Кваліфіковане лікування алкоголізму в наркологічному центрі

Алкогольна залежність, незважаючи на свою небезпеку, все ж не є вироком. Комплексний курс реабілітації при алкоголізмі в Одесі пропонують пройти співробітники «Українського Центру Лікування Залежності». Досвідчені фахівці, що працюють за найсучаснішими, апробованим на практиці методиками, допоможуть позбутися від хвороби і зажити новим тверезим життям.

Етапи реабілітації

Курс терапії при алкоголізмі складається з декількох ключових етапів. Спочатку фахівці проводять діагностику, визначають ступеня тяжкості захворювання, причини проблеми. Потім пацієнтові надається медична допомога (детоксикація, кодування), після чого проводиться курс психологічної реабілітації.

Попередня діагностика

В першу чергу фахівці центру оцінюють фізичний і психічний стан хворого, стадію розвитку алкогольної залежності. Виходячи з результатів попереднього обстеження, підбираються методи лікування, які будуть максимально ефективні в конкретному клінічному випадку.

Лікування алкогольної залежності в Одесі

Детоксикація

Допомога алкоголіку починається з проведення детоксикації, що усуває ознаки гострого похмільного синдрому, прояви хімічної залежності від спиртного. Лікарі-наркологи підбирають медикаментозні препарати, що дозволяють вивести пацієнта зі стану запою. У деяких випадках після програми Детокс проводиться додаткова медикаментозна терапія, що включає в себе прийом снодійних та заспокійливих засобів.

Кодування

Кодування від алкоголізму в реабілітаційному центрі проводиться переважно медикаментозним шляхом. Суть кодування полягає в використанні особливих препаратів, які формують у залежної людини стійку відразу до алкоголю на фізіологічному рівні. Кодування дає можливість домогтися ремісії і стійкого стану тверезості.

Психологічна допомога при алкоголізмі

Оскільки алкоголізм є психосоматичних захворюванням, то і причини його розвитку усуваються за допомогою психотерапії. Спочатку фахівці розмовляють з пацієнтом, виявляють фактори, які підштовхнули конкретну людини до вживання спиртного. Потім підбираються методики, ці фактори усувають. Велика увага приділяється формуванню правильних, здорових мотивацій.

Прекрасні результати при лікуванні алкоголізму дають заняття в групах взаємодопомоги за програмою «12 кроків». Реабілітанти під керівництвом досвідченого наставника проходять повний шлях до одужання, починаючи від визнання факту наявності залежності і закінчуючи наданням допомоги іншим людям, які зіткнулися з проблемою хронічного пияцтва.

Психологічна реабілітація при алкоголізмі дає можливість пацієнту навчитися справлятися зі стресами, отримувати задоволення від життя без спиртних напоїв. Результатом стає усвідомлена відмова від алкоголю, що є обов’язковою умовою досягнення стабільної, довгострокової ремісії.

Соціальна реабілітація в лікуванні алкоголізму

Важливим пунктом успішного лікування алкогольної залежності є стадія ресоціалізації. Благополучна адаптація колишнього алкоголіка в соціумі закріплює отримані під час терапевтичного курсу результати і значно знижує ризики рецидиву хвороби, чергового зриву.

Фахівці центру допомагають реабілітантами визначити подальші цілі і плани на життя, знайти власне місце в суспільстві. Після виписки колишні залежні можуть розраховувати на реальне сприяння в вирішенні питань, пов’язаних з отриманням освіти, зміною роду діяльності, влаштуванням на роботу.

Наші переваги

Чому все більше людей, які страждають на алкоголізм, роблять вибір на користь приватних лікувальних установ? Все пояснюється наступними перевагами сучасного реабілітаційного центру:

  1. Анонімністю, можливістю проходження лікування без розголосу.
  2. Комплексною програмою реабілітаційного курсу, що включає як медикаментозні, так і психотерапевтичні методи.
  3. Індивідуальним підходом у розробці терапії для кожного конкретного пацієнта.
  4. Можливістю цілодобово викликати нарколога додому.
  5. Комфортними умовами проживання реабілітантів.
  6. Можливістю примусових заходів медичного характеру за допомогою інтервенції (мотивуючі бесіди з алкоголіком).
  7. Наданням лікарських консультацій від професіоналів (безкоштовно).
  8. Наданням психологічної підтримки родичів алкозалежної людини.
  9. Терапевтичним супроводом колишніх алкоголіків.

Якщо вам або вашим близьким потрібно ефективне, анонімне лікування алкоголізму в Одесі, потрібно лише зв’язатися по телефону з місцевою філією «Українського Центру Лікування Залежності». Наші консультанти відповідять на всі ваші питання і підкажуть, що робити далі. Пам’ятайте, що шанс на одужання є у кожного.

Розрахувати вартість лікування