Кодування алкогольної залежності уколом

Алкоголізм – серйозне захворювання, яке не просто забирає у хворого здоров’я, але і руйнує його сім’ю, позбавляє людину сили волі, призводить до фінансових труднощів і нерідко стає причиною трагічних ситуацій. Приохотившись до спиртного, алкоголік втрачає інтерес до звичайного життя і єдиною радістю для нього є чергове узливання. Хвороба не щадить нікого. Навіть найсильніші духом і тілом потрапляють в цю пастку, втрачають не тільки довіру і любов близьких, а й саме життя.

Хворий зазвичай не усвідомлює тяжкість власного стану і продовжує думати, що здатний «зав’язати», як тільки це буде потрібно. Він не визнає факт хвороби, навіть якщо тривалий запій призводить до помутніння розуму і іншим тяжким наслідкам.

Часто єдиним способом порятунку залежного є кодування від алкоголізму. Методик такої терапії сьогодні існує велика кількість, і однією з ефективних технік є кодування уколом.

Багато наркологічних лікувальних установ використовують цей метод, тим більше що більшість хворих категорично відмовляючись від лікування і реабілітації в стаціонарних умовах, погоджуються на укол.

Вплив алкоголю на організм

В якості офіційного захворювання алкоголізм був визнаний тільки в середині минулого століття. Тоді фахівці приступили до докладного вивчення змін в організмі, які виникають при надмірному вживанні спиртного.

Завдяки дослідженням вдалося з’ясувати, коли відбувається переродження функціональних порушень в органічні ураження. На цій основі був розроблений новий спосіб лікування хвороби, що сприяє усуненню тяги до спиртного – кодування за допомогою уколу.

Складність хвороби полягає в тому, що мозок хворого уражається отруйними компонентами, і він не може тверезо мислити. Себе він сприймає як нормального члена суспільства, що не відрізняється від інших людей. Він не може зрозуміти, навіщо йому потрібна терапія проти алкогольної залежності.

Алкоголь впливає на організм, і перш за все, на мозкову діяльність, в такий спосіб:

 1. Викликає ейфорію. Під дією алкогольних парів нервова система залежного розслабляється. Його настрій поліпшується, виникає відчуття заспокоєння і деяку легковажність.
 2. Діє як наркотик. Серед бажань переважає одне – прийняти чергову дозу алкоголю; поступово воно витісняє всі інші думки і прагнення.
 3. Отруює організм токсинами. При частому вживанні спиртного в організм надходить велика кількість токсичних речовин, які поступово знищують імунну систему, провокують формування хронічних патологій і призводять до порушення функцій і подальшої загибелі внутрішніх органів.

Ефективне кодування від алкоголю

Запорука успішного лікування – допомога досвідченого фахівця і підтримка рідних і близьких людей. Лікарі нашого реабілітаційного центру приділяють особливу увагу моральному біку питання. Жодна ін’єкція від алкоголізму не здатна повністю позбавити від згубної тяги, якщо алкозалежний не бажає лікуватися.

Максимально стійкого результату вдається добитися при комплексному підході:

 • детоксикаційних процедур, які виводять з організму шкідливі речовини;
 • психологічного настрою на відмову від спиртного;
 • використання медикаментозного препарату – кодування уколом.

Види ін’єкцій

Сьогодні існує два види ефективних засобів від алкоголізму:

 1. Ліки, що викликають сильну інтоксикацію при вживанні спиртного. Його ще називають «гарячим уколом».
 2. Препарат, блокуючий нервові рецептори, що відповідають за відчуття ейфорії. Випивка не доставляє звичного задоволення, і бажання випити зникає.

Незважаючи на дієвість, позбавити хворого від залежності без допоміжної терапії, тільки за допомогою одного уколу, не вийде. Фахівці нашої клініки ставляться до проблеми грунтовно і пропонують ефективне стаціонарне лікування, що забезпечує високу результативність.

Кодування від алкоголізму уколом

Плюси лікування в стаціонарі

Терапія в стаціонарних умовах володіє значущими перевагами:

 1. Хворий знаходиться під цілодобовим наглядом і якщо його стан погіршується, то він своєчасно отримує кваліфіковану допомогу.
 2. Забезпечується психологічний контакт – проводяться регулярні консультації, сеанси, розслаблюючі заходи.
 3. Пацієнт ізолюється від усіляких спокус – закладів, алкогольних напоїв і сумнівних компаній. Він поступово заспокоюється і бажання випити знижується.

Наша спеціалізована реабілітаційна установа працює в Києві вже багато років і пропонує дієве лікування залежностей. Лікарі клініки підбирають індивідуальну терапію і курирують хворих протягом усього курсу.

 

Розрахувати вартість лікування