Виклик нарколога в Печерському районі Києва

Виведення із запою, зняття ломки, кодування в Печерському районі Києва

Коли близька людина опиняється в мережах алкогольної і наркотичної залежності, у членів сім’ї виникає маса питань: як допомогти своєму рідному, як уникнути розголосу інформації і дотримати конфіденційність? Куди звернутися за професійною екстреною допомогою?

Виклик нарколога на дім

Виклик нарколога на дім в Печерському – оптимальний спосіб почати лікування, коли пацієнт категорично відмовляється від допомоги і заперечує наявність залежності. Досвідчений фахівець проведе попередню діагностику, мотиваційні бесіди, дасть необхідні професійні консультації хворому і членам його сім’ї. У домашніх умовах відносини між лікарем і пацієнтом складаються простіше, швидше і щиріші.

Виведення із запою

Виведення із запою в Печерському – це профільна медична допомога, спрямована на переривання затяжного пияцтва максимально комфортно і безболісно, відновити його здоров’я, психоемоційну рівновагу.

Зняття ломки

Зняття ломки в Печерському – це купірування гострих проявів абстинентного синдрому у людей, які страждають алкогольною та наркотичною залежністю. За допомогою спеціальних, індивідуально підібраних препаратів, очищаючих крапельниць лікар не тільки зніме стан ломки, а й усуне фізичну залежність від штучних допінгів.

Кодування

Кодування в Печерському може проходити в домашніх умовах. Для багатьох пацієнтів це найбільш оптимальний варіант, що дозволяє розслабитися і відчути себе гранично комфортно. Методи кодування обговорюються заздалегідь (Довженко, Торпеда, Еспераль, занурення в гіпнотичний стан). Кодування на дому дає результати не гірше, ніж в клініці. Головне, щоб протягом певного часу до процедури пацієнт дотримував тверезість.

Розрахувати вартість лікування