Лікування наркоманії в Сумах, детоксикація від наркотиків

Лікування наркоманії є складним процесом, що вимагає обов’язково медичної допомоги з боку наркологів та психологів. Кожен наркозалежний повинен розуміти, що впоратися зі звичкою самому не вийде, важливо звернутися в перевірений і надійний наркологічний центр для повного зцілення. Всі наркозалежні повинні розуміти, що важливо пройти всі етапи лікування, не зупинятися тільки на детоксикації, тому що розум також повинен бути вільним від дурману.

Як наркоманія ламає життя

Особливості детоксикації

Детоксикація являє собою складний процес, що має на увазі повне позбавлення від залежності. Важливо назавжди забути про наркотики не тільки фізично, а й на психологічному рівні Перед початком виведення з організму отруйних залишків наркотиків, важливо пройти повну діагностику, яку пропонує наркологічний центр, важливо визначити рівень ушкодження організму, а також термін прийому наркотичних засобів. Це допоможе наркологам створити особливу схему лікування з крапельниць, уколів, таблеток, але частина ліків буде спрямована на виведення токсинів, а частина покликана знизити біль під час процесу.

Як допомогти близькій людині?

Залиште заявку зараз, і ми Вам пояснимо покроково, що робити!

Також медикаменти дозволять відновити нормальну роботу всього організму. Не слід довіряти диспансерам, які пропонують стандартний набір ліків, а також виписку відразу ж після детоксикації. Важливо пройти лікування наркоманії повністю, до того ж підготувати людину до реабілітації, зробити її повністю фізично здоровою, мотивованою до лікування.

Транспортування в клініку

Транспортування

Детоксикація в клініці

Детоксикація

Психореабілітація в клініці

Психореабілітація

Ресоціалізація пацієнта в клініці

Ресоціалізація

Цілі програми реабілітації

 • виробити у пацієнта стійку ремісію, утримання від вживання різних наркотичних речовин;
 • відновити рівень фізичного та психічного здоров’я;
 • поліпшити міжособистісні відносини в родині й близькими;
 • соціалізувати залежного (зробити все можливе для повернення на роботу та / або навчання);
 • докласти зусиль усвідомити суспільну відповідальність, а також виключити кримінальне мислення.

Розпорядок дня наших пацієнтів

7:30 Підйом
8:00 – 8:15 Фізичні вправи
8:30 – 9:00 Сніданок
9:00 – 10:00 Прибирання приміщень та території
10:30 – 12:00 Заняття по інформаційному блоку (форма группи)
12:15 – 12:30 Перекус
12:45 – 13:00 Роздуми на теми оздоровлення
13:00 – 14:30 Групова психотерапія зі спеціалістами
14:45 – 15:45 Обід
16:00 – 17:45 інформаційный блок (тестування, арт-терапія, лекція)
18:00 – 18:15 Перекус
18:30 – 19:30 Робота в групі АН/АА
19:30 – 20:15 Вільний час
20:15 – 21:00 Вечеря
21:00 – 22:00 Підведення підсумків
23:00 Відбій
Для цих цілей застосовується безліч способів, а саме:
 • повідомлення про реальність продовження вживання;
 • групова психотерапія;
 • творчі та освітні заняття;
 • робота за програмою 12 Кроків;
 • часте відвідування зборів «Анонімних Наркоманів»;
 • загальна психотерапія з родичами та друзями;
 • індивідуальні консультації з психотерапевтом.

Основи реабілітації

Реабілітація в клініці проводиться по психологічній програмі, використовуваної в усіх країнах світу. Багато клінік встигли застосувати програму і вилікувати тисячі наркозалежних, які повернулися в звичне оточення повністю здоровими і тверезими.

Дізнатись вартість проживання в стаціонарі

Перейти

Завдання психологів показати весь жах наркотичного дурману, допомогти людині усвідомити жах наркотиків і важливість звернення до наркологічного центру в Сумах. Робота психологів охоплює всі сфери життя, людина вчитися відповідати за свої вчинки, намагається уникати наркотиків і вирішувати свої проблеми самостійно.

Після того, як людина залишає наркологічний центр, він повністю готовий до нормального життя, здатний впоратися з будь-якими труднощами. Якщо адаптація проходить складно, завжди можна проконсультуватися з психологами центру, вони підтримають і налаштують на позитив.

Питання що часто задаються

Доброго дня! Мій син проходив у вашому центрі лікування від наркоманії. Ми дуже сподівалися, що після цього він знову стане колишнім - добрим і дбайливим. Однак після реабілітації наші відношення не покращилися, ніякої уваги, поваги, інтересу до сім'ї син не проявляє, хоча і перестав вживати наркотики. Чому так відбувається?

Подібна поведінка - тимчасове явище, яке зустрічається у деяких людей після лікування. Справа в тому, що вживання хімічних допінгів впливає на здатність до прояву почуттів. Відмова від наркотиків є сильним стресом для психіки, особливо при тривалому стажі наркоманії. Людині доводиться звикати до нового для себе психоемоційного стану. Іноді відчуженість проявляється у наслідок почуття провини або в зв'язку з неправильним спілкуванням самих родичів. Індивідуальні психологічні консультації, сеанси сімейного системного психоаналізу, лікування співзалежності допоможуть вирішити проблему та відновити колишні, теплі, довірчі відносини.

Добрий день! Яку саме допомогу надає ваш центр наркозалежним людям?

Наш центр пропонує пацієнтам комплексну програму реабілітації, що включає в себе як медичну, так і психологічну допомогу. Ми прагнемо навчити наших підопічних не просто існувати без наркотиків, а й відчувати позитивні емоції, розвивати себе, реалізовувати приховані таланти, ставити перед собою цілі та досягати їх.

Доброго дня! Планую відправити свою дочку на лікування ... Скажіть, чи існує ймовірність того, що вона буде вживати наркотики, перебуваючи в центрі?

Ні, ймовірність придбання і вживання наркотичних речовин у клініці повністю виключена. Пацієнти живуть в умовах закритого стаціонару, всі контакти із зовнішнім світом, а тим більш із звичним, згубно впливаючим на людину оточенням максимально обмежені.

У мене виникли підозри, що мій 16-річний син приймає наркотики. Сам він це категорично заперечує. Підкажіть, як точно дізнатися, страждає моя дитина наркоманією чи ні?

Є ряд симптомів, що вказують на розвиток наркоманії: замкнутість, різкі перепади настрою, зміна кола спілкування, способу життя, надмірна блідість, розширені або ж звужені зіниці. при підозрі на те, що дитина вживає наркотики, варто пройти спеціальний тест, звернутися до фахівців і здати відповідні аналізи.

Адреса наркологічного центру "УІЗ" в Сумах

Чому саме ми

У вас є як мінімум п'ять причин співпрацювати саме з клінікою «Український Центр Лікування Залежності»:

А головне, наш наркологічний диспансер у Києві не просто лікує, а й влаштовує життя своїх пацієнтів після лікування наркоманії.

 • 1Бездоганно високий професіоналізм
 • 2Обґрунтована поетапна програма
 • 3Індивідуальний підхід до кожного, хто потребує
 • 4Гарантована анонімність
 • 5Консультації та відповіді на запитання у необхідному обсязі
Розрахувати вартість лікування