Кодування від алкоголізму за 1 годину, лікування за 7 днів, гарантія результату

Пройти комплексний курс реабілітації при алкоголізмі в Кропивницькому пропонує місцеве відділення «Українського Центру Лікування Залежності». Пацієнтам пропонують комплексну медичну, психологічну та соціальну допомогу.

Медична допомога при алкоголізмі

Регулярне вживання спиртного руйнує організм і провокує розвиток безлічі супутніх захворювань. Тому лікування починається з надання пацієнтові медичної допомоги. Перший етап – це виведення з запою. Запійні стани супроводжуються важкою інтоксикацією, часто психічними розладами, нападами «білої гарячки». При відсутності своєчасної допомоги все може закінчитися плачевно і навіть загибеллю хворого.

Способи лікування алкогольної залежності у Кропивницькому

Для виведення з запою проводиться процедура детоксикації. Програма Детокс очищає організм від залишків етанолу і продуктів його розпаду, токсичних речовин. Дана методика нормалізує обмінні процеси і водно-електролітний баланс, благотворно впливає на стан і роботу центральної нервової системи, підтримує функції серця, печінки та інших життєво важливих органів.

Крім того, програма Детокс пригнічує фізичну залежність від спиртного, що необхідно для купірування запійних станів. Для детоксикації використовуються медикаментозні і апаратні методики. Якщо процедура проводиться на дому, то пацієнту ставиться очисна крапельниця з особливим комплексом індивідуально підібраних препаратів. При проведенні детоксикації в стаціонарних умовах можуть використовуватися додаткові методи.

Нормалізувати фізичне здоров’я пацієнтів допомагає відновлює терапія, що включає в себе медикаментозне лікування, фізіотерапевтичні процедури, дієту, вітамінотерапію. Крім того, фахівці наркологічного центру займаються лікуванням захворювань, що виникли в результаті хронічного пияцтва, наслідків та ускладнень алкогольної залежності.

Розпорядок дня наших пацієнтів

7:30 Підйом
8:00 – 8:15 Фізичні вправи
8:30 – 9:00 Сніданок
9:00 – 10:00 Прибирання приміщень та території
10:30 – 12:00 Заняття по інформаційному блоку (форма группи)
12:15 – 12:30 Перекус
12:45 – 13:00 Роздуми на теми оздоровлення
13:00 – 14:30 Групова психотерапія зі спеціалістами
14:45 – 15:45 Обід
16:00 – 17:45 інформаційный блок (тестування, арт-терапія, лекція)
18:00 – 18:15 Перекус
18:30 – 19:30 Робота в групі АН/АА
19:30 – 20:15 Вільний час
20:15 – 21:00 Вечеря
21:00 – 22:00 Підведення підсумків
23:00 Відбій

Кодування при алкогольної залежності

Кодування — це проміжний етап між детоксикацією і психологічною реабілітацією. Людям, що страждають на хронічний алкоголізм, недостатньо однієї лише програми Детокс, щоб припинити вживати спиртне на довгий час, а саме дотримання тверезості є одним з обов’язкових умов успішної психотерапії.

Суть кодування полягає в тому, що у хворого за допомогою певних методів формується страх, відраза до спиртних напоїв або ж їх фізична непереносимість. Багато хто помилково вважає, що кодування досить для того, щоб вилікувати людину від алкоголізму, проте це не так. Кодування дає лише тимчасові результати, і якщо не закріпити їх роботою з психотерапевтом, то черговий зрив і впадання в запій неминучі.

У наркоцентром практикуються найефективніші і безпечні методи кодування від алкоголю:

 1. Медикаментозний — використання препаратів, що блокують почуття задоволення від вживання спиртного або ж несумісних з етанолом. Якщо після кодування пацієнт прийме алкоголь, то замість звичної ейфорії він випробує лише вкрай неприємні симптоми важкої інтоксикації. Таким чином, досягається стан фізіологічного неприйняття спиртних напоїв.
 2. Лазерна — сучасний метод, заснований на лазерному впливі. В ході сеансу фахівець опромінює лазером відділи головного мозку, що відповідають за розвиток алкогольної залежності. В результаті пропадає і тяга до вживання спиртного, і почуття задоволення після розпивання алкогольних напоїв. Лазерне кодування ефективно і безпечно, але може не дати належних результатів в запущених випадках алкоголізму (на 3 стадії захворювання).
 3. За методом Довженка — відноситься до категорії психотерапевтичного впливу. Методика також включає в себе гіпноз і НЛП програмування. Пацієнт вводиться в гіпнотичний стан, після чого в його свідомість впроваджуються різні негативні установки по відношенню до алкоголю. В результаті людина підсвідомо починає відчувати почуття страху, відрази до спиртного.

Який метод кодування від алкоголізму найбільш ефективний? Це суто індивідуальне питання, відповідь на яке залежить від безлічі факторів, починаючи від стадії захворювання і закінчуючи ступенем сугестивності людини. Тому оптимальний варіант кодування фахівці підбирають в індивідуальному порядку після попередньої комплексної діагностики.

Психологічний вплив

Психологічна реабілітація – найефективніший метод боротьби з алкоголізмом, що дозволяє досягти тривалої ремісії або навіть повного одужання. Психотерапія усуває самі причини захворювання, тоді як детоксикація і кодування відносяться до методів симптоматичного лікування.

Для подолання патологічної залежності від спиртного на психологічному рівні в центрі практикують такі методики:

 • індивідуальний психоаналіз;
 • колективну психотерапію за програмою «12 кроків»;
 • арт-терапію;
 • сеанси сімейної психотерапії;
 • трудотерапію;
 • Гештальт-терапію;
 • когнітивно-поведінкову терапію.

Завдання фахівців полягає в тому, щоб навчити пацієнта навичкам тверезого життя, показати, як справлятися зі стресом і відчувати позитивні емоції, не вдаючись до вживання алкоголю.

«Український Центр Лікування Залежності» в Кропивницькому працює цілодобово і надає допомогу в боротьбі з алкоголізмом виключно анонімно, без постановки пацієнта на облік.

З повним прайс-листом можна ознайомитись у медичному центрі або поставити запитання по телефону гарячої лінії: +38(099) 508-08-88

*Адміністрація Українського Центру Лікування Залежності приймає всі заходи щодо своєчасного оновлення розміщеного на сайті прайс-листа, проте, щоб уникнути можливих непорозумінь, радимо уточнювати вартість послуг у контакт-центрі за телефоном:+38(099) 508-08-88. Розміщений прайс не є офертою. Медичні послуги надаються на підставі договору. Є протипоказання. Необхідна консультація спеціаліста.

Автор:Сергій Адаменко

Медична інформація є коректною, достовірною, актуальною. Програмний директор асоціації реабілітаційних центрів

Чому саме ми

У вас є як мінімум п'ять причин співпрацювати саме з клінікою «Український Центр Лікування Залежності»:

А головне, наш наркологічний диспансер у Києві не просто лікує, а й влаштовує життя своїх пацієнтів після лікування наркоманії.

 • 1Бездоганно високий професіоналізм
 • 2Обґрунтована поетапна програма
 • 3Індивідуальний підхід до кожного, хто потребує
 • 4Гарантована анонімність
 • 5Консультації та відповіді на запитання у необхідному обсязі