Анонімне лікування від алкоголізму у Івано Франківську, кодування назавжди

Лікування алкоголізму вимагає комплексних заходів. Воно повинно включати як медикаментозну терапію, спрямовану на усунення фізичних патологій, що виникли на тлі вживання алкоголю, так і психологічну реабілітацію, сприяє корекції психічного стану, подолання тяги до штучних допінгів. Комплексне лікування можуть забезпечити тільки професіонали різних галузей медицини. Фахівці «Українського Центру Лікування Залежності» в Івано-Франківську понад 10 років лікують будь-які форми алкоголізму.

Принципи та методи лікування алкоголізму

Лікування від алкогольної залежності засноване на тих же правилах і методах, що і лікування від наркоманії, так як вони мають загальні принципи формування. Медикаментозна терапія – швидкий і ефективний шлях до нормалізації стану. Сучасні препарати можуть забезпечити детоксикацію організму, позбавлення від абстинентного синдрому, корекцію стану.

Лікування алкоголізму як усвідомлений вибір хворого

Однак медикаменти не в силах перемогти психологічну залежність. Тому важливим компонентом комплексного лікування від алкоголізму є робота психологів і психіатрів. Вони допомагають пацієнту усвідомити причини залежності, зрозуміти необхідність лікування. Подальша робота фахівців полягає в реабілітації хворого, формуванні тверезого погляду на життя.

Психологічна підтримка допомагає хворому не відчувати себе знедоленим, повірити в свої сили і можливість повного лікування. У наркологічному центрі лікування алкоголізму проводиться комплексно і складається з декількох послідовних етапів:

 1. I етап – детоксикація, купірування абстинентного синдрому, виведення з запою.
 2. II етап – підтримуюча терапія, лікування супутніх ускладнень і захворювань.
 3. III етап – психологічна реабілітація (корекція і усунення психічної залежності) та ресоціалізація.

Фахівці наркоцентру пропонують безкоштовні консультації пацієнтам та розробляють індивідуальні програми терапевтичного курсу.

Розпорядок дня наших пацієнтів

7:30 Підйом
8:00 – 8:15 Фізичні вправи
8:30 – 9:00 Сніданок
9:00 – 10:00 Прибирання приміщень та території
10:30 – 12:00 Заняття по інформаційному блоку (форма группи)
12:15 – 12:30 Перекус
12:45 – 13:00 Роздуми на теми оздоровлення
13:00 – 14:30 Групова психотерапія зі спеціалістами
14:45 – 15:45 Обід
16:00 – 17:45 інформаційный блок (тестування, арт-терапія, лекція)
18:00 – 18:15 Перекус
18:30 – 19:30 Робота в групі АН/АА
19:30 – 20:15 Вільний час
20:15 – 21:00 Вечеря
21:00 – 22:00 Підведення підсумків
23:00 Відбій

Як ми виводимо із запою хворого

У спеціалізованому центрі хворим на алкоголізм надають широкий спектр послуг. Однією з них є виведення з запою в стаціонарних або домашніх умовах. Викликати нарколога додому можна в будь-який час доби. Спеціаліст в комфортних для пацієнта умовах поставить йому очищаютчі крапельниці, стабілізує стан.

Після виведення хворого із запою з ним працює психолог, який пояснює, що проведені маніпуляції не є повноцінною терапією. Відповідно, щоб позбутися від алкоголізму, необхідно пройти повний терапевтичний курс в стаціонарі. Застосування методу інтервенції дозволяє отримати усвідомлену згоду хворого на лікування і його трансфер в стаціонар.

Кодування

Для підкріплення наміри назавжди відмовитися від спиртного застосовують не тільки психотерапевтичні методики. За згодою хворого, фахівці «Українського Центру Лікування Залежності» кодують пацієнта, щоб знизити ризик рецидиву.

Щоб на 1-3 роки позбавити хворого від згубної пристрасті, застосовують такі методи кодування:

 1. Медикаментозне – введення алкоблокаторів. Вид препарату, спосіб введення і дозування підбираються індивідуально лікарем-наркологом..
 2. Гіпнотичний за методом Довженка – впливає на функції організму і розум. Пацієнту дається установка на відмову від алкоголю і навіюється інформація про небезпеку його вживання.
 3. Лазерне – вплив лазером на окремі ділянки головного мозку, в результаті чого хворий кидає пити.

Проводити процедуру кодування рекомендується після очищення організму, коли усунута фізична залежність від алкоголю.

Переваги терапії в Івано-Франківську

Наркоцентр надає своїм пацієнтам:

 • комфортні умови проживання та лікування;
 • професійні консультації вузькопрофільних фахівців;
 • цілодобовий контроль, супровід і можливість обмежити відвідування небажаних осіб;
 • сучасні ефективні медикаменти для процедур;
 • постійна психологічна підтримка психологів і психіатрів;
 • комплексна діагностика.

Співробітники центру працюють з пацієнтами та їх ближнім оточенням не тільки під час перебування реабілітанта в стаціонарі, але і підтримують їх і надають всебічну допомогу після повернення додому.

Анонімність і конфіденційність

Анонімне лікування патологічної залежності увійшло в практику медичних установ зовсім недавно. Раніше при лікуванні в умовах госпіталізації алкоголіків в обов’язковому порядку ставили на диспансерний облік, і відомості про такий факт могли стати відомі, наприклад, за місцем роботи, що викликало побоювання або було перешкодою при переході на нове місце роботи

При анонімному лікуванні наркологічний центр дотримується таких правил:

 1. При наданні професійної допомоги дотримується конфіденційність не тільки даних пацієнта, а й діагнозу, результатів лікування.
 2. Пацієнт під час вступу та реєстрації може не називати свої паспортні дані.
 3. У загальній амбулаторній карті хворого не буде запису про лікування від алкоголізму.
 4. Дотримання принципу анонімності назавжди. Колишня залежна людина може бути впевнений, що факт лікування ніколи і ніде не фігуруватиме.

Лікування алкоголізму будь-якого ступеня тяжкості в наркологічному центрі Івано-Франківська – гарантія якості і безпеки.

Чому саме ми

У вас є як мінімум п'ять причин співпрацювати саме з клінікою «Український Центр Лікування Залежності»:

А головне, наш наркологічний диспансер у Києві не просто лікує, а й влаштовує життя своїх пацієнтів після лікування наркоманії.

 • 1Бездоганно високий професіоналізм
 • 2Обґрунтована поетапна програма
 • 3Індивідуальний підхід до кожного, хто потребує
 • 4Гарантована анонімність
 • 5Консультації та відповіді на запитання у необхідному обсязі
Розрахувати вартість лікування