Анонімне лікування алкоголізму в Запоріжжі, вартість і умови лікування

Ваша близька людина страждає від алкогольної залежності? Тоді, не втрачаючи часу, звертайтеся за допомогою до професіоналів, адже дане захворювання здатне швидко прогресувати і призвести до вкрай небезпечних наслідків. У Запоріжжі отримати анонімну, кваліфіковану допомогу, можна звернувшись в місцеве відділення «Українського Центру Лікування Залежності». Ця установа за 10  років своєї роботи заслужила бездоганну репутацію і безліч позитивних відгуків.

Виведення з запою

Перше, чого потребує алкозалежних людей – це медична допомога. Алкоголіки часто йдуть в запої, вживаючи спиртне протягом декількох днів або навіть тижнів поспіль. Зупинитися сама людина просто не може. Якщо не вжити своєчасних заходів, все може закінчитися поразкою внутрішніх органів і систем, психічними розладами і навіть загибеллю хворого.

Лікування алкоголізму за допомогою психотерапії у Запоріжжі

Тому так важливо звертатися за професійною допомогою. Виведення з запою в залежності від ступеня тяжкості стану пацієнта лікар-нарколог проводить вдома або ж в стаціонарі. У більшості випадків для цього застосовується метод медикаментозної детоксикації. Пацієнту ставиться крапельниця з препаратами, що очищають організм від токсинів, шлаків, етанолу і продуктів його розпаду.

Крім того, що після детоксикації хворий тимчасово припиняє пити, процедура дозволяє поліпшити роботу печінки, серцево-судинної і центральної нервової систем, нормалізувати обмін речовин і водно-електролітний баланс. Також після неї стабілізується фізичний стан і настрій пацієнта. У важких випадках для виведення з запою застосовуються апаратні методи, наприклад, гемосорбція.

У таких ситуаціях хворого доставляють в наркоцентр, де проводять необхідне лікування під наглядом кваліфікованих фахівців. Після стабілізації фізичного стану проводиться відновна терапія, що включає в себе дієту, медикаментозне лікування, фізіотерапевтичні процедури.

Кодування при лікуванні алкоголізму

Кодування — це важливий етап в боротьбі з алкогольною залежністю. Після виведення з запою необхідно закріпити результати детоксикації, придушити фізичну тягу до вживання спиртних напоїв. Кодування формує у пацієнта негативне ставлення до алкоголю і навіть його непереносимість. Правда, зберігається цей ефект лише на певний час (від 1 року до 5 років). Тому однією лише кодування недостатньо для досягнення довгострокових позитивних результатів.

Як проводиться кодування? Спочатку фахівці вивчають історію хвороби пацієнта, результати попередньої діагностики, розмовляють з ним особисто. На підставі отриманої інформації вибирають один з наступних способів кодування:

 1. Медикаментозний — припускає використання препаратів, які не сумісні з алкоголем. Поєднання таких ліків навіть з мінімальною дозою спиртного викликає різке погіршення стану, важку форму інтоксикації, страх смерті. В результаті формується непереносимість етанолу і огиду до алкогольних напоїв на фізіологічному рівні.
 2. Лазерний — інноваційна методика, що заслужила велику кількість позитивних відгуків як з боку фахівців, так і від самих хворих. В ході сеансу здійснюється лазерне вплив на мозкові центри, відповідальні за розвиток або посилення алкогольної залежності, отримання задоволення від вживання спиртного. В результаті тяга до випивки проходить у пацієнта сама собою, без будь-яких хворобливих, дискомфортних відчуттів. Лазерне кодування – абсолютно безпечна процедура, яка не має побічних дій. Єдиний мінус даної методики – відсутність ефективності на 3 стадії розвитку алкогольної залежності.
 3. Метод Довженка — методика, яка об’єднує в собі елементи психотерапевтичного впливу, гіпнозу, НЛП-програмування. Пацієнт вводиться в стан трансу, після чого в його підсвідомість впроваджуються установки, що формують негативне ставлення до алкоголю. Після сеансу хворий починає відчувати неусвідомлений страх перед спиртним або ж запах і смак алкоголю стають йому до відрази неприємні.

Кодування від алкоголізму — перевірений і ефективний метод лікування. Головне – дотримуватися всіх рекомендацій фахівця і не вживати спиртне як мінімум протягом декількох днів перед сеансом.

Розпорядок дня наших пацієнтів

7:30 Підйом
8:00 – 8:15 Фізичні вправи
8:30 – 9:00 Сніданок
9:00 – 10:00 Прибирання приміщень та території
10:30 – 12:00 Заняття по інформаційному блоку (форма группи)
12:15 – 12:30 Перекус
12:45 – 13:00 Роздуми на теми оздоровлення
13:00 – 14:30 Групова психотерапія зі спеціалістами
14:45 – 15:45 Обід
16:00 – 17:45 інформаційный блок (тестування, арт-терапія, лекція)
18:00 – 18:15 Перекус
18:30 – 19:30 Робота в групі АН/АА
19:30 – 20:15 Вільний час
20:15 – 21:00 Вечеря
21:00 – 22:00 Підведення підсумків
23:00 Відбій

Психотерапевтичне лікування алкоголізму

Подолати психологічну залежність від спиртних напоїв допомагає психотерапія. Психологічна реабілітація – найскладніший і тривалий етап лікування. Однак саме він дозволяє домогтися дійсно стабільною і довгостроковою ремісії. Справа в тому, що детоксикація і кодування впливають на симптоми алкоголізму, а психотерапія — бореться з першопричинами захворювання.

Програма психологічної реабілітації алкоголіків включає в себе найдієвіші методики:

 • арт-терапію;
 • індивідуальний психоаналіз;
 • заняття в групах взаємодопомоги;
 • трудотерапію;
 • сеанси сімейної психотерапії;
 • Гештальт-терапію;
 • когнітівно-поведінкову терапію;
 • психотренінги.

Пройшовши комплексне стаціонарне лікування від алкоголізму в запорізькій філії «Українського Центру Лікування Залежності», пацієнти отримують терапевтичне супровід, допомога в успішній, швидкої, соціальної адаптації після виписки.

Чому саме ми

У вас є як мінімум п'ять причин співпрацювати саме з клінікою «Український Центр Лікування Залежності»:

А головне, наш наркологічний диспансер у Києві не просто лікує, а й влаштовує життя своїх пацієнтів після лікування наркоманії.

 • 1Бездоганно високий професіоналізм
 • 2Обґрунтована поетапна програма
 • 3Індивідуальний підхід до кожного, хто потребує
 • 4Гарантована анонімність
 • 5Консультації та відповіді на запитання у необхідному обсязі
Розрахувати вартість лікування