Анонімне лікування алкогольної залежності в клініці в Харкові в наркологічній клініці, виведення з запою

Алкоголізм – це не просто згубна пристрасть, а захворювання хронічне, прогресуюче і вимагаюче кваліфікованої допомоги фахівців. Пройти ефективне лікування алкоголізму в Харкові ви можете, звернувшись в місцеве відділення Всеукраїнського інституту залежностей.

Про роботу центру

Український Центр Лікування Залежності – лікувальний заклад, що спеціалізується на лікуванні від алкогольної залежності, наркоманії, ігрової залежності. Філії даного реабілітаційного центру успішно працюють у багатьох містах України, допомагаючи багатьом людям позбутися від небезпечної згубної пристрасті і повернутися до повноцінного здорового, тверезого життя.

Терапевтичний курс в центрі носить комплексний характер і включає в себе такі стадії, як детоксикація, психологічна реабілітація та соціальна адаптація пацієнта.

На відміну від ряду інших установ, що пропонують тільки виведення із запою в Харкові, гіпнози і кодування, інститут залежностей розглядає алкоголізм, як захворювання психосоматичного характеру. Тому лікування від алкогольної залежності включає обов’язкову психотерапію, виявлення і усунення внутрішніх, психологічних чинників, що спровокували розвиток захворювання.

Велика увага приділяється відновленню втрачених особистісних якостей пацієнта, допомоги у формуванні правильних мотивацій. Оскільки для повного одужання і попередження подальших зривів і рецидивів потрібне бажання усвідомлення самою людиною проблеми і бажання боротися з нею.

Наслідки алкогольної залежності для людини

Цілі програми реабілітації

 • виробити у пацієнта стійку ремісію, утримання від вживання різних наркотичних речовин;
 • відновити рівень фізичного та психічного здоров’я;
 • поліпшити міжособистісні відносини в родині й близькими;
 • соціалізувати залежного (зробити все можливе для повернення на роботу та / або навчання);
 • докласти зусиль усвідомити суспільну відповідальність, а також виключити кримінальне мислення.
Для цих цілей застосовується безліч способів, а саме:
 • повідомлення про реальність продовження вживання;
 • групова психотерапія;
 • творчі та освітні заняття;
 • робота за програмою 12 Кроків;
 • часте відвідування зборів «Анонімних Наркоманів»;
 • загальна психотерапія з родичами та друзями;
 • індивідуальні консультації з психотерапевтом.

Розпорядок дня наших пацієнтів

7:30 Підйом
8:00 – 8:15 Фізичні вправи
8:30 – 9:00 Сніданок
9:00 – 10:00 Прибирання приміщень та території
10:30 – 12:00 Заняття по інформаційному блоку (форма группи)
12:15 – 12:30 Перекус
12:45 – 13:00 Роздуми на теми оздоровлення
13:00 – 14:30 Групова психотерапія зі спеціалістами
14:45 – 15:45 Обід
16:00 – 17:45 інформаційный блок (тестування, арт-терапія, лекція)
18:00 – 18:15 Перекус
18:30 – 19:30 Робота в групі АН/АА
19:30 – 20:15 Вільний час
20:15 – 21:00 Вечеря
21:00 – 22:00 Підведення підсумків
23:00 Відбій

Методи лікування – успішний результат

В першу чергу, пацієнтам, що страждають від алкогольної залежності, потрібно надання медичної допомоги. У критичних станах фахівці проводять виведення з запою в Харкові (у тому числі і в домашніх умовах), зняття білої гарячки.

Після усунення гострих, загрозливих для життя пацієнта і оточуючих його людей симптомів, потрібне проведення детоксикації – очищення організму алкозалежного від токсичних речовин, продуктів розпаду етилового спирту, зняття проявів абстинентного синдрому. Результатом програми ДЕТОКС є купірування фізичної тяги до вживання спиртних напоїв і поліпшення фізичного стану хворого.

Однак медична допомога – це лише перший етап анонімного лікування алкоголізму. Без подальшої психологічної допомоги залежна людина незабаром знову потягнеться до чарки.

При лікуванні алкоголізму в Харкові фахівці застосовують перевірені та ефективні психотерапевтичні методи. До них відносяться:

 • Індивідуальні консультації та робота з психологом;
 • Арт-терапія;
 • Сімейна психотерапія;
 • Гештальт-терапія;
 • Трудотерапія.

Прекрасний ефект дають заняття в групах взаємодопомоги, де пацієнт знаходить необхідну для цього допомогу і підтримку, обмінюється досвідом з людьми, страждаючими від аналогічної проблеми, затверджується в своїх мотиваціях і поетапно рухається до своєї мети – позбавлення від алкогольної залежності не тільки на фізичному, а й на психологічному рівні.

Фахівці центру ставлять перед собою завдання – допомогти людині, яка страждає на алкоголізм, і усунути причини розвитку залежності, підвищити свій рівень духовного розвитку, відчути, що життя без спиртного може бути яскравим, цікавим, емоційним і насиченим.

Окрема увага приділяється роботі з близьким оточенням і членами сім’ї пацієнта. В Всеукраїнському інституті залежностей успішно борються з співзалежністю, допомагають родичам алкоголіка навчитися правильно поводитися з ним, надавати необхідну підтримку. Це особливо важливо на стадії соціальної реабілітації та адаптації для профілактики можливих рецидивів захворювання.

Інститут залежностей надає повний комплекс послуг, спрямований на боротьбу з алкогольною залежністю, починаючи від зняття білої гарячки і закінчуючи допомогою в соціальній реалізації, підвищення рівня освіти, кваліфікації, подальшого працевлаштування. У клініці пропонується виключно анонімне лікування алкоголізму без постановки на облік і розголошення особистих даних.

З повним прайс-листом можна ознайомитись у медичному центрі або поставити запитання по телефону гарячої лінії: +38(099) 508-08-88

*Адміністрація Українського Центру Лікування Залежності приймає всі заходи щодо своєчасного оновлення розміщеного на сайті прайс-листа, проте, щоб уникнути можливих непорозумінь, радимо уточнювати вартість послуг у контакт-центрі за телефоном:+38(099) 508-08-88. Розміщений прайс не є офертою. Медичні послуги надаються на підставі договору. Є протипоказання. Необхідна консультація спеціаліста.

Автор:Сергій Адаменко

Медична інформація є коректною, достовірною, актуальною. Програмний директор асоціації реабілітаційних центрів

Чому саме ми

У вас є як мінімум п'ять причин співпрацювати саме з клінікою «Український Центр Лікування Залежності»:

А головне, наш наркологічний диспансер у Києві не просто лікує, а й влаштовує життя своїх пацієнтів після лікування наркоманії.

 • 1Бездоганно високий професіоналізм
 • 2Обґрунтована поетапна програма
 • 3Індивідуальний підхід до кожного, хто потребує
 • 4Гарантована анонімність
 • 5Консультації та відповіді на запитання у необхідному обсязі