Швидке кодування від алкоголю за 1 день, анонімно та ефективно

Кодування – один із найбільш простих і дієвих способів подолання алкогольної залежності та профілактики можливих несприятливих наслідків даного захворювання. «Український Центр Лікування Залежності» пропонує пройти ефективне, безпечне кодування від алкоголю. Фахівці використовують виключно надійні, ефективні методики та препарати. Пацієнтам гарантується абсолютна анонімність, безпека, індивідуальний підхід і досягнення позитивних терапевтичних результатів.

Методи кодування

У наркологічному центрі процедура кодування при алкоголізмі проводиться двома способами – медикаментозним і психотерапевтичним. Кожен із них має свою специфіку та спосіб впливу (на фізіологічному або психологічному рівні). Оптимальний варіант підбирається індивідуально з урахуванням всіх особливостей конкретного клінічного випадку.

Медикаментозне кодування

Медикаментозне кодування при алкоголізмі передбачає введення в організм пацієнта особливих препаратів, що створюють штучну алкоблокаду. Якщо після цієї процедури людина буде вживати спиртне, наслідки будуть дуже неприємними.

Також використовуються і препарати, що пригнічують дію алкоголю. При їх застосуванні людина, що прийняла чергову дозу спиртного, не зазнає звичного стану алкогольної сп’яніння, а, навпаки, відчує ознаки гострої інтоксикації. Відсутність задоволення від алкоголю природним чином пригнічує бажання до його вживання.

Фахівці центру для кодування використовують такі препарати, як Торпеда, Налтрексон, Еспераль. Ці медикаменти дають хороший ефект, а також мають доступну вартість. Перед кодуванням для отримання позитивних результатів необхідно провести детоксикацію організму, вивести людину з запійного стану.

Медикаментозне кодування від алкоголю проводиться декількома способами.

 1. Ін’єкційний – даний метод вважається найбільш швидким способом придушення фізичної залежності від спиртного. Препарат вводиться внутрішньовенним шляхом і швидко починає діяти. У деяких випадках для забезпечення максимально оперативного, вираженого ефекту укол робиться безпосередньо в печінку. До переваг цього способу кодування можна віднести те, що проводиться він не тільки в стаціонарі, але і вдома. До числа найбільш якісних препаратів для ін’єкційного кодування відносять Тетлонг, Дельфізон, Аквалонг.
 2. Підшивка від алкоголю (вшивання блокади) – при даному варіанті кодування в організм пацієнта вшивається ампула з препаратом, несумісним зі спиртним. Процедура проводиться виключно в умовах стаціонару. Після підшивки пацієнтові протипоказано вживати навіть мінімальні дози алкоголю, оскільки наслідки можуть бути жахливими, аж до смертельного результату. Медикаментозна підшивка, крім придушення хімічної залежності, формує і психологічний бар’єр, оскільки у хворого з’являється відчуття страху з відношення до спиртного.
 3. Краплі й таблетки – виходячи з особистого анамнезу хворого, фахівець підбирає медикаментозні препарати, які характеризуються кумулятивної особливістю в організмі. Призначаються ліки тільки після комплексного обстеження пацієнта. Добре зарекомендували себе такі препарати, як Тетурам (таблетки) та Колме (краплі).

Який варіант медикаментозного кодування від спиртного віддати перевагу, вирішує лікар-нарколог, виходячи з історії хвороби, індивідуальних особливостей і стану здоров’я пацієнта, стадії алкоголізму, результатів попередньої діагностики.

Психологічне кодування

Фахівці «Українського Центру Лікування Залежності» успішно проводять і психологічне кодування від алкоголізму, що характеризується високими показниками ефективності. В результаті залежний пацієнт відмовляється від вживання спиртного, в силу формування негативного до нього відношення на рівні підсвідомості.

Дана методика користується великою популярністю, оскільки далеко не всі алкоголіки погоджуються на проходження повноцінного курсу психологічної реабілітації. До переваг психологічного кодування також можна віднести мінімальний спектр протипоказань і побічних дій, безпеку, відсутність потреби у вживанні хімічних препаратів.

