Метод кодування по Довженко

Нерідко тільки завдяки кодуванню вдається позбавити людину від алкогольної залежності, врятувати його сім’ю від руйнування, повернути йому радість життя без спиртного. Фахівці нашого медичного центру також працюють за даним напрямком та використовують кілька дієвих програм, в тому числі кодування алкоголіків за методикою Довженко.

Ця методика була розроблена в 80-х р.р. минулого століття. Її автор – відомий лікар-психотерапевт, нарколог Олександр Романович Довженко, який отримав звання заслуженого лікаря УРСР і народного лікаря СРСР.

Цьому досвідченому фахівцеві вдалося створити «модель тверезості», успішно обґрунтувавши її науково і теоретично. Мета методу – шляхом коректного психологічного впливу на хворого привести його до відмови від прийому спиртного, причому зробити це без негативних наслідків.

Позитивні сторони методики

Кодування по Довженко має низку переваг, які відрізняють його від інших антиалкогольних методів:

  • процедура досить проста;
  • фахівці нашого центру гарантують позитивний результат – методика протягом 15-річної практики довела свою ефективність, лікарі жодного разу не стикалися з ситуаціями, коли вона б не діяла належним чином;
  • методика по Довженко провідними зарубіжними і вітчизняними психотерапевтами та наркологами визнана однією з найкращих;
  • даний спосіб на відміну від багатьох інших заснований на вільній згоді хворого, що забезпечує його високу результативність;
  • всі лікувальні заходи проводяться, коли пацієнт знаходиться у свідомості;
  • кодування не вимагає постійного відвідування лікувального закладу – курс займає тільки один сеанс;
  • методика Довженко дає прекрасні результати – на останньому етапі терапії у хворого виникає повна байдужість до будь-яких спиртовмісних напоїв;
  • на відміну від медикаментозного лікування в цьому випадку не проявляються побічні ефекти;
  • протипоказання до даного лікування відсутні, воно є нешкідливим як для психічного стану пацієнта, так і для фізичного здоров’я.

Фахівці нашої клініки пропонують дієве лікування алкогольної залежності в Києві і гарантують не тільки позитивний результат, але і анонімність будь-яких даних про пацієнтів і його рідних. Родині не доведеться стикатися з малоприємними наслідками поширення інформації про захворювання близької людини.

Ще одна перевага даної методики – її відносно низька вартість, особливо в порівнянні з іншими лікувальними і реабілітаційними заходами. Найчастіше згубну пристрасть одного члена сім’ї та співзалежність кількох родичів сильно «б’є» по сімейному бюджету. Всі фінанси йдуть на алкоголь, виснажуючи фінансові ресурси. А кодування за даною методикою доступно.

Крім того, техніку можна успішно поєднувати з іншими способами кодування. Як правило, комплексний вплив більш результативний і забезпечує найбільш стійку ремісію.

Лікування алкоголізму за методом Довженка

Додаткова інформація про кодування по Довженко

Процедуру виконує професійний фахівець, який під час розмови з хворим впливає на його психіку. В результаті подібного психологічного впливу у залежного формується стійке негативне ставлення до спиртного.

Перед процедурою обов’язково призначається консультація, під час якої лікар докладно розглядає проблему пацієнта, спілкується з ним, з’ясовуючи його цілі, мотиви і те, що він очікує від майбутньої терапії.

Фахівцю потрібно знати, наскільки хворий готовий до лікування, чи усвідомлює він серйозність захворювання і можливі негативні наслідки. При використанні методу Довженко готовність пацієнта до зцілення є першорядним за важливістю моментом.

Під час зустрічі фахівець знайомить хворого з сутністю кодування і способом дії обраної техніки. Він розповідає, які стану є показаннями до кодування і попереджає про можливі ускладнення. Пацієнт оцінює представлені статистичні дані і може дізнатися про інші програми, які використовують в нашій клініці. Їх теж можна застосовувати в якості додаткових заходів, що закріплюють результат кодування.

Використовувати метод кодування по Довженко можна для лікування представників з будь-якими релігійними переконаннями, терапія ні в якому разі не зачіпає питання віросповідання.

Всі пацієнти, які пройшли лікування за даною методикою, залишають виключно позитивні відгуки. Вони підтверджують, що за допомогою кодування вдається домогтися стійкої ремісії, залежні самі відмовляються від алкоголю і стають прихильниками здорового способу життя.

Запорука успіху терапії – тверде рішення самого алкозалежного зцілитися від згубної тяги, інакше не варто чекати очікуваного ефекту.

Розрахувати вартість лікування