Спеціалізоване лікування і кодування від алкогольної залежності

Ефективне лікування алкоголізму — це комплексна програма, що включає в себе медикаментозну терапію і психологічну реабілітацію. Саме таку професійну допомогу своїм пацієнтам пропонує «Український Центр Лікування Залежності» в Полтаві. Кожна алкозалежна людина може розраховувати на турботу, шанобливе ставлення, індивідуальний підхід та повну конфіденційність.

Курс лікування алкоголізму

Курс лікування алкогольної залежності в центрі складається з наступних етапів:

 1. Детоксикація організму — процедура, що очищає від залишків алкоголю, продуктів розпаду, шлаків, токсичних речовин. Швидко і безболісно знімає ознаки абстиненції, похмільного синдрому. Пригнічує хімічну залежність від алкоголю. Проводиться медикаментозним шляхом з використанням сорбентів, очищаючих розчинів, імуномодуляторів, підтримаючих препаратів.
 2. Кодування від алкоголізму — допомагає побороти фізичну залежність від спиртних напоїв. Для цих цілей фахівці використовують особливі препарати, що формують у пацієнта відразу до алкоголю, неприйняття спиртного на рівні фізіології.
 3. Психологічна реабілітація — основний етап в лікуванні такого психосоматичного захворювання, як алкоголізм. Проводиться за принципами програми «12 кроків», що дозволяє повністю подолати патологічну залежність, відновити втрачені за час хвороби якості особистості та міжособистісні зв’язки. Для підвищення ефективності курсу фахівці доповнюють програму проведенням індивідуальних психологічних консультацій, сеансами сімейної психотерапії, елементами арт-, гештальт і трудотерапії.

Лікування алкогольної залежності в Полтаві

Ще під час перебування в центрі реабілітантів готують до повернення в соціум. Їм допомагають скорегувати поведінкову модель, розкрити особистісний потенціал, визначитися з подальшими життєвими цілями і скласти план їх досягнення. Після виписки колишні алкозалежні люди отримують терапевтичний супровід.

Програма соціальної реабілітації передбачає не тільки психологічну підтримку, а й реальну допомогу в отриманні освіти, зміні професії, підвищення рівня кваліфікації, влаштуванні на роботу. Успішна ресоціалізація колишніх алкозалежних дозволяє значно підвищити якість їхнього життя і уникнути рецидивів захворювання.

Додаткові послуги

Крім основного курсу лікування алкоголізму, пацієнтам центру надаються і інші послуги:

 1. Виведення із запійних станів (при вживанні алкоголю протягом 3 днів поспіль або більше).
 2. Лікування алкогольної інтоксикації.
 3. Зняття нападів «білої гарячки».
 4. Робота з мотиваціями пацієнта, примусове лікування алкоголізму за допомогою методу інтервенції.
 5. Лікування наслідків і ускладнень алкогольної залежності, супутніх захворювань.
 6. Надання психологічної допомоги родичам пацієнтів.
 7. Надання індивідуальних консультацій.
 8. Постстаціонарна підтримка пацієнтів.
 9. Можливість отримання першої наркологічної допомоги в домашніх умовах.

При необхідності пацієнта можуть доставити в стаціонар на лікування, забезпечивши комфортний трансфер. Також хворим надаються такі послуги, як організація дозвілля, отримання базового соціального освіти.

Умови реабілітації в центрі

Для пацієнтів центру створені максимально комфортні умови, оскільки програма реабілітації проходить в закритому стаціонарі. Сама по собі домашня, спокійна атмосфера, що панує в закладі, позитивно позначається на стані, психіці і настрої реабілітантів. Пацієнти отримують здорове харчування, медичну та психологічну допомогу.

Ще одна важлива умова лікування алкогольної залежності в приватному реабілітаційному центрі — це анонімність. Пацієнти не ставляться на облік, що дозволяє їм уникнути не тільки громадського осуду, а й проблем із соціальною адаптацією, обмеженням роду діяльності, влаштуванням на роботу, отриманням водійських прав уже після виписки.

Співробітники наркоцентру відносяться до кожного пацієнта доброзичливо і шанобливо. Тому не варто побоюватися проявів фізичного або психологічного насильства, про які часто говорять люди, що проходили лікування в спеціалізованих державних установах.

Якщо ви хочете дізнатися більше про методи лікування алкоголізму, отримати індивідуальну консультацію або скористатися однією з послуг «Українського Центру Лікування Залежності», вам достатньо просто зателефонувати в полтавське відділення даної установи. Також ви можете залишити заявку в режимі онлайн, заповнивши форму зворотного зв’язку на офіційному сайті. Працює центр цілодобово, без перерв і вихідних, тому ви можете розраховувати на допомогу в будь-який час.

Розрахувати вартість лікування