При хронічному пияцтві фахівці наркоцентру використовують такі варіанти психологічного кодування:

 1. Кодування за методом Довженка. Дана методика користується величезною популярністю і практикується лікарями-наркологами по всьому світу. Однак слід зазначити, що кодування за методом Довженка дає хороші результати тільки тоді, коли сам пацієнт зацікавлений в одужанні, має правильні мотивації і звернувся до фахівців за власним бажанням.
 2. Гіпноз – дозволяє досягти стійких позитивних терапевтичних результатів при роботі з пацієнтами, схильними до навіювання. Суть методики полягає в тому, що людина занурюється в гіпнотичний стан, після чого фахівець впроваджує в його підсвідомість установку, спрямовану на формування відрази до спиртного, діючу тривалий проміжок часу. У більшості випадків для досягнення потрібного ефекту достатньо одного гіпнотичного сеансу. Іноді з метою отримання більш стабільних результатів пацієнту може бути рекомендований повторний сеанс гіпнозу.

Психологічне кодування – ефективний і безпечний метод лікування алкоголізму, проте підходить він не для всіх пацієнтів. Хворий повинен або мати певний ступінь сугестивності, або вже мати сформовані, правильні мотивації до одужання.

Лазерне кодування

Кодування від алкоголю за допомогою впливу лазерного випромінювання – ефективна, інноваційна методика, яка також доступна для пацієнтів клініки. Суть процедури полягає у тому, що, використовуючи спеціальний пристрій, фахівець впливає лазером на певні ділянки головного мозку пацієнта, пригнічуючи тягу до вживання спиртних напоїв.

Кодування «подвійний блок»

«Подвійна блокада» об’єднує в собі медикаментозні та психотерапевтичні методи кодування. Крім роботи з підсвідомістю пацієнта, фахівці також підбирають для нього несумісний зі спиртним препарат. Такий варіант кодування найкраще підходить для людей, які страждають на хронічний алкоголізм.

Підготовка до процедури кодування

У першу чергу пацієнт проходить медичне обстеження, розмовляє з фахівцями (наркологом, психологом). На підставі отриманих результатів для нього підбирається оптимальний варіант кодування від спиртного – найбільш дієвий, безпечний у конкретному клінічному випадку та відповідний за вартістю.

Медикаментозна терапія як один із етапів лікування алкоголізму

При необхідності проводиться процедура детоксикації організму. Важливо врахувати, що обов’язковою умовою успішного проведення будь-якого способу кодування від алкоголізму є відмова від спиртного та дотримання тверезості як мінімум протягом 5 діб перед процедурою.

У кожного способу кодування від алкоголізму є свої специфічні рекомендації в плані підготовки, з якими пацієнта обов’язково ознайомить в індивідуальному порядку лікар-нарколог.

Плюси та мінуси кодування від алкоголю

Кодування від алкоголізму – процедура, що має як переваги, так і недоліки. Плюси та мінуси обов’язково потрібно враховувати перш, ніж зважитися на такий метод лікування.

Переваги кодування від спиртного

До безперечних переваг кодування від алкоголізму відносяться:

 1. Можливість самостійного визначення тривалості дії кодування (3 місяці, півроку або ж рік).
 2. Проведення процедури тільки після консультації з лікарем-наркологом, отримання та аналізу результатів зібраного анамнезу й попереднього комплексного медичного обстеження.
 3. Швидкість проведення безпосередньо самої процедури (від 1 до 3 годин) і збереження результатів протягом тривалого тимчасового терміну.
 4. Можливість закріпити результати детоксикації і досягти стану тимчасової тверезості, необхідного для успішного проведення психологічної реабілітації алкоголіків.

Недоліки кодування від алкоголізму

Незважаючи на явні переваги, такий метод лікування хронічного пияцтва має і ряд недоліків:

 1. Ефект кодування зберігається протягом певного часу, тому для підтримки стану ремісії процедуру доведеться проводити повторно (після закінчення терміну закінчення дії препарату або психологічної установки).
 2. Кодування не дає можливості повного лікування від алкогольної залежності.
 3. Кодування направлено виключно на придушення патологічної тяги до вживання спиртного. Даний метод лікування носить симптоматичний характер, оскільки бореться з наслідками, а не з причинами розвитку алкогольної залежності.

