Залежність від Трамадолу та її лікування

Трамадол є одним із найбільш популярних наркотиків у колі сучасної молоді. Більшість людей вважають пристрасть до нього «пустощами», не розуміючи його згубних наслідків для організму. Трамадол не тільки руйнує фізичне і психічне здоров’я, а й часто призводить до вживання більш важких, небезпечних наркотичних речовин.

Опис застосуванням препарату та застосування Трамадолу в медицині

На фармацевтичному ринку Трамадол з’явився в 60-х рр. минулого століття. Спочатку він використовувався в якості аналгетичної кошти з метою купірування больового синдрому. Трамадол швидко набув широкого поширення в Європейських країнах. Однак незабаром стало очевидно, що, як і інші опіоїди, він володіє не тільки знеболюючими властивостями, але і наркотичним ефектом, здатністю до зміни свідомості.

Спочатку залежність стала розвиватися у пацієнтів, яким Трамадол призначався в якості лікарського засобу. Відсутність суворого контролю за дозуванням і схемою лікування призводило до того, що люди продовжували вживати таблетки навіть після завершення терапевтичного курсу. Згідно зі статистичними даними, в результаті терапії Трамадолом загинули мільйони людей.

На території Росії та України Трамадол став популярний в 90-і рр. Його використовували наркомани для досягнення ейфорійного стану. У більшості випадків молодь вважала його безпечним, не помічаючи руйнівної дії на організм, психіку, прогресуюче розвиток патологічної залежності. В результаті люди постійно збільшували дозування, що призводило до тяжких розладів ЦНС, мозковій діяльності, приєднання супутніх хронічних захворювань і закінчувалося смертельним результатом.

Опис застосуванням препарату та застосування Трамадолу в медицині

Наркотичний ефект Трамадолу

Трамадол належить до категорії опіоїдних наркотичних засобів. На початкових стадіях захворювання вживання препарату дає людині колосальний приплив сил і енергії, відчуття ейфорії, бурхливої ​​радості й приємного збудження. Ефект зберігається протягом декількох годин, що пояснюється вираженими знеболюючими властивостями Трамадолу.

Незважаючи на те що препарат продається за рецептом, багато наркомани примудряються купувати наркотик, домовляючись з фармацевтами і перекупниками. З цієї причини проблема залежності від Трамадолу залишається актуальною і на сьогоднішній день.

Характерні симптоми

У людини, що вживає Трамадол на регулярній основі, виявляються:

 • блідість шкірних покривів;
 • зниження здатності до концентрації уваги, неуважність;
 • різке схуднення;
 • зниження фізичної активності й працездатності;
 • поява специфічних червоних плям на епідермісі;
 • синдром хронічної втоми;
 • млявість, сонливість в денні години;
 • жовтуватий відтінок очних білків.

При подібній симптоматиці необхідно терміново починати боротися з патологічною залежністю, щоб не допустити такого небезпечних наслідків трамадолової наркоманії, як гепатит, психоз, слабоумство, цироз печінки, епілептичний синдром.

Прояви та небезпека трамадолової залежності

Трамадол, на відміну від ряду інших наркотиків, впливає не тільки на фізичне здоров’я, психіку, але й емоційну складову особистості. Через тривалого ефекту препарату хворі проводять в стані наркотичного сп’яніння більшу частину свого життя. У цей час людина відчуває себе дуже бадьорим і активним, він веселий і товариський, виконує безліч різних завдань.

Після закінчення дії наркотику починається найсильніший занепад сил, помножений на важке депресивний стан. Пацієнти, які вживають Трамадол протягом тривалого часу, страждають від різних фобій, параної, панічних атак, у них виникає страх залишатися наодинці з самим собою.

Щоб позбутися від таких неприємних відчуттів, пацієнти починають вживати наркотик все частіше, постійно збільшуючи дозування штучного допінгу. В результаті фізичне, психічне та емоційне стан хворого різко і катастрофічно швидко погіршуються. При відсутності вчасно вжитих заходів все закінчується психозом, розвитком невиліковних захворювань, летальним результатом.

Прояви та небезпека трамадолової залежності

Лікування трамадолової залежності

«Український Центр Лікування Залежності» пропонує грамотну ефективну терапію трамадолової наркоманії. Програма лікування складається з наступних етапів:

 • детоксикація організму;
 • медична допомога, спрямована на лікування супутніх захворювань, відновлення фізичного здоров’я;
 • психологічна реабілітація;
 • ресоціалізація.

Перемогти трамадоловим залежність складно, але можливо. Головне – не займатися самолікуванням, а якомога раніше звертатися за допомогою до професіоналів.

Розрахувати вартість лікування