Виведення із запою

Фахівці нашої клініки проводять ефективні процедури з усунення абстинентного (похмільного) синдрому, як в стаціонарних умовах, так і на дому у пацієнтів.

У процесі терапії за індивідуальною схемою призначаються лікувальні заходи: детоксикація і психологічний вплив на хворого, який мотивує його на лікування. Послуги в реабілітаційній установі надаються на анонімній основі – всі дані про пацієнта і його сім’ї є конфіденційними і не розголошуються.

З запоєм знайомі багато людей, які зловживають спиртним. І якщо людина п’є більше доби, це вже тривожний дзвінок – мова йде про запої, при якому організм відчуває серйозну інтоксикацію.

Не варто думати, що запої можуть виникати тільки у хворих на алкогольну залежність. Хронічне захворювання супроводжується втратою блювотних рефлексів при надходженні в організм надмірної кількості спиртного і розвитком абстиненції – похмілля.

При абстинентному синдромі повторна невелика доза алкоголю забезпечує тимчасове поліпшення стану і людина не здатна сама вийти з запою, випиваючи все частіше і більше, опиняючись втягнутим в порочне коло.

Лікарі нашого центру протягом багатьох років вивчають проблему абстиненції і знають способи швидкого і ефективного виведення людини із запою. Позбутися від абстиненції в Києві можна в стаціонарі центру або ж в домашніх умовах.

Як вийти із запою?

Алкоголь – підступна річ, він може тимчасово поліпшити настрій людини, допомогти їй забути про проблеми і дозволити безтурботно веселитися. Але тільки до тих пір, поки не стане залежністю, а при тривалому вживанні спиртного життя людей змінюється не в кращу сторону.

Як правило, алкоголіки втрачають самоконтроль і силу волі, а хворобливість і інші неприємні симптоми похмілля вдається прибрати тільки за допомогою чергової дози зігріваючого.

Без спиртного людина не бачить радостей життя, виконує роботу «як-небудь» або ж зовсім її кидає, забуває про покладених на нього зобов’язаннях, не цікавиться сім’єю. І справа не в особистій слабкості людей, а в підступництві алкоголізму.

Хвороба викликає стійку тягу – фізичну і психологічну, і тоді хворий вживає алкоголь не для отримання задоволення, а щоб позбутися від поганого стану. При цьому він мучить рідних і близьких, не усвідомлюючи, що вирішити його проблему може виведення з абстиненції.

У важких випадках самостійний вихід із запою супроводжується важким абстинентним синдромом, при якому виникають не тільки фізичні, але і психічні порушення. Алкогольного делірію (білої гарячки) або як її в народі називають – «білочка», побоюються всі алкоголіки. Однак вжитий алкоголь часто призводять до розвитку алкогольного психозу і нерідко біла гарячка є результатом неграмотного виходу із запою.

Рідні, частіше за все, не залишаються осторонь і намагаються власними силами допомогти хворому домашніми засобами – «чудодійними травами», народними замовляннями, звертаються до знахарок і сумнівних цілителів. Багато малоефективних, часом небезпечних методів вони беруть з інтернету.

Фахівці попереджають – подібні способи ведуть в нікуди! Тільки консультація досвідченого психіатра-нарколога з подальшим грамотним лікуванням допомагають впоратися з такою проблемою, як алкогольний запій і делірій.

Виведення із запою в домашніх умовах

Якщо хворий потребує екстреної допомоги, наш лікар виїжджає на виклик. Вдома він проводить огляд, консультує рідних пацієнта, розповідаючи, що потрібно робити. Спеціаліст призначає відповідне лікування, підбираючи індивідуальну дозування і схему прийому препаратів.

Він попереджає, що детоксикація на дому, це не терапія алкоголізму, а лише полегшення стану хворого. Лікування включає наступне:

  • усунення алкогольного отруєння;
  • застосування препаратів з седативним, протисудомним, судинорозширювальною дією.

Лікар обов’язково з’ясовує особливості стану пацієнта:

  • тривалість запою;
  • вік хворого;
  • присутність супутніх захворювань.

Крім того, він може відповісти на всі виникаючі питання і розповісти про особливості терапії в стаціонарі.

Вивід із запою Київ

Цілодобова допомога при запої

У нашій клініці працює колектив досвідчених фахівців, який надає медичні послуги в будь-який час доби. Рідним і самому хворому не варто побоюватися розголосу – лікування вдома і в стаціонарі проводиться виключно анонімно.

Лікарі використовують як інноваційні, так і перевірені часом методики, сучасні препарати, комплексний підхід до лікування. А щоб виключити подальші зриви, пацієнтам рекомендується пройти курс психологічної реабілітації.

Наша установа пропонує ефективне лікування алкоголізму і Вивід із запою за прийнятною ціною в стаціонарі і вдома. Згідно відгуками пацієнтів, багатьом терапія в клініці допомагає повністю зцілитися.

Розрахувати вартість лікування