Кодування, гіпноз, таблетки від алкоголізму, наркологічного центра в Вінниці

Лікування алкоголізму – тривалий і складний процес. Особливо важко піддаються лікуванню жіночий і ранній алкоголізм. Індивідуального підходу також вимагають літні і запійні алкоголіки. Справитися з будь-якою формою і стадією залежності у Вінниці допоможуть співробітники «Українського Центру Лікування Залежності».

Переваги лікування в вінницькому наркоцентрі

У наркологічній клініці:

 • працюють фахівці вищої кваліфікації;
 • застосовуються тільки ефективні і безпечні методики;
 • професійна допомога надається пацієнтам з будь-якою стадією алкоголізму і наявністю інших видів залежностей;
 • здійснюється індивідуальний підхід до розробки програми лікування;
 • використовуються кращі медикаменти від вітчизняних та зарубіжних виробників;
 • пропонується допомога не тільки пацієнтам, а й ближньому оточенню;
 • реабілітантами надається терапевтичний супровід після виписки для запобігання рецидиву;
 • гарантовані анонімність і конфіденційність.

У центрі працюють фахівці різних галузей медицини – наркологи, психологи, психіатри, психотерапевти. При необхідності пацієнта консультують лікарі вузької спеціальності – гастроентерологи, кардіологи, флебологи і ін.

Алкогольна залежність як явище

Центр надає широкий спектр послуг як в умовах стаціонару, так і амбулаторно. Для екстреної допомоги, наприклад, виведення з запою, бригада досвідчених фахівців виїде додому до хворого. Допомогу надають цілодобово.

Розпорядок дня в Вінницькому філіалі

7:30 Підйом
8:00 – 8:15 Фізичні вправи
8:30 – 9:00 Сніданок
9:00 – 10:00 Прибирання приміщень та території
10:30 – 12:00 Заняття по інформаційному блоку (форма группи)
12:15 – 12:30 Перекус
12:45 – 13:00 Роздуми на теми оздоровлення
13:00 – 14:30 Групова психотерапія зі спеціалістами
14:45 – 15:45 Обід
16:00 – 17:45 інформаційный блок (тестування, арт-терапія, лекція)
18:00 – 18:15 Перекус
18:30 – 19:30 Робота в групі АН/АА
19:30 – 20:15 Вільний час
20:15 – 21:00 Вечеря
21:00 – 22:00 Підведення підсумків
23:00 Відбій

Методи лікування від алкогольної залежності

Складність лікування алкогольної залежності полягає в тому, що хворий відмовляється визнавати наявність у себе захворювання. Тому перед початком лікування необхідно отримати у алкоголіка згоду на госпіталізацію і сформувати усвідомлене прагнення до лікування. Фахівці клініки використовують метод інтервенції як під час виведення хворого із запою, так і на першій консультації, після кодування.

Повний курс комплексної терапії можливий тільки в умовах стаціонару. Хворому надають:

 • комфортні умови проживання;
 • багаторазове збалансоване харчування;
 • цілодобове спостереження за дотриманням рекомендацій лікаря;
 • регулярний моніторинг стану здоров’я;
 • ізоляцію від асоціального оточення;
 • сучасні апаратні і медикаментозні методи лікування.

Поглиблена діагностика дозволяє виявити протипоказання, супутні захворювання і розробити програму терапевтичного курсу. Ефективним є тільки комплексне лікування алкоголізму, оскільки на різних етапах вони впливають на 2 важливі складові залежності  –фізичну і психічну.

Детоксикація і виведення з запою

На першому етапі проводяться детоксикація і виведення з запою. За допомогою медикаментозних (ін’єкцій або крапельниць з індивідуально підібраними препаратами) і фізіотерапевтичних методів організм пацієнта очищається від етилового спирту і його токсичних сполук. Купірування абстинентного синдрому є важливою складовою терапії і підвищує довіру пацієнта.

Також на даному етапі проводяться підтримуюча терапія, лікування супутніх ускладнень і патологій. Правильний режим харчування дуже важливий для нормалізації стану пацієнта. Підірване алкоголем здоров’я неможливо відновити без раціонального, збалансованого харчування.

Крім того, на всіх етапах лікування застосовуються розроблені фахівцями клініки програми дозованих фізичних навантажень. Спортивні заняття допомагають відновити м’язову активність, налагодити процеси метаболізму і регенерації.

Види кодування, які ми використовуємо

В якості допоміжного методу застосовують кодування:

 • Медикаментозне –найшвидший спосіб впоратися з залежністю. Тип алкоблокаторов, метод їх введення і доза підбираються індивідуальним шляхом. Тривалість дії цього виду кодування – від 1 до 5 років.
 • Гіпнотичний за методом Довженка – під час сеансу лікар впливає на розум пацієнта, даючи йому установку на відмову від вживання спиртного. Під час процедури очі хворого, незважаючи на гіпнотичний вплив, відкриті. Однак даний метод підходить лише для навіюваних людей.
 • Лазерне – заснований на лазеротерапії, при якій лазер впливає на окремі ділянки мозку, відповідальні за розвиток залежності. Після курсу пацієнт виліковується повністю. Але цей метод рідко дає позитивні результати в запущених випадках, на останніх стадіях алкоголізму.

Психологічна реабілітація

На другому етапі також продовжують застосовувати медикаментозні методи, але основне завдання – позбутися від психічної залежності. За допомогою психолога пацієнт виявляє і опрацьовує причини, що призвели до алкоголізму. Групові та індивідуальні методики психоаналізу, психокорекція допомагають хворому усвідомити небезпеку залежності і навчитися справлятися з тягою до спиртного.

Реабілітація та ресоціалізація

На останньому етапі реабілітаційного курсу пацієнт готується до виходу в соціум і вчиться справлятися з життєвими проблемами без алкоголю, відповідати за свої вчинки і прийняті рішення. Також психологи працюють над відновленням соціальних, сімейних, родинних зв’язків.

Навіть після виписки, у важкі моменти життя колишній алкозалежних може прийти на консультацію. Високий відсоток хворих з періодом реабілітації більше 2-х років доводить ефективність методів лікування, які використовуються в «Українському Центрі Лікування Залежності» у Вінниці.

З повним прайс-листом можна ознайомитись у медичному центрі або поставити запитання по телефону гарячої лінії: +38(099) 508-08-88

*Адміністрація Українського Центру Лікування Залежності приймає всі заходи щодо своєчасного оновлення розміщеного на сайті прайс-листа, проте, щоб уникнути можливих непорозумінь, радимо уточнювати вартість послуг у контакт-центрі за телефоном:+38(099) 508-08-88. Розміщений прайс не є офертою. Медичні послуги надаються на підставі договору. Є протипоказання. Необхідна консультація спеціаліста.

Автор:Сергій Адаменко

Медична інформація є коректною, достовірною, актуальною. Програмний директор асоціації реабілітаційних центрів

Чому саме ми

У вас є як мінімум п'ять причин співпрацювати саме з клінікою «Український Центр Лікування Залежності»:

А головне, наш наркологічний диспансер у Києві не просто лікує, а й влаштовує життя своїх пацієнтів після лікування наркоманії.

 • 1Бездоганно високий професіоналізм
 • 2Обґрунтована поетапна програма
 • 3Індивідуальний підхід до кожного, хто потребує
 • 4Гарантована анонімність
 • 5Консультації та відповіді на запитання у необхідному обсязі