіди, що дозволяють сформувати психологічну готовність до подолання алкоголізму.

Адреса наркологічного центру "УІЗ" в Києві

Розрахувати вартість лікування