По життєве кодування від алкоголю, лікування назавжди

Алкогольна залежність є офіційно визнаним захворюванням і вимагає серйозного лікування і реабілітації. Не варто сподіватися на самолікування і сумнівні методи. Важливо якомога раніше переконати алкоголіка в тому, що йому потрібна допомога, і звернутися за професійною терапією.

Кваліфіковане лікування алкоголізму в Києві пропонує «Український Центр Лікування Залежності», тут використовуються інноваційні методики і перевірені часом програми, які добре себе зарекомендували як у вітчизняній, так і зарубіжній практиці.

Звичайний стаціонар або центр?

Як відомо, алкоголіки далеко не відразу погоджуються на лікування, вважаючи, що в ньому не потребують. Коли питання постає гостро, родичі стикаються з проблемою – куди краще звернутися за допомогою?

У будь-якому місті є наркологічна лікарня, в якій пацієнт може пройти детоксикаційні процедури, що рятують від похмілля. Як показала практика, навіть переживши важкі часи, трохи оговтавшись, алкоголік береться за старе. Тому фахівці наполягають на необхідності повноцінної реабілітації, що включає не тільки медикаментозні заходи, але і відновну терапію, психологічну підтримку. Саме таке лікування від пияцтва пропонує «Український Центр Лікування Залежності».

Практики лікування алкоголізму у Києві

Крім того, персонал центру забезпечує анонімність своїм пацієнтам, і особиста інформація не виходить за стіни лікувального закладу. Фахівці враховують гендерну приналежність хворого, підбираючи відповідну терапію.

Тут хворого оточують турботою, забезпечують комфортними умовами проживання. Ввічливий персонал доброзичливо ставиться до своїх підопічних, а спокійна атмосфера позитивно впливає на емоційний стан хворих.

Розпорядок дня наших пацієнтів

7:30 Підйом
8:00 – 8:15 Фізичні вправи
8:30 – 9:00 Сніданок
9:00 – 10:00 Прибирання приміщень та території
10:30 – 12:00 Заняття по інформаційному блоку (форма группи)
12:15 – 12:30 Перекус
12:45 – 13:00 Роздуми на теми оздоровлення
13:00 – 14:30 Групова психотерапія зі спеціалістами
14:45 – 15:45 Обід
16:00 – 17:45 інформаційный блок (тестування, арт-терапія, лекція)
18:00 – 18:15 Перекус
18:30 – 19:30 Робота в групі АН/АА
19:30 – 20:15 Вільний час
20:15 – 21:00 Вечеря
21:00 – 22:00 Підведення підсумків
23:00 Відбій

Цілі програми реабілітації

 • виробити у пацієнта стійку ремісію, утримання від вживання різних наркотичних речовин;
 • відновити рівень фізичного та психічного здоров’я;
 • поліпшити міжособистісні відносини в родині й близькими;
 • соціалізувати залежного (зробити все можливе для повернення на роботу та / або навчання);
 • докласти зусиль усвідомити суспільну відповідальність, а також виключити кримінальне мислення.
Для цих цілей застосовується безліч способів, а саме:
 • повідомлення про реальність продовження вживання;
 • групова психотерапія;
 • творчі та освітні заняття;
 • робота за програмою 12 Кроків;
 • часте відвідування зборів «Анонімних Наркоманів»;
 • загальна психотерапія з родичами та друзями;
 • індивідуальні консультації з психотерапевтом.

Три кроки до здорового життя

Саме стільки слід пройти алкоголіку, щоб позбутися від згубної пристрасті, незважаючи на уявну простоту, дається цей процес йому непросто.

Лікуємо тіло. У реабілітаційному центрі працюють досвідчені лікарі-наркологи та реабілітологи. Вони проводять якісну діагностику і призначають індивідуальну терапевтичну схему, виходячи з отриманих результатів. Перш за все, організм позбавляють від отруйних токсинів, усуваючи похмілля, потім займаються відновленням і підтримкою здоров’я пацієнта.

Турбота про душу. Виведення із запою – це лише початковий етап лікування, адже фахівці центру переслідують більш серйозну мету – повернути в суспільство здорову людину, яка не страждає від алкоголізму. Для цього в роботу вступають психологи і психотерапевти, вони повільно, але неухильно повертають пацієнтові душевну рівновагу, нагадують людині про те, що вона не завжди була алкоголіком і є люди, для яких її доля не байдужа.

Повернення до нормального життя. Що бачить колишній пацієнт, який вийшов за стіни лікувального закладу? Спокуси і колишню компанію. Не дивно, що перші 3 місяці пост-реабілітаційного періоду є небезпечним періодом. На цьому етапі важливо, щоб близькі підтримали, поставилися до рідної людини терпляче і взяли її назад в сім’ю. Крім того, людині рекомендується відвідувати анонімні зустрічі і при виниклих труднощах психолога, це максимально знизить ймовірність зриву.

Вивід із запою в Києві центрі «Всеукраїнського інституту залежності» – це грамотний підхід до захворювання, що дозволяє пацієнтам позбутися тяги до алкоголю. Пройшовши повний реабілітаційний курс, вони повертаються до нормального життя і налагоджують втрачені відносини.

Чому саме ми

У вас є як мінімум п'ять причин співпрацювати саме з клінікою «Український Центр Лікування Залежності»:

А головне, наш наркологічний диспансер у Києві не просто лікує, а й влаштовує життя своїх пацієнтів після лікування наркоманії.

 • 1Бездоганно високий професіоналізм
 • 2Обґрунтована поетапна програма
 • 3Індивідуальний підхід до кожного, хто потребує
 • 4Гарантована анонімність
 • 5Консультації та відповіді на запитання у необхідному обсязі
Розрахувати вартість лікування