Лікування залежності від Мефедрону «МЯУ»

Мефедрон (меф. «МЯУ», «сіль») наркотична речовина, аналогічне амфетаміну. Всупереч поширеній думці, вуличний Мефедрон, доповнений кетаміном, токсичними домішками, амфетаміном, кокаїном, викликає сильну залежність і вкрай згубно впливає на здоров’я.

Вживання препарату часто призводить до передозування і загибелі хворого. Професійне лікування залежності від мефедрону «МЯУ» пропонують пройти співробітники «Українського Центру Лікування Залежності». Фахівці допоможуть пацієнтові усунути ознаки ломки, стабілізувати психоемоційний стан, знизити ймовірність прояви можливих ускладнень.

Послуга Час Ціна
Первинна консультація у нарколога  60 хв 800 грн.
Денний стаціонар  за добу від 2000 грн.

Зняття абстинентного синдрому.

Зняття ломки, детоксикація

 за добу від 4000 грн.
Сеанс у психолога/психотерапевта.

Психотерапія, психокорекція, психоаналіз

 60 хв від 500 грн.
Повний курс лікування від алкоголізму за добу від 2200 грн.
Повний курс лікування від наркозалежності за добу від 2900 грн.
VIP-відділення за добу від 5000 грн.

Принципи лікування

У першу чергу пацієнтам потрібна медична допомога. Фахівці проводять повне очищення організму від наркотику та продуктів його розпаду, використовуючи медикаментозні препарати, інфузійну терапію, екстракорпоральних методів чистки крові.

Лікування залежності від Мефедрону «МЯУ»

Після стабілізації психічного та фізичного стану з людиною працюють психологи, психотерапевти. Психотерапевтична допомога полягає у формуванні правильних мотивацій, психокорекції, ресоціалізації. Таким чином, пацієнт повністю долає як фізичну, так і психологічну залежність від наркотика, повертається до нормального життя.

Лікування проводиться в стаціонарі, без постановки на облік, оскільки конфіденційність є одним із базових принципів успішної боротьби з наркоманією.

Симптоми та наслідки мефедронової залежності

Вживання мефедрона вражає центральну нервову систему. Відмова від наркотику призводить до:

 • м’язових спазмів;
 • больового синдрому;
 • порушення процесів терморегуляції;
 • безпричинної тривожності, дратівливості, агресії;
 • посиленню тяги до вживання мефедрона.

При регулярному застосуванні наркотику нервова система хворого виснажується, що призводить до різкого схудненню, важких депресій, хронічного безсоння. Для мефедрону характерні наступні побічні дії:

 • головний біль;
 • запаморочення;
 • відчуття поколювання в пальцях;
 • оніміння рук і ніг.

Особливу небезпеку наркотик представляє для людей, що страждають серцево-судинними патологіями. У більшості випадків хворі при появі перелічених вище симптомів прагнуть лише збільшити дозу, що тягне за собою передозування і навіть смерть. Багато людей, які страждають мефедроновой залежністю, покінчують життя самогубством.

Ефективне лікування мефедронової залежності

Безпечне та ефективне лікування залежності від мефедрону проводиться в стаціонарі та складається з ряду послідовних етапів:

 1. Діагностики – дозволяє оцінити стан пацієнта, виявити наявність патологічних ділянок, захворювань, що протікають у хронічній формі.
 2. Детоксикації – очищення організму від наркотику, зняття ознак абстиненції, усунення фізичної залежності.
 3. Медикаментозної терапії – дозволяє відновити організм, нормалізувати роботу внутрішніх органів. Пацієнту призначаються симптоматичні препарати, що купірують симптоми наркотичної ломки, розлади соматичного характеру, вітамінно-мінеральні комплекси, імуномодулятори.
 4. Психотерапії (індивідуальної, сімейної, колективної) – проводиться з метою формування правильних мотивацій і формування тяги до здорового способу життя.

Лікування проводиться під цілодобовим наглядом лікарів, що дозволяє гарантувати його ефективність і безпеку.

Психотерапія та корекція особистості пацієнта

Психотерапія та корекція особистості пацієнта

У період ремісії допомога психотерапевта дозволяє пацієнтам уникнути:

 • депресивних станів;
 • рецидивів;
 • агресії по відношенню до оточуючих людей;
 • суїциду;
 • апатії;
 • порушень сну.

Психологи працюють із реабілітантами індивідуально, допомагаючи їм подолати стресові фактори, усунути внутрішні переживання, опанувати релаксаційним техніками, максимально швидко та комфортно повернутися до тверезого життя.

Сеанси сімейної психотерапії сприяють відновленню здорових, довірчих відносин між родичами. В особливо складних випадках фахівці підбирають для пацієнтів ефективні, безпечні препарати, необхідні для поліпшення їх психічного, психоемоційного стану.

Допомога родичам

При боротьбі з мефедроновою залежністю результати багато в чому обумовлені поведінкою ближнього оточення. Надмірний тиск на хворого та його спроби різко відмовитися від токсичного наркотику чреваті важкої ломкою з неминучим зривом і передозуванням. Неправильне взаємодія з пацієнтом призводить до панічних атак, агресії, депресій, психоемоційної нестабільності.

З цієї причини фахівці приділяють велику увагу роботі з близьким оточенням хворого. Завдяки розгорнутим, професійним консультаціям родичі вчаться правильно мотивувати наркомана на лікування, уникати сімейних конфліктів. Для отримання допомоги достатньо просто зателефонувати в «Український Центр Лікування Залежності».

Чому саме ми

У вас є як мінімум п'ять причин співпрацювати саме з клінікою «Український Центр Лікування Залежності»:

А головне, наш наркологічний диспансер у Києві не просто лікує, а й влаштовує життя своїх пацієнтів після лікування наркоманії.

 • 1Бездоганно високий професіоналізм
 • 2Обґрунтована поетапна програма
 • 3Індивідуальний підхід до кожного, хто потребує
 • 4Гарантована анонімність
 • 5Консультації та відповіді на запитання у необхідному обсязі
Розрахувати вартість лікування