Лікування алкоголізму в Тернополі

Пройти анонімне, ефективне лікування алкоголізму в Тернополі можна в реабілітаційному центрі «Український Центр Лікування Залежності». У цьому лікувальному закладі кожен пацієнт отримує медичну і психологічну допомогу, а також сприяння в подальшій соціальній адаптації.

Етапи реабілітаціонного курсу

Ефективне лікування алкоголізму, що приносить довгострокові позитивні результати, являє собою комплексну програму, що складається з наступних основних етапів:

 1. Перша наркологічна допомога — проведення детоксикації, виведення з запою, лікування «білої гарячки». Очищення організму проводиться з метою поліпшення фізичного та психоемоційного стану пацієнта, зняття гострого абстинентного синдрому, купірування хімічної залежності від спиртного.
 2. Попередня діагностика — оцінка стану хворого, стадії розвитку алкогольної залежності, наявності можливих супутніх захворювань і ускладнень.
 3. Медикаментозне лікування (кодування, лікарська терапія) — проводиться для повного придушення фізіологічної залежності, очищення організму, відновлення фізичного здоров’я. Включає в себе прийом препаратів, які формують відразу до спиртного, вітамінів, сорбентів, імуномодуляторів, снодійних, заспокійливих засобів.
 4. Психологічна реабілітація — основний і найтриваліший етап лікування. Проводиться за допомогою методів індивідуального психоаналізу, занять в групах взаємодопомоги за програмою «12 кроків», елементів арт, трудо- і Гештальт-терапії, сеансів сімейного системного психоаналізу. Психокорекційні методики дозволяють подолати психологічну залежність від алкоголю, усунути причини розвитку захворювання, сформувати у пацієнта здорові мотивації і домогтися стійкої, тривалої ремісії.
 5. Ресоціалізація —допомога в соціальній адаптації пацієнтів, які пройшли лікування від алкогольної залежності. Закріплює досягнуті результати, підвищує якість життя реабілітантів, а головне — зводить до мінімальних показників ймовірність можливого рецидиву. Крім психологічної та моральної підтримки програма соціальної адаптації включає в себе реальну допомогу в отриманні освіти, підвищенні рівня кваліфікації, працевлаштування.

Лікування алкогольної залежності в Тернополі

Пройшовши повний курс реабілітації в стаціонарі, пацієнти не тільки кидають пити, а й отримують унікальну можливість почати нове життя, вирішивши проблеми, які спровокували розвиток алкоголізму.

Умови для успішного лікування алкоголізму

Чому лікування алкоголізму в приватних реабілітаційних центрах дає більш швидкі, виражені і стабільні результати, ніж терапія в державних наркологічних? Багато що залежить і від терапевтичних методів, і від умов, в яких проводиться реабілітація. Приватні клініки піклуються про фізичний і душевний комфорт своїх підопічних.

Реабілітанти живуть в затишних кімнатах заміського пансіонату, де їм надається здорове, оптимально збалансоване харчування, можливість займатися спортом, організація розвиваючого дозвілля. Лікування проходить анонімно, що позбавляє пацієнта від зайвих хвилювань, громадського осуду, проблем з подальшою соціалізацією.

До кожного реабілітанта фахівці центру ставляться з увагою, повагою, намагаються знайти особливий підхід. Все це в комплексі сприяє швидкому фізичному і психологічному відновленню людей, які страждають на алкогольну залежність.

Які послуги пропонуються?

Своїм пацієнтам наркоцентр пропонує наступні види послуг:

 • надання розгорнутих, індивідуальних консультацій;
 • надання першої наркологічної допомоги вдома;
 • робота з мотиваціями пацієнта (метод інтервенції);
 • лікування супутніх алкоголізму захворювань;
 • виведення з запою;
 • лікування алкогольного делірію, гострої форми інтоксикації;
 • надання допомоги ближньому оточенню реабілітантів;
 • терапевтичний супровід після виписки;
 • трансфер пацієнта в центр;
 • кодування від алкоголізму, медикаментозна підшивка.

Алкозалежні люди, що проходять терапію в центрі, отримують повний комплекс послуг, які можуть знадобитися на різних стадіях лікування алкогольної залежності.

Як отримати допомогу?

Для того щоб допомогти близькій людині, яка страждає від алкоголізму, її родичам досить просто подзвонити в тернопільське відділення центру «Український Центр Лікування Залежності» або заповнити форму зворотного зв’язку на офіційному сайті установи.

Фахівці центру нададуть розгорнуту індивідуальну консультацію і підкажуть з чого почати шлях до одужання. Також ви завжди можете скористатися послугою виклику лікаря-нарколога додому. Установа працює в цілодобовому режимі, без перерв, вихідних і святкових днів.

Розрахувати вартість лікування