Кодування при використанні лазера

Алкоголізм однієї людини призводить до багатьох труднощів всієї родини: брак фінансів, трати нервів і сил, всіляких трагедій, що виникають в результаті алкогольного сп’яніння. Незважаючи на розвиток сучасної медицини, це захворювання залишається проблемою світового масштабу, і вона посилюється тим, що самі залежні не здатні правильно оцінювати виникаючу загрозу.

Як правило, спочатку вони думають, що можуть в будь-яку хвилину кинути пити самостійно, без сторонньої допомоги. А коли ця необхідність виникає, виявляється, що тяга сильніше людини, і він виявляється затягнутим в порочне коло – випивка – похмілля – випивка.

Сьогодні існує багато методик, спрямованих на лікування алкогольної залежності, і однією з найефективніших вважається лазеротерапія. Суть такої терапії – вплив лазером в області біологічно активних точок. За принципом її дію нагадує голковколювання, однак процедура не супроводжується дискомфортними хворобливими відчуттями. Використання лазера не провокує будь-яких побічних проявів.

Основні принципи методики

Точки впливу знаходяться на верхніх кінцівках, голові, і фахівець нашої клініки знаходить їх. Особливість полягає в тому, що їх локалізація у різних людей може бути різною. Лазер впливає на молекулярному рівні, змінюючи білкові сполуки цих зон. Це викликає певну реакцію організму на надходячі в нього спиртовмісні рідини – він починає їх гірше засвоювати, що знижує шкоду і залежність від алкоголю.

За допомогою лазерного кодування алкоголізму не тільки зменшується тяга до спиртного, а й зникає в організмі інформація про нього. Таким чином, клітинна пам’ять частково видаляється, завдяки чому відбувається зниження тяги і залежності.

Лазер плідно впливає на роботу внутрішніх органів – нирок, печінки, робить судини кровоносної системи більш еластичним і прискорює процеси реабілітації.

При грамотному використанні лазера процедура є повністю безпечною. Але, існують ситуації, коли лазеротерапію не застосовують:

  • при загостренні різних хвороб;
  • при наявності розладів психіки;
  • якщо пацієнт страждає від онкології.

Щоб уникнути ускладнень, лікар попередньо призначає діагностичне обстеження, що виявляє стани, які є протипоказанням.

Кодування при використанні лазера дозволяє домогтися наступних результатів:

  • знизити рівень залежності;
  • вивести з організму алкоголь і токсини;
  • знизити засвоєнням спиртовмісних рідин.

Комплексна терапія

Кодування лазером найбільш ефективне при використанні його в комплексі з іншими методиками. Практично будь-який лікувальний заклад вважає за краще проводити комплексну терапію для лікування алкогольної залежності.

Часто лазеротерапію поєднують з медикаментозним і психотерапевтичним лікуванням. Такий підхід дозволяє домагатися стійкої ремісії, що підтверджують численні позитивні відгуки колишніх пацієнтів нашої клініки.

Терапія, на жаль, є неефективною, якщо залежний не має належної мотивації і не прагне до лікування. Тому щоб підійти до питання грунтовно і виключити можливі зриви, рекомендується під час кодування пацієнту знаходитися в стаціонарі.

Переваги знаходження в стаціонарі

Фахівці виділяють кілька важливих причин, за якими хворому проходити лікування краще в стаціонарі:

  • таким чином можна уникнути зриву – хворий знаходиться далеко від спокус, закладів та сумнівної компанії;
  • є можливість пройти повну детоксикацію, що очищає організм від спиртного і токсинів – такий курс вимагає використання медикаментів, які застосовуються курсом, без перерв;
  • пацієнт отримуватиме кваліфікований догляд і знаходитися під наглядом досвідчених лікарів – спеціалістам важливо спостерігати, яким чином впливають процедури на здоров’я хворого.

Завдяки стаціонарному лікуванню хворий може отримати індивідуальні рекомендації фахівців, засновані на результатах проведеної діагностики і індивідуальних консультацій. Всі послуги в нашій клініки надаються анонімно, що є вагомою перевагою.

Лазерне кодування від алкоголізму

Наскільки кодування лазером дієве?

Діючи на біологічно активні точки, лазер готує організм до життя без алкоголю дбайливо і без негативних наслідків. Результативність підвищується при використанні медикаментозних засобів і психотерапевтичних сеансів в комплексі з лазеротерапією. Якщо людина має бажання позбутися згубної тяги, то після курсу терапії він не захоче пити.

У нашій клініці, що знаходиться в Києві, лазерне кодування застосовується протягом кількох років, і методика відмінно себе зарекомендувала.

{loadmoduleid 182}

Розрахувати вартість лікування