Реабілітація алкозалежних в центрі «Український Центр Лікування Залежності»

Реабілітація алкозалежних

Реабілітація алкозалежних

Реабілітаційний центр для алкозалежних поєднує в собі лікування залежності і подальший відновлювальний курс.

Наші фахівці мають величезний досвід роботи в даній сфері і прагнуть надати допомогу всім, хто її потребує. Тому, звернувшись в наш реабілітаційний центр, ви отримаєте не тільки висококваліфіковану допомогу, а й найголовніше – розуміння нашого персоналу і чуйне ставлення.

Реабілітація – дуже важливий крок в лікуванні алкозалежності, але проходити її необхідно під суворим контролем фахівців.

Відмінність реабілітаційного центру від наркологічної лікарні

Перш за все, необхідно з’ясувати різницю між реабілітаційним центром і наркологічною клінікою. Наркологічні лікарні, як правило, лише здійснюють виведення із запою і тимчасові методи утримання від вживання алкоголю. У той час як наш центр своїм завданням ставить повернення пацієнтів до тверезого життя, стійке неприйняття алкоголю, соціалізацію колишніх алкоголіків в сучасному суспільстві.

Алкогольна залежність часто супроводжується множинними проблемами зі здоров’ям. Це і хвороби внутрішніх органів, і серцево-судинної системи, і порушення ендокринної системи. У наркологічних лікарнях ці захворювання не лікують. Тому пацієнтові доводиться лікувати їх в інших лікувальних закладах. У нашому реабілітаційному центрі працюють не тільки наркологи, а й лікарі інших профілів, тому ми забезпечуємо комплексне лікування наших пацієнтів.

Величезну роль в лікуванні від алкозалежності грає психокорекція свідомості пацієнта, чому також не приділяється увага в наркологічних лікарнях. У нас працюють найкращі психологи і психотерапевти, які не тільки усувають психологічні розлади надійшовших до нас пацієнтів, а й впливають на мислення людини, закладаючи в ній впевненість у власних силах і тверду переконаність, що вона може впоратися зі своєю хворобою.

Підтримка близьких – важлива складова реабілітації

Підтримка близьких - важлива складова реабілітаціїСкільки б зусиль не прикладали лікарі, їм не впоратися із згубною звичкою алкозалежного, якщо він не буде відчувати підтримку рідних і блізкіх.Ему необхідно знати, що вони не засуджують його, не тримають зла і готові завжди протягнути руку допомоги. Залежному вкрай важливо відчувати, що рідні його люблять і розуміють, що вони вірять в нього і в його силу волі. Тільки за цих умов він зможе подолати свою пристрасть до алкоголю, і стати на шлях тверезого життя.

Крім лікування алкозалежності в нашому реабілітаційному центрі також успішно проводиться і лікування наркоманії і ігроманії. Звісно, всі наші послуги абсолютно анонімні. Тому сміливо звертайтеся в наш реабілітаційний центр, і ми обов’язково вам допоможемо. Ви можете також запросити лікаря нашого центру на дім в будь-який час доби, і він надасть ефективну своєчасну допомогу вашому близькій людині, що потрапила в біду.

Разом ми подолаємо будь-яку недугу, об’єднавши вашу любов і турботу з нашим професіоналізмом і щирим бажанням допомогти.

Реабілітація алкозалежних – це не тільки порятунок від тяги до спиртного, а й повернення до повноцінного тверезого життя в соціумі.

З повним прайс-листом можна ознайомитись у медичному центрі або поставити запитання по телефону гарячої лінії: +38(099) 508-08-88

*Адміністрація Українського Центру Лікування Залежності приймає всі заходи щодо своєчасного оновлення розміщеного на сайті прайс-листа, проте, щоб уникнути можливих непорозумінь, радимо уточнювати вартість послуг у контакт-центрі за телефоном:+38(099) 508-08-88. Розміщений прайс не є офертою. Медичні послуги надаються на підставі договору. Є протипоказання. Необхідна консультація спеціаліста.

Автор:Сергій Адаменко

Медична інформація є коректною, достовірною, актуальною. Програмний директор асоціації реабілітаційних центрів