Кодування алкогольної залежності

Алкогольна залежність – це не примха і не бажання людини пити, а захворювання, яке потребує обов’язкового лікування. Хвороба носить хронічний характер, вона провокує неконтрольовану тягу до спиртного і напоїв, що містять етиловий спирт. Наслідки алкоголізму можуть бути різними, на найчастіше хворий втрачає психічну рівновагу і його фізичне самопочуття значно погіршується.

На жаль, велика частина людей, які страждають від алкоголізму, не поспішають з кодуванням, сприймаючи свій стан як погану звичку, маленьку слабкість, не більше.

Кожен алкоголік думає, що може кинути пити самостійно, коли цього захоче і все вийде без будь-яких негативних наслідків. Однак медична практика показує, що позбутися від тяги спиртного найкраще за допомогою лікувального курсу. Терапія під наглядом нарколога забезпечує стійкий результат, особливо якщо мова йде про сучасні методики і ефективні препарати, які дозволяють кинути пити без наслідків.

Кодування алкоголізму

Кодування алкогольної залежності

Існує поширена помилкова думка, що кодування алкоголізму – це чудодійна ін’єкція, яка раз і назавжди вирішує проблему. Однак лікування захворювання – це тривалий курс медикаментозних процедур з подальшою психологічною реабілітацією.

У Києві є багато приватних реабілітаційних установ і кожна з них надає послуги з лікування залежностей. Як правило, під час укладання договору пацієнтам та їхнім рідним пояснюють умови перебування в клініці і виставляють значний рахунок. Переваги нашого центру полягає в прийнятній ціні і наданні анонімних послуг: такий підхід подобається клієнтам, забезпечує хороші результати, що підтверджують численні позитивні відгуки.

У нас застосовуються різні методики кодування алкогольної залежності і їх вартість різна. Нарколог підбирає відповідний метод індивідуально, надаючи пацієнтові вибір, пояснюючи переваги і недоліки кожного з них.

Медикаментозне кодування

Сьогодні кодування алкогольної залежності за допомогою медикаментозних засобів є найпопулярнішим способом лікування від хронічної форми алкоголізму. Завдяки медикаментозному застосуванню алкоблокаторів вдається впоратися з хворобою за короткий період.

Тривалість дії препаратів різна, вона залежить від дозування, способу введення засобу і інших чинників.

Подібні методики мають певні переваги:

 • вони можуть застосовуватися на будь-якій стадії хвороби, незалежно від її занедбаності;
 • кодування – єдиний можливий спосіб лікування при інтоксикації сурогатом;
 • володіють високою ефективністю, профілактикою рецидивів;
 • вартість терапії прийнятна.

Найважливіший недолік пов’язаний з порушеннями пацієнтів встановленого режиму терапії, в цьому випадку виникає серйозне отруєння організму.

Кодування лазером

Дана методика ґрунтується на використанні лазеротерапії, за допомогою якої вдається впливати на певні відділи мозку, які відповідають за появу і посилення залежності до спиртовмісних напоїв.

Лазером стирається частина минулих даних, які закладаються в цих зонах і алкозалежний позбавляється від згубної пристрасті.

У лазерного методу виділяють позитивні сторони:

 • вистачає 3-х курсів, щоб хворий забув про спиртне;
 • методика є повністю нешкідливою;
 • немає побічних ефектів;
 • відсутність можливих негативних дій;
 • доступна ціна;
 • результативним на другій стадії алкоголізму.

Недоліки лазеротерапії:

 • не завжди надає очікувану дію на 3-й стадії хвороби;
 • проводиться тільки у великих клініках, що надають широкий спектр медичних послуг.

Кодування від алкоголізму Київ

Кодування за методикою Довженко

Ця методика значно відрізняється від попередньої, так як включає курс гіпнозу, що впливає на розум і функції організму за допомогою навіювання.

Цю техніку можна назвати унікальною, вона досить цікава, так як очі пацієнта, що перебуває під гіпнотичним впливом, залишаються відкритими. Під час сеансу в мозок пацієнта закладається потрібна інформація, яку після людина сприймає як основну думку.

Спеціаліст дає хворому важливу установку на відмову від спиртного і вселяє, що якщо її порушити, виникне небезпечна ситуація. Це може бути загроза рідним людям, можлива аварія. За допомогою такої психотерапії можна позбутися згубної звички раз і назавжди.

Кодування алкоголізму в Києві доступно всім нужденним. Фахівці клініки використовують перевірені програми і набувають все більше досвіду в цій сфері. Терапію проводять як в стаціонарі, так і в домашніх умовах.

Розрахувати вартість лікування