Лікування наркоманії в Вінниці, детоксикація від наркотиків

Алкоголізм вже давно був визнаний серйозною, важко виліковною хворобою і чарівної таблетки, яка зможе вмить вилікувати нас від цієї залежності, на жаль немає.

На згубну дорогу алкогольної залежності зараз добровільно ступає все більш молоде покоління, яке є нашим майбутнім. Причини можна шукати в соціальному оточенні і психологічній схильності, крім того нерідко батьки стають тим прикладом зловживання алкоголем для своїх дітей, які легко піддаються потягу.

Чим приваблює наркоманія

Як допомогти близькій людині?

Залиште заявку зараз, і ми Вам пояснимо покроково, що робити!

Цілі програми реабілітації

 • виробити у пацієнта стійку ремісію, утримання від вживання різних наркотичних речовин;
 • відновити рівень фізичного та психічного здоров’я;
 • поліпшити міжособистісні відносини в родині й близькими;
 • соціалізувати залежного (зробити все можливе для повернення на роботу та / або навчання);
 • докласти зусиль усвідомити суспільну відповідальність, а також виключити кримінальне мислення.

Транспортування в клініку

Транспортування

Детоксикація в клініці

Детоксикація

Психологічна робота в клініці

Психореабілітація

Ресоціалізація пацієнта в клініці

Ресоціалізація

Розпорядок дня наших пацієнтів

7:30 Підйом
8:00 – 8:15 Фізичні вправи
8:30 – 9:00 Сніданок
9:00 – 10:00 Прибирання приміщень та території
10:30 – 12:00 Заняття по інформаційному блоку (форма группи)
12:15 – 12:30 Перекус
12:45 – 13:00 Роздуми на теми оздоровлення
13:00 – 14:30 Групова психотерапія зі спеціалістами
14:45 – 15:45 Обід
16:00 – 17:45 інформаційный блок (тестування, арт-терапія, лекція)
18:00 – 18:15 Перекус
18:30 – 19:30 Робота в групі АН/АА
19:30 – 20:15 Вільний час
20:15 – 21:00 Вечеря
21:00 – 22:00 Підведення підсумків
23:00 Відбій
Для цих цілей застосовується безліч способів, а саме:
 • повідомлення про реальність продовження вживання;
 • групова психотерапія;
 • творчі та освітні заняття;
 • робота за програмою 12 Кроків;
 • часте відвідування зборів «Анонімних Наркоманів»;
 • загальна психотерапія з родичами та друзями;
 • індивідуальні консультації з психотерапевтом.

Наш центр проводить лікування наркоманії Вінниця, при цьому в незалежності від статі, віку або статусу пацієнта, наші фахівці готові надати необхідну допомогу.

Дізнатись вартість проживання в стаціонарі

Перейти

Досвідчений фахівець або лікар-нарколог ніколи не скаже, що лікування наркоманії, алкоголізму чи іншій залежності буде простим і швидким, так як все це залежить виключно від індивідуальних особливостей кожного пацієнта. Ми завжди готові допомогти Вам позбутися і від фізичної і від психологічної тяги до спиртного, допоможемо усвідомити причину і побачити майбутнє, що Вас очікує після позбавлення від залежності. Реабілітація алкозалежних у Вінниці передбачає спілкування з психологами, які Вам допоможуть знайти відповідь на найголовніше питання: навіщо мені алкоголь?

Пам’ятайте! Алкоголь не принесе Вам чи Вашим близьким ніякого задоволення, головний біль, депресія і стан безвиході – це все що спиртне залишить у Вашому житті.

Питання що часто задаються

Мій чоловік постійно курить травку, практично не виходячи зі стану наркотичного сп'яніння. При цьому залежним себе не вважає. Скажіть, чи можливо лікування людини під час вживання наркотиків?

Якщо говорити, про психологічну реабілітацію, то вона проводиться у стані тверезості. В першу чергу вашому чоловікові потрібне проведення детоксикації, очищає організм і тягу до наркотиків. але якщо людина знаходиться у стадії заперечення, то починати потрібно з роботи над його мотиваціями. Для цього можна запросити фахівців нашого центру додому.

Прочитала про те, що існують короткострокові та довгострокові методи лікування наркоманії. Поясніть, будь ласка, докладніше, що розуміється під цими термінами?

Короткостроковими називаються методи лікування, які дають тимчасовий, нетривалий результат. До таких належать програма Детокс, прийом ліків, кодування, гіпноз, антидотна терапія. Ці методи тимчасово облягають стан і пригнічують фізичну тягу до наркотиків, але потім пацієнт знову зривається. Довгострокові методи спрямовані на роботу з психікою і мотиваціями людини. Оскільки наркоманія є захворюванням психосоматичного характеру, то їх застосування дозволяє досягти тривалої, інколи довічної, стабільної ремісії. До категорії довгострокових методів відносять програму «12 кроків», гештальт-терапію, сімейний та індивідуальний психоаналізи, працетерапію та інші психотерапевтичні методики.

Розкажіть, будь ласка, які види послуг, що надаються вашим центром, можна отримати вдома?

У домашніх умовах надаються: індивідуальні консультації, первинна діагностика, проведення екстреної медикаментозної детоксикації, зняття гострого абстинентного синдрому, лікування передозування та інтоксикації наркотичними речовинами. Також вдома проводиться робота з мотиваціями пацієнта. В ході мотивуючих бесід досвідчені фахівці допомагають людині вийти зі стадії заперечення, усвідомити всю серйозність проблеми та прийняти усвідомлене рішення про подальше лікування в умовах госпіталізації.

Як і коли можна викликати нарколога додому?

Послуга виклику нарколога додому надається цілодобово. Для того, щоб скористатися нею, досить просто звернутися до вінницький філіал клініки в телефонному режимі або ж онлайн.

Адреса наркологічного центру "УІЗ" в Вінниці

Чому саме ми

У вас є як мінімум п'ять причин співпрацювати саме з клінікою «Український Центр Лікування Залежності»:

А головне, наш наркологічний диспансер у Києві не просто лікує, а й влаштовує життя своїх пацієнтів після лікування наркоманії.

 • 1Бездоганно високий професіоналізм
 • 2Обґрунтована поетапна програма
 • 3Індивідуальний підхід до кожного, хто потребує
 • 4Гарантована анонімність
 • 5Консультації та відповіді на запитання у необхідному обсязі
Розрахувати вартість лікування