Анонімне лікування алкогольної залежності у Рівному, кодування назавжди

Від алкоголізму різній стадії страждає близько 26,5% українців. Щоб допомогти впоратися з залежністю максимальній кількості хворих, «Український Центр Лікування Залежності» заснував філії в більшості великих міст країни. Наркоцентр в Рівному щорічно надає професійну допомогу тисячам алкоголіків, застосовуючи максимально ефективні та інноваційні методи терапії.

Особливості ефективного кодування від алкогольної залежності

Які єтапи лікування від алкоголізму?

Етанол – сильний токсин, який пошкоджує головний мозок, викликаючи психічну і фізичну залежність. Для того щоб лікування було ефективним і безрецидивним, необхідно впливати на обидві складові аддикции. Терапевтичний курс проходить поетапно. Кожен етап вирішує свою задачу і вимагає специфічних методів впливу:

 1. Перший – включає очищення організму від етанолу і його метаболітів (детоксикацію). На даному етапі також проводиться виведення з запою і купірування абстинентних розладів. Очищаючі процедури допомагають позбутися від фізичної залежності. Програма Детокс здійснюється за допомогою медикаментозних та фізіотерапевтичних методів.
 2. Другий – відновне лікування, спрямоване на усунення супутніх ускладнень і захворювань. На цьому етапі в якості допоміжної заходи може бути використано кодування.
 3. Третій – психологічна реабілітація. Використовується як медикаментозна терапія, так і психокорекція. Фахівці за допомогою різних засобів усувають психологічну залежність і попереджають зрив. Психологи, психотерапевти клініки допомагають хворому виявити причини алкоголізму, впоратися з ними, навчитися адекватно реагувати на труднощі, проблеми без вживання алкоголю.
 4. Четвертий – ресоціалізація. Пацієнт відновлює соціальні та сімейні зв’язки, вчиться довіряти оточуючим і завойовує їхню довіру, повертається до активного соціального життя.

Комплексне лікування проводиться в умовах стаціонару, де персонал клініки спостерігає за станом пацієнта, обмежує його спілкування з асоціальною оточенням. Контроль стану дає можливість своєчасно коригувати стратегію терапії, домагаючись максимальної ефективності.

Розпорядок дня наших пацієнтів у Ріному

7:30 Підйом
8:00 – 8:15 Фізичні вправи
8:30 – 9:00 Сніданок
9:00 – 10:00 Прибирання приміщень та території
10:30 – 12:00 Заняття по інформаційному блоку (форма группи)
12:15 – 12:30 Перекус
12:45 – 13:00 Роздуми на теми оздоровлення
13:00 – 14:30 Групова психотерапія зі спеціалістами
14:45 – 15:45 Обід
16:00 – 17:45 інформаційный блок (тестування, арт-терапія, лекція)
18:00 – 18:15 Перекус
18:30 – 19:30 Робота в групі АН/АА
19:30 – 20:15 Вільний час
20:15 – 21:00 Вечеря
21:00 – 22:00 Підведення підсумків
23:00 Відбій

Детоксикація та виведення з запою

Етанол володіє психоактивною і токсичною дією. Він пошкоджує клітини тканин основних органів. Психоактивну дію викликає потребу в регулярному вживанні зростаючих доз алкоголю. Все разом призводить до розвитку залежності і запоїв.

Запойное стан вимагає професійної екстреної допомоги. Вона включає:

 1. Медикаментозний вплив – введення розчинів електролітів, глюкози, вітамінів, препаратів симптоматичної терапії.
 2. Фізіотерапію – апаратне очищення крові, методи, що прискорюють дію лікарських препаратів, які активізують процеси самовідновлення.

Виведення з запою може здійснюватися спеціалізованою бригадою вдома, а також в стаціонарі.

Детоксикація – це тільки частина успіху. Вона позбавляє від фізичної залежності, але не гарантує тривалу ремісію. Щоб позбутися від тяги до спиртного, необхідно «перепрограмувати» мозок. Психологічні методи допомагають змінити ставлення до алкоголю, погляд на себе і навколишній світ, «зламати» стереотипи реагування на життєві обставини. Деяким хворим допомагає стриматися від зриву заборонна терапія..

Кодування від алкоголізму, види та методи

Одним з методів лікування від алкоголізму є кодування. Коли пацієнт не впевнений, що може запобігти рецидиву, то йому пропонують пройти процедуру кодування. Фахівці в «Українському Центрі Лікування Залежності» в Рівному застосовують такі методи:

 1. Медикаментозне кодування –за допомогою алкоблокаторів (підшивка Торпедо, Еспераль, застосування таблеток, уколів, несумісних з етанолом) викликаючих негативну реакцію організму на етанол і відразу до нього. Тривалість дії фармакологічного кодування становить від 1 до 5 років і залежить від виду використаного препарату. Засоби кодування підбирають індивідуально. Це найшвидший спосіб, який може використовуватися амбулаторно або в домашніх умовах.
 2. Психотерапевтичне – метод кодування А. Р. Довженко включає в себе елементи гіпнотичного впливу, НЛП і раціональної психотерапії. Чим більше вселяє пацієнт, тим ефективніше діє гіпноз. У хворого при спробі випити і навіть від згадки про спиртне розвиваються ознаки інтоксикації.
 3. Апаратне – лазерне кодування є модифікацією рефлексотерапії. Вузьконаправлений лазерний промінь впливає на біоактивні точки, пов’язані з центром задоволення в головному мозку. Лазер руйнує стереотип «алкоголь-задоволення» і сприяє відновленню порушених процесів в тканинах мозку. Вважається найшвидшим, безпечним методом. Відсутність протипоказань і ускладнень роблять лазеротерапію все популярнішим. Однак вона менш ефективна на 3 стадії алкогольної залежності.

Головна умова ефективності кодування – усвідомлене прагнення хворого до позбавлення від алкогольної залежності. Метод, кошти його реалізації і кількість сеансів кодування фахівці центру підбирають індивідуально.

Стати пацієнтом спеціалізованої наркологічної клініки в Рівному або записатися на процедуру виведення з запою, кодування, викликати лікарів додому можна на сайті центру, заповнивши спеціальну форму або зателефонувавши по телефону.

Чому саме ми

У вас є як мінімум п'ять причин співпрацювати саме з клінікою «Український Центр Лікування Залежності»:

А головне, наш наркологічний диспансер у Києві не просто лікує, а й влаштовує життя своїх пацієнтів після лікування наркоманії.

 • 1Бездоганно високий професіоналізм
 • 2Обґрунтована поетапна програма
 • 3Індивідуальний підхід до кожного, хто потребує
 • 4Гарантована анонімність
 • 5Консультації та відповіді на запитання у необхідному обсязі
Розрахувати вартість лікування