Різновиди наркотиків

Трамадол є одним із найбільш популярних наркотиків у колі сучасної молоді. Більшість людей вважають пристрасть до нього «пустощами», не розуміючи його згубних наслідків для організму. Трамадол не тільки руйнує фізичне і психічне здоров’я, а й часто призводить до вживання більш важких, небезпечних наркотичних речовин.

Читать далее… Залежність від Трамадолу та її лікування

Проблема наркоманії стає все більш актуальною і широко поширеною, через те, що придбати змінючі свідомість препарати можна практично в будь-який аптечної мережі та навіть без рецепта. Наприклад, спазмальгетики, таблетки Триган Д використовуються підлітками та молоддю аж ніяк не для усунення больового синдрому, а з метою отримання нових емоцій, досягнення стану наркотичного сп’яніння.

Читать далее… Триган Д – як боротися із залежністю від спазмальгетиків?

Кількість людей, які страждають наркоманією, неухильно зростає з кожним роком. Обумовлено це тим, що наркомани використовують для отримання задоволення не тільки заборонені препарати, але і речовини, що не відносяться до категорії наркотичних. Наприклад, сіль для ванни при внутрішньому застосуванні дає яскраво-виражений галюциногенний ефект. Передозування сіллю, що супроводжується параноїдальним станом – явище широко поширене, що загрожує смертельно небезпечними наслідками.

Читать далее… Сіль – наркотик, який доводить до психозу та смерті

Сприйняття наркоманії як шкідливої звички, а не небезпечного захворювання призводить до того, що пацієнти не отримують своєчасну допомогу. Ситуація ускладнюється тим, що наркотичним ефектом володіють багато лікарських препаратів, що продаються у вільному доступі і застосовуються для лікування різних захворювань. Вживання такого роду медикаментів у великих дозах дає відчуття ейфорії і провокує розвиток залежності. Одним з таких препаратів є заспокійливе під назвою Ксанакс.

Читать далее… Препарат Ксанакс: заспокійливе, провокує розвиток залежності

Багато медикаментозні засоби при самовільному, безконтрольному вживанні у великих дозах надають наркотичну дію і провокують розвиток патологічної залежності. Препарат «Лірика» застосовується в медичній сфері для купірування судомного синдрому. Незважаючи на те, що придбати таблетки можна виключно за рецептом, наркоманам все ж вдається добути медикамент «Лірика», що дає тимчасове відчуття ейфорії та несе катастрофічні наслідки для організму.

Читать далее… Препарат «Лірика»: причини розвитку залежності та способи лікування