Реабілітація наркоманів в центрі «Український Центр Лікування Залежності»

Реабілітація наркозалежних

У нашому реабілітаційному центрі ми успішно проводимо лікування наркозалежності, незважаючи на відмінності застосовуваних наркотичних препаратів. Наші фахівці усувають ломку і проводять інтоксикацію організму, а також знімають психологічну залежність у пацієнтів. Всі процедури проводяться анонімно.

Основа відновлення особистості наркозалежного – реабілітація

Реабілітація наркозалежнихПри тривалому вживанні наркотичних речовин в свідомості наркомана відбуваються певні негативні процеси, що призводять до розладу особистості. І він уже не в змозі зрозуміти, що вживання наркотиків – це не згубна звичка, а хвороба, яка потребує лікування. І проводити це лікування необхідно в умовах стаціонару під наглядом і суворим контролем досвідчених фахівців.

Але звичайний стаціонар в наркодиспансері або виклик нарколога на дім для зняття ломки, не дають належного ефекту. Це лише тимчасові заходи, що дають швидкоплинне полегшення. Тяга до наркотиків і тих відчуттів, які дає його вживання, у хворих все одно залишаються в свідомості. Реабілітація дозволяє не тільки полегшити фізичні страждання пацієнта, а й змінити його свідомість, зняти психологічну залежність, позбавивши тим самим пацієнта назавжди від бажання знову вжити наркотик.

Першочергове завдання – зняття психологічної залежності

Першочергове завдання - зняття психологічної залежностіЛікування наркоманії починається, звичайно, з повного очищення організму. Для цього лікарі проводять спеціальні процедури, які виводять з крові і лімфи залишки наркотичних речовин. Але навіть, коли в організмі пацієнта не залишиться ні краплі наркотику, бажання нової дози буде прокидатися в його мозку знову і знову. І перемогти цю тягу не зможуть ніякі медикаменти і лікувальні процедури. Усунути це бажання і покликана психокорекція свідомості. Тільки звільнившись від психологічної залежності, пацієнт зможе назавжди позбутися від наркотиків.

Цю задачу вирішують психологи і психоневрологи. Від того, наскільки вони зможуть змінити свідомість пацієнта, переконати його в тому, що він цілком здатний перемогти свою згубну пристрасть, і залежить успіх в лікуванні наркоманії. Важливим кроком на шляху до повного зцілення служить і вселення в пацієнта впевненості, що життя без наркотиків набагато багатше і яскравіше.

Основні плюси реабілітаційного центру

  • Виключення зі звичного середовища друзів-наркоманів і відсутність спокус.
  • Комплексне лікування всіх виниклих в процесі вживання наркотиків захворювань.
  • Націлена на відновлення психоемоційна обстановка і спілкування з людьми, у яких ті ж проблеми.
  • Можливість придбати нових друзів, придбати нові навички та знання, отримати спеціальність, розвинути свої творчі здібності.

Таким чином, реабілітаційний центр стає для наркозалежних обителлю надії, будинком, що дає їм шанс на нове життя.

У нашому реабілітаційному центрі вам нададуть допомогу і в лікуванні алкоголізму. Зателефонуйте за телефонами «гарячої лінії» і отримаєте детальну консультацію по всіх питаннях.

Реабілітація наркозалежних включає в себе не тільки чистку організму і зняття абстинентного синдрому, але і психокоррекцию особистості, отримання нових навичок і знань, що дають можливість почати нове життя.

Розрахувати вартість лікування