Підшивка від алкоголізму

Підшивка від алкоголізму – це дуже ефективний метод боротьби з цим серйозним захворюванням. Фізичні зміни призводять до психологічної перебудови, у хворого з’являється думка, що алкогольна залежність є причиною гіркоти і страждань, а в його відсутності можна жити здоровим, повним яскравими фарбами життям.

Підшивка і її проведення

Сьогодні даний метод користується популярністю, і багато лікувальних установ застосовують його для позбавлення пацієнтів від алкогольної залежності.

В основі лікування лежить принцип вшивання ампули зі спеціальним розчином у важкодоступну ділянку, речовина розчину швидко надходить у кров’яне русло. Час, на який вшивається капсула від алкоголізму, обговорюється з пацієнтом і прописується в договорі на надання медичних послуг. Не виключається ймовірність прояву у клієнта непереносимості певного з’єднання в складі препарату. В цьому випадку пацієнту потрібно лікарська допомога. Тому рекомендується робити підшивку в надійній наркологічній клініці, де її можуть забезпечити.

В кінці заходу на ділянку накладається декілька швів. По закінченню терміну процедуру можна повторити.

Наш реабілітаційний заклад знаходиться в Києві і пропонує різне лікування алкоголізму, в тому числі і підшивання з використанням ефективних медикаментозних препаратів і дотриманням всіх необхідних норм.

Захист від алкоголізму

При вшивання передбачаються ситуації, коли пацієнтові призначається противорецидивна терапія. За кілька тижнів до того, як дія препарату закінчується, терапія повторюється.

Існує два варіанти підшивки:

  • використання хімічного захисту – препарат вводиться внутрішньовенно;
  • імплантація капсули – торпеда вшивається підшкірно.

Підшивання при використанні препаратів з дисульфірамом

При підшиванні від алкоголізму нерідко застосовуються ліки, діючою речовиною яких є дисульфірам. Історія появи цієї методики досить цікава.

У 40-х роках минулого століття в європейських країнах активно розвивалося виробництво з використанням процесу вулканізації. Робочі мали звичку після роботи посидіти за кухлем пива, поговорити про насущні проблеми. Незабаром вони стали помічати, що цей напій їм спротивився.

Медиків зацікавило це явище і в результаті досліджень вони дізналися, що такий ефект спровокував тетраетілтіурамдісульфід – речовина, яка вироблялася під час вулканізації. Так перед фармакологами була поставлена задача – створити ліки на основі цього компонента. І сьогодні препарат Дісульфірам є одним з кращих засобів, успішно застосовується для підшивки від алкоголізму в усьому світі і має масу позитивних відгуків.

Під час його використання в організмі відбувається різке блокування алкогольних продуктів, виникає найсильніша інтоксикація, і як наслідок – формується негативне ставлення до спиртного. Перед терапією пацієнт знайомиться з документом і підписує його, підтверджуючи таким чином, що відповідальність за можливі наслідки він «покладає на себе». Це стосується ситуацій, коли у хворого виникають побічні дії, що виникли через недотримання правил терапії.

Лікування алкоголізму підшиванням

Алкоблокатори

Алкоблокатори (наркоблокатори) є спеціальними препаратами, що запобігають прийом спиртного. Їх застосовують для комплексного лікування наркоманії і алкоголізму.

Розрізняють препарати 2-х типів: наркоблокатори і засоби, що володіють аверсивною дією.

Препарати з аверсивним ефектом:

  1. Еспераль – медикаментозний засіб, діючою речовиною якого є дисульфірам. У формі імпланта-капсули його вводять в м’язові тканини, у вигляді гелю – поміщають в область лопатки.
  2. Тетлонг-250 – призначають, якщо виявляється хімічна залежність від алкоголю або наркотиків. Після введення засобу, пацієнт не може «розкодуватися».
  3. Торпедо – ліки, перевірені часом, що застосовується не одне десятиліття. У сучасній медицині існують більш інноваційні аналоги, які діють набагато швидше. Дія препарату грунтується на блокуванні функцій печінки, які відповідають на переробку спиртовмісних рідин.

Наркоблокатори:

  1. Налтрексон – активна речовина засобу блокує вплив алкоголю і опіатів на роботу ЦНС. Людина не п’яніє і сенс вживання спиртного втрачається.
  2. Вівітрол – активною речовиною препарату є налтрексон, його нерідко застосовують в поєднанні з підшиванням. Засіб діє протягом 4-5 тижнів, а стійка ремісія забезпечується, якщо сам залежний вирішив зав’язати з випивкою. Якщо хворий близький до зриву, то він зможе обійти терапію.

Як і у випадку з іншими протиалкогольними методиками, важливе значення має прагнення самого алкоголіка звільнитися від залежності. Хворому необхідно налаштуватися на терапію, а фахівці нашого центру забезпечать все інше – діагностику, ефективне лікування, психологічну підтримку та постреабілітацію. Наш центр знаходиться в Києві і пропонує висококваліфіковані послуги 24 години на добу.

Розрахувати вартість лікування