Статті про наркоманів і алкоголіків

Вченими з університету Лінчепінга, одного з найбільших вищих навчальних закладів Швеції, було проведено дослідження, результати якого вразили самих біологів. Вони виявили в головному мозку невелику групу нервових клітин, що визначають людську поведінку.

Читать далее… Вчені виявили можливу причину алкоголізму

При систематичному вживанні спиртного страждає весь організм, а метаболіти етилового спирту накопичуються в тканинах окремих органів і викликають розлади в їх роботі.

Читать далее… Удар по здоров’ю: як алкоголь повільно руйнує організм

Алкоголь по-різному впливає на організм людини. Все залежить від дози прийнятого спиртного, його види та міцності. Багато людей, які навіть не мають залежності від етанолу, страждають від симптомів похмілля на наступний день після бурхливого застілля. Але зазвичай цей стан супроводжується нудотою, спрагою і головним болем, зниженням або посиленням апетиту. Однак іноді трапляється так, що після вживання алкоголю виникає нав’язливе почуття незрозумілої тривоги. Чому воно з’являється і про що говорить, розповіли американські вчені.

Читать далее… Тривожність після алкоголю і що її провокує: вчені дали роз’яснення

Алкоголіки дуже рідко визнають наявність у себе згубної залежності, тим більш заперечують побутове пияцтво, яке може трансформуватися в алкоголізм. При появі будь симптомів слід відмовитися від алкоголю або хоча б скоротити кількість випитого? Фахівці назвали ряд ознак алкогольної адикції, що починається.

Читать далее… Ознаки прогресування алкоголізму

Більшість з тих, хто вживає спиртні напої, здатні контролювати свою поведінку. При алкоголізмі виникає компульсивний патологічний потяг до алкоголю, з яким практично неможливо впоратися без допомоги фахівців. Бажання знову випити за своєю силою прирівнюється до почуття голоду і спраги. Від неконтрольованої потреби вживати спиртні напої алкоголіка не утримує ні плач дружини, ні втрата роботи, ні проблеми зі здоров’ям..

Читать далее… З’явився шанс вилікуватися від алкоголізму

1 2 3 34
Розрахувати вартість лікування