Цілодобовий виклик лікаря нарколога

Цілодобовий виклик лікаря-нарколога. Повна анонімність

Цілодобовий виклик лікаря-нарколога

Часом здається, що з абстинентним синдром можна впоратися самостійно, не звертаючись за допомогою до фахівців. Звичайно, на перший погляд це більш вигідно фінансово, але ви не можете знати напевно, яким буде результат. Виклик лікаря додому може обійтися набагато дешевше, ніж, якщо хворий знову почне вживати спиртне або наркотики через неправильно знятого похмілля або ломки.

Наш центр надає послугу виклику лікаря додому на анонімній основі.

Заявки приймаються цілодобово !!! Всі наші фахівці мають сертифікати і ліцензії, що підтверджує професіоналізм наших дій при наданні медичної допомоги.

Після процедур пацієнт відчує полегшення і спокій. Потім проведена психологічна робота допоможе провести госпіталізацію хворого добровільним шляхом.

Крайня стадія алкоголізму – біла гарячка

Алкогольний делірій, або як його ще називають біла гарячка, є одним з найбільш поширених видів алкогольного психозу. Це крайня ступінь інтоксикації. Може супроводжуватися жахливими галюцинаціями, після яких алкоголік може сам погодитися на лікування. Біла гарячка може трапитися в будь-який момент. Основними ознаками є перепади настрою, тремтіння кінцівок, підвищена пітливість, гіперемія обличчя, порушення сну. Якщо ви помітили ці ознаки, обов’язково викликайте лікаря додому.

Алкогольний делірій може мати навіть летальний результат, адже від тривалого впливу алкоголю на організм, артеріальний тиск хворого стає нестабільним, що збільшує ризик інсульту або інфаркту в десятки разів. Лікар, приїхавши додому, може врятувати алкозалежним життя. У разі наркотичної ломки, ви також можете викликати фахівця додому.

Кодування та реабілітація

Однак надана перша допомога не позбавить від залежності, а лише зніме фізичну біль. Після цього хворому необхідно буде пройти професійне лікування в клініці, спрямоване на психологічне кодування і на вироблення неприязні до одурманюючих речовин. Нагадаємо, що лікування в нашій клініці здійснюється анонімно. Ми не виставляємо на огляд чуже горе.

Якщо у вашому домі ситуація виходить з-під контролю через наркотики чи алкоголь, наші фахівці завжди допоможуть і підкажуть, як допомогти коханій людині.

Чому саме ми

У вас є як мінімум п'ять причин співпрацювати саме з клінікою «Український Центр Лікування Залежності»:

А головне, наш наркологічний диспансер у Києві не просто лікує, а й влаштовує життя своїх пацієнтів після лікування наркоманії.

  • 1Бездоганно високий професіоналізм
  • 2Обґрунтована поетапна програма
  • 3Індивідуальний підхід до кожного, хто потребує
  • 4Гарантована анонімність
  • 5Консультації та відповіді на запитання у необхідному обсязі
Розрахувати вартість лікування