З урахуванням перерахованих вище переваг і недоліків методики фахівці рекомендують використовувати кодування в якості одного зі складових елементів комплексного терапевтичного курсу, спрямованого на боротьбу з алкоголізмом.

Спочатку пацієнт проходить детоксикацію, медикаментозну терапію, далі проводиться кодування, що закріплює досягнуті результати й повністю переборює фізіологічну залежність від спиртного. Наступний етап – психологічна реабілітація, що сприяє усуненню провокуючих чинників алкоголізму, досягненню стабільної, довгострокової ремісії.

Скільки діє кодування від алкоголізму?

Через якийсь час після процедури кодування хворий знову повернеться до вживання алкогольних напоїв, залежить від рівня його мотивацій, стадії розвитку патологічного процесу. На тривалість ремісії впливає також спосіб життя, поведінку близького оточення.

Кожен варіант кодування від спиртного має свої особливості, переваги та недоліки. Однак практика показує, що, якщо пацієнт дотримується всіх рекомендації та приписи спеціаліста, результати кодування від алкоголізму зберігаються протягом тривалого часу.

Середні терміни дії медикаментозного кодування варіюються у проміжку від півроку до 2 років. Фахівці «Українського Центру Лікування Залежності» гарантують своїм пацієнтам досягнення максимально виражених і довгострокових результатів кодування.

У середньому пацієнти, які пройшли цю процедуру, не відчувають тяги до вживання спиртного протягом декількох років. У разі рецидиву захворювання можна провести повторне кодування або спробувати методику «подвійний блокади».

Розпорядок дня наших пацієнтів

7:30 Підйом
8:00 – 8:15 Фізичні вправи
8:30 – 9:00 Сніданок
9:00 – 10:00 Прибирання приміщень та території
10:30 – 12:00 Заняття по інформаційному блоку (форма группи)
12:15 – 12:30 Перекус
12:45 – 13:00 Роздуми на теми оздоровлення
13:00 – 14:30 Групова психотерапія зі спеціалістами
14:45 – 15:45 Обід
16:00 – 17:45 інформаційный блок (тестування, арт-терапія, лекція)
18:00 – 18:15 Перекус
18:30 – 19:30 Робота в групі АН/АА
19:30 – 20:15 Вільний час
20:15 – 21:00 Вечеря
21:00 – 22:00 Підведення підсумків
23:00 Відбій

Вартість кодування від алкоголю

Кодування від алкоголізму – результативна процедура, що дозволяє на довгий час усунути хворобливу тягу до вживання спиртних напоїв. Вартість послуги залежатиме від наступних факторів:

 • підходить для конкретного пацієнта методу кодування;
 • обраного препарату для медикаментозного кодування;
 • передбачуваних термінів дії кодування;
 • стадії розвитку алкогольної залежності.

Фахівці центру намагаються піти на зустріч своїм пацієнтам, пропонуючи кілька кращих варіантів кодування, що мають доступну, демократичну вартість. Цінова політика центру розрахована на людей з різним рівнем матеріального доходу, тому кожен пацієнт зможе підібрати оптимальний для себе метод кодування від алкоголізму.

Отримати більш детальну інформацію, задати питання, що стосуються кодування від алкоголізму, записатися на попередню індивідуальну консультацію, можна просто зателефонувавши за контактним номером телефону «Українського Центру Лікування Залежності» або ж заповнивши форму зворотного зв’язку на офіційному сайті.

Чому саме ми

У вас є як мінімум п'ять причин співпрацювати саме з клінікою «Український Центр Лікування Залежності»:

А головне, наш наркологічний диспансер у Києві не просто лікує, а й влаштовує життя своїх пацієнтів після лікування наркоманії.

 • 1Бездоганно високий професіоналізм
 • 2Обґрунтована поетапна програма
 • 3Індивідуальний підхід до кожного, хто потребує
 • 4Гарантована анонімність
 • 5Консультації та відповіді на запитання у необхідному обсязі
Розрахувати вартість лікування