Анонімне лікування алкогольної залежності у Львові, виведення та кодування назавжди

Алкоголізм – хронічне захворювання, схильне до рецидиву. Тільки поетапне комплексне лікування під контролем професіоналів допоможе позбавити людину від залежності. В «Українському Центрі Лікування Залежності» у Львові фахівці різних галузей медицини вже більше 10 років допомагають впоратися з різними видами залежності, в тому числі від алкоголю.

Як утворюється алкогольна залежність

Чому необхідні комплексні дії?

Формування алкогольної залежності проходить в 3 стадії:

 • психологічна;
 • фізична;
 • руйнування фізичного тіла і психіки.

Для того щоб вилікуватися від згубної пристрасті, необхідно впливати на всі фактори. У центрі застосовуються запробовані методи лікування:

 • медикаментозні;
 • фізіотерапевтичні;
 • психологічні.

Фахівці розробляють індивідуальну тактику лікування, що дає незмінно позитивний результат.

Етапи комплексної терапії

Терапевтичний курс складається з наступних послідовних етапів:

 1. Усунення фізичної залежності – детоксикація організму, купірування абстинентного синдрому, підтримуюча терапія, лікування соматичних патологій.
 2. Позбавлення від психічної залежності – включає протирецидивне лікування та психологічну корекцію.
 3. Реабілітація та ресоціалізація.

Повний курс можливий тільки в умовах стаціонару. Для очищення організму від спирту, продуктів його метаболізму, токсинів використовуються не тільки медикаментозні препарати. Апаратні методи дозволяють швидко очистити кров і відновити її характеристики. Фахівці центру стежать за станом пацієнта і при необхідності можуть застосувати інтенсивні методи відновної терапії.

Детоксикація передбачає повну відмову від спиртного. На II і III стадії алкоголізму розвивається синдром відміни, що вимагає екстреної допомоги. В стаціонарі, крім симптоматичної терапії медпрепаратами, застосовують фізіотерапію, яка полегшує стан хворого.

Усунення фізичної залежності не гарантує повного лікування. Психологічна залежність – фактор, що провокує рецидив. Допомога психолога, психотерапевта і психіатра необхідна, щоб:

 • усвідомити наявність проблеми;
 • сформувати усвідомлене прагнення до лікування;
 • навчитися справлятися з негативними впливами соціального середовища без алкоголю;
 • сформувати психофізіологічну базу адекватного реагування на зовнішні подразники, труднощі, стрес;
 • змінити стереотип поведінки.

У наркологічній клініці психологи працюють не тільки з пацієнтами, але і з їх близьким оточенням – членами сім’ї, родичами. Таким чином, йде підготовка до 3 етапу. Хворий відновлює трудові, комунікативні навички. Підтримка близьких дуже важлива, щоб хворий зміг повернутися до нормального життя.

Розпорядок дня наших пацієнтів у Львівському філіалі

7:30 Підйом
8:00 – 8:15 Фізичні вправи
8:30 – 9:00 Сніданок
9:00 – 10:00 Прибирання приміщень та території
10:30 – 12:00 Заняття по інформаційному блоку (форма группи)
12:15 – 12:30 Перекус
12:45 – 13:00 Роздуми на теми оздоровлення
13:00 – 14:30 Групова психотерапія зі спеціалістами
14:45 – 15:45 Обід
16:00 – 17:45 інформаційный блок (тестування, арт-терапія, лекція)
18:00 – 18:15 Перекус
18:30 – 19:30 Робота в групі АН/АА
19:30 – 20:15 Вільний час
20:15 – 21:00 Вечеря
21:00 – 22:00 Підведення підсумків
23:00 Відбій

Як проходить виведення із запою?

Запійний алкоголізм – одна з форм залежності, найбільш складна для лікування. Запій вимагає постійного введення алкоголю, що викликає важку інтоксикацію організму. У алкоголіка розвивається абстинентний синдром (похмілля). Для його усунення хворий випиває чергову дозу спиртного. Запій може затягнутися на кілька днів і вимагає професійних методів лікування.

Виведення із запою ефективніше в умовах стаціонару, але можна запросити фахівця додому для надання екстреної допомоги і стабілізації стану. Лікар пояснює пацієнту, що йому необхідно комплексне лікування. Для отримання згоди на реабілітацію може використовуватися метод інтервенції – психологічний вплив, покликане змінити мислення людини і викликати бажання співпрацювати з лікарем, прагнення вилікуватися.

Які види кодування від алкоголю ми використовуємо

Алкоголь руйнує емоційно-вольову сферу. Навіть якщо хворий розуміє шкоду пияцтва, то він не може знайти в собі сили для того, щоб «зав’язати». На тривалий час утриматися від вживання спиртних напоїв допомагає кодування. Його завдання – викликати у людини із згубною звичкою відразу до алкоголю. Для цього в «Українському Центрі Лікування Залежності» у Львові застосовуються методи, що зарекомендували себе, як ефективні та безпечні:

 1. Фармакологічні – спеціальні препарати, що блокують опіоїдні рецептори, або інгібітори ферментів, метаболізується етанол. Людина перестає отримувати задоволення від спиртного, а незначна доза алкоголю викликає сильну негативну реакцію. Засоби, що викликають таку реакцію на фізичному рівні, використовують перорально (таблетки), ін’єкційно (внутрішньом’язові уколи) або у вигляді підшкірних імплантів (капсул).
 2. Психотерапевтичні –одним з популярних і ефективних методів є кодування за методикою Довженко. Вона включає елементи гіпнозу, раціональної психотерапії і нейролінгвістичного програмування. В результаті кодування формується заборона на вживання алкоголю, а смак і його запах викликають огиду.
 3. Фізіотерапевтичні – інноваційний метод кодування лазером є різновидом акупунктури. Луч впливає на біоактивні точки, стимулюючи відгук у відповідній області головного мозку – центрі винагороди. Відбувається не тільки блокування задоволення від прийому алкоголю, але і відзначається загальнооздоровчі дію.

Кодування проводиться при отриманні письмової згоди пацієнта і усвідомленому прагненні до лікування. Записатися на кодування або комплексне лікування в наркоцентром Львова можна, заповнивши заявку або зателефонувавши за номерами телефонів на сайті.

 

Чому саме ми

У вас є як мінімум п'ять причин співпрацювати саме з клінікою «Український Центр Лікування Залежності»:

А головне, наш наркологічний диспансер у Києві не просто лікує, а й влаштовує життя своїх пацієнтів після лікування наркоманії.

 • 1Бездоганно високий професіоналізм
 • 2Обґрунтована поетапна програма
 • 3Індивідуальний підхід до кожного, хто потребує
 • 4Гарантована анонімність
 • 5Консультації та відповіді на запитання у необхідному обсязі
Розрахувати вартість лікування