Лікування, кодування від алкоголю за 1 годину, швидко та надійно

Хто такий алкоголік? Людина, яка п’є більше звичайного, йде в затяжні запої, не може обійтися без спиртного, а шукає привід, щоб випити не одну чарку? Виділяють кілька форм захворювання і будь-яка з них пов’язана зі зловживанням спиртним.

Фахівцям все частіше доводиться стикатися з жіночим, дитячим, пивним алкоголізмом, і будь-який тип хвороби вимагає особливого підходу. У кожному разі необхідно грамотне лікування від алкогольної залежності з урахуванням всіх нюансів.

Ефективне лікування алкоголізму в Чернігові пропонує Український Центр Лікування Залежності. Тут надається допомога залежним та їхнім родинам – вдома і в стаціонарних умовах. Крім того, пацієнти можуть пройти повноцінну реабілітацію, яка включає не тільки детоксикаційні процедури, але і психокоррекцию, яка знімає тягу до спиртного.

Переваги реабілітаційного центру

Чому при наявності практично в кожному місті наркологічних диспансерів, більшість сімей звертаються зі своїми проблемами в реабілітаційні центри? Для цього є вагомі причини:

 1. Щоб уникнути розголосу – більшість установ подібного плану, і Український Центр Лікування Залежності не виняток, пропонують хворим анонімне лікування алкоголізму – тут не потрібні особисті дані пацієнта, а вся отримана інформація залишається в стінах центру.
 2. Для того щоб отримати допомогу в інтервенції алкоголіка – рідко залежний добровільно звертається за лікарською допомогою, всі вмовляння близьких зазвичай не приносять результату, але після бесіди з фахівцем більшість алкоголіків погоджуються пройти реабілітацію.
 3. Щоб отримати певні послуги на дому – наркологи центру залежності цілодобово виїжджають на виклики і ряд заходів можуть проводити в домашніх умовах:
 • Виведення з запою в Чернігові використовуються сучасні препарати, що забезпечують щадне і швидке очищення організму від токсинів;
 • Зняття білої гарячки – при розвитку алкогольного делірію алкоголік потребує екстреної медичної допомоги, так як цей стан небезпечний як для оточуючих, так і для самого хворого;
 • Кодування – методика менш ефективна, ніж проходження реабілітаційної програми, але в деяких випадках виявляється єдиним доступним рішенням.
 1. Щоб помістити хворіючого родича в установу з комфортними умовами – лікування алкоголізму в Чернігові в інституті залежності відрізняється від терапії в звичайному стаціонарі не тільки програмою:
 • Тут хворі проживають не в лікарняних палатах, а в затишних кімнатах;
 • Не зіштовхуються з побутовими проблемами;
 • Доброзичливий персонал оточує турботою;
 • В центрі панує спокійна атмосфера;
 • Є можливість з інтересом проводити дозвілля.

Розпорядок дня наших пацієнтів

7:30 Підйом
8:00 – 8:15 Фізичні вправи
8:30 – 9:00 Сніданок
9:00 – 10:00 Прибирання приміщень та території
10:30 – 12:00 Заняття по інформаційному блоку (форма группи)
12:15 – 12:30 Перекус
12:45 – 13:00 Роздуми на теми оздоровлення
13:00 – 14:30 Групова психотерапія зі спеціалістами
14:45 – 15:45 Обід
16:00 – 17:45 інформаційный блок (тестування, арт-терапія, лекція)
18:00 – 18:15 Перекус
18:30 – 19:30 Робота в групі АН/АА
19:30 – 20:15 Вільний час
20:15 – 21:00 Вечеря
21:00 – 22:00 Підведення підсумків
23:00 Відбій

Існує ще одна важлива перевага лікування алкогольної залежності в Чернігівській філії українського інституту – в програму терапії входить не тільки детоксикація. Це комплексний захід, що поєднує медикаментозні процедури з грамотної психокорекції.

Причини виникнення алкогольної залежності

Цілі програми реабілітації

 • виробити у пацієнта стійку ремісію, утримання від вживання різних наркотичних речовин;
 • відновити рівень фізичного та психічного здоров’я;
 • поліпшити міжособистісні відносини в родині й близькими;
 • соціалізувати залежного (зробити все можливе для повернення на роботу та / або навчання);
 • докласти зусиль усвідомити суспільну відповідальність, а також виключити кримінальне мислення.
Для цих цілей застосовується безліч способів, а саме:
 • повідомлення про реальність продовження вживання;
 • групова психотерапія;
 • творчі та освітні заняття;
 • робота за програмою 12 Кроків;
 • часте відвідування зборів «Анонімних Наркоманів»;
 • загальна психотерапія з родичами та друзями;
 • індивідуальні консультації з психотерапевтом.

Лікування душі і тіла – запорука успіху

Фахівці інституту знають, що усунення білої гарячки або похмілля недостатньо, щоб алкоголік кинув пити. Навіть будучи в критичному стані, відчуваючи найсильніші муки, він не перестає думати про спиртне – проблема залишається в голові.

Тому коли виведення з запою в Чернігові завершено, за справу беруться професіонали з іншої сфери, які вивчають психічні явища і розлади – психологи, психіатри, психотерапевти. Також застосовуються нестандартні методики – Гештальт-терапія, арт-та трудотерапія, пацієнтові пропонується пройти курс колективних сеансів, відвідати індивідуальні консультації фахівців.

Важливо, щоб між фахівцями і пацієнтом встановилися довірчі відносини, а підтримка близьких людей підвищує результативність терапії.

Анонімне лікування алкоголізму в Чернігові в Всеукраїнському інституті залежності допомагає багатьом залежним, про що свідчать відгуки колишніх пацієнтів центру, яким вдалося кинути пити, зберегти сім’ю, повернутися на роботу і відновити довіру друзів і родичів. Не затягуйте з рішенням – зробіть перший крок назустріч здорового життя без алкоголю.

З повним прайс-листом можна ознайомитись у медичному центрі або поставити запитання по телефону гарячої лінії: +38(099) 508-08-88

*Адміністрація Українського Центру Лікування Залежності приймає всі заходи щодо своєчасного оновлення розміщеного на сайті прайс-листа, проте, щоб уникнути можливих непорозумінь, радимо уточнювати вартість послуг у контакт-центрі за телефоном:+38(099) 508-08-88. Розміщений прайс не є офертою. Медичні послуги надаються на підставі договору. Є протипоказання. Необхідна консультація спеціаліста.

Автор:Сергій Адаменко

Медична інформація є коректною, достовірною, актуальною. Програмний директор асоціації реабілітаційних центрів

Чому саме ми

У вас є як мінімум п'ять причин співпрацювати саме з клінікою «Український Центр Лікування Залежності»:

А головне, наш наркологічний диспансер у Києві не просто лікує, а й влаштовує життя своїх пацієнтів після лікування наркоманії.

 • 1Бездоганно високий професіоналізм
 • 2Обґрунтована поетапна програма
 • 3Індивідуальний підхід до кожного, хто потребує
 • 4Гарантована анонімність
 • 5Консультації та відповіді на запитання у необхідному обсязі