Триган Д – як боротися із залежністю від спазмальгетиків?

Проблема наркоманії стає все більш актуальною і широко поширеною, через те, що придбати змінючі свідомість препарати можна практично в будь-який аптечної мережі та навіть без рецепта. Наприклад, спазмальгетики, таблетки Триган Д використовуються підлітками та молоддю аж ніяк не для усунення больового синдрому, а з метою отримання нових емоцій, досягнення стану наркотичного сп’яніння.

Триган Д – опис і властивості препарату

Препарат Триган Д належить до фармакологічної групи спазмолітичних, знеболюючих лікарських засобів. Даний медикамент має комплексний вплив на людський організм, провокуючи розвитку яскраво-вираженою патологічної залежності та численних побічних ефектів.

Підлітки особливо цінують Триган Д за його здатність при вживанні у великих дозах змінювати стан свідомості й викликати галюцинації. Тим більше, що для купівлі ліків в аптеці лікарського рецепта не потрібно, а вартість його цілком доступна і демократична.

Триган Д дійсно якісний та ефективний препарат, швидко купірує больовий синдром. При вживанні ліків у великих дозах, на регулярній основі, без рекомендацій фахівця воно перетворюється в небезпечний наркотик.

Триган Д - опис і властивості препарату

Застосування препарату Триган Д у медичній сфері

Таблетки Триган Д мають такі клінічні показання:

 • дисменорея;
 • головні болі;
 • мігрені;
 • синдром роздратованого кишечника;
 • ниркові і печінкові коліки;
 • хворобливі відчуття, що виникають в області жовчного міхура;
 • пілороспазм.

Оскільки до складу препарату входить парацетамол, який має жарознижуючі властивості, в медичній практиці Триган Д використовується в якості одного зі складових елементів комплексної терапії при грипі, ГРВІ, ГРЗ, простудних, респіраторних захворюваннях.

Здоровим людям вживати цей медикамент категорично протипоказано. Лікування із застосуванням Трігана Д повинно носити короткочасний, симптоматичний характер і проходити під наглядом лікаря.

При самовільному прийомі в помірних дозах ліки викликає відчуття приємного розслаблення, а в разі вживання у підвищених дозах дає виражений галюциногенний ефект, ідентичний дії синтетичних наркотиків.

Наркотичний ефект Триган Д і вплив на організм людини

Відчуття ейфорії, розслабленості, релаксації, поява галюцинацій досягається завдяки присутності в складі препарату Триган Д таких компонентів, як дицикловерин і парацетамол. При вживанні ліків у великих дозах блокуються рецептори, вражаються печінка і нирковий апарат, починається сильна інтоксикація.

У 1 таблетці Триган Д міститься 500 мг парацетамолу – речовини, що провокує швидке руйнування печінки, порушення стану і функцій цього життєво важливого органу. Навіть при вживанні 6-7 таблеток препарату можна нанести здоров’ю непоправної шкоди. Активні компоненти Триган Д швидко діють на організм, а тому яскраво-виражений ефект проявляється вже через 30-40 хвилин з моменту прийому таблеток.

Спочатку людина відчуває сильне розслаблення, його настрій значно поліпшується. Далі виявляється галюциногенний ефект препарату. Наприклад, пацієнт може спостерігати не існуючі картинки або вести бесіди з уявними друзями. У деяких людей, навпаки, виникають різні фобії, панічні атаки, проявляються нічим не обгрунтовані страхи.

Наркотичний ефект досягається через дії препарату, що є потужним антихоленергічним засобом, на мозкові нейромедіатори.

Що робити при передозуванні?

Передозування препаратом Триган Д проявляється наступними симптомами:

 • нудотою і нападами блювоти;
 • судорожним синдромом;
 • паралічем верхніх і нижніх кінцівок;
 • гарячковим станом;
 • тремором;
 • підвищеною сонливістю;
 • галюцинаціями;
 • хворобливими відчуттями в області шлунково-кишкового тракту.

При подібній клінічній картині пацієнту потрібна термінова медична допомога. Якщо не вжити своєчасних заходів, наслідки передозування можуть призвести до смерті хворого.

Що робити при передозуванні?

Як допомогти людині, залежній від препарату Триган Д?

Залежність від препарату Триган Д нічим не відрізняється від інших видів наркоманії. Не варто витрачати даремно час на вмовляння пацієнта. Перше, що необхідно зробити родичам – це звернутися в хороше спеціалізований лікувальний заклад.

«Український Центр Лікування Залежності» пропонує комплексну програму, що включає в себе детоксикацію, медичну допомогу та психологічну реабілітацію. Лікування проводиться анонімно, без взяття пацієнтів на облік.

Розрахувати вартість лікування