Лікування наркоманії в Донецьку

Незважаючи на досить велику кількість серйозних хвороб, сьогодні одними з найнебезпечніших можна назвати наркоманію, алкоголізм і ігроманію. Чому? Це хвороби, якими ми заражаємося добровільно, а врятуватися з їх трясовини самостійно вже не можемо.

Наркотик – згубна пристрасть сучасного суспільства!

У більшості випадків лікування наркозалежності наркологічна лікарня (Донецьк) проводить в кілька етапів. Перший це зняття фізичної тяги за допомогою очищення організму. В ході даної процедури можуть застосовуватися спеціальні медикаменти, що сприяють виведенню токсинів і нормалізують роботу органів.

 Наслідки вживання наркотиків

Після такого очищення залежний неодмінно відчуває себе краще, але хіба тільки фізична тяга робить наркотик небезпечним? У більшості випадків саме психічна прихильність до ейфорії, що дає згубний отрута, і робить залежність такої серйозної.

Спеціалізований реабілітаційний центр для наркоманів і наркозалежних (Донецьк) ставить перед собою завдання за рішенням саме психологічних аспектів хвороби.

Транспортування в клініку

Транспортування

Детоксикація в клініці

Детоксикація

Психореабілітація в клініці

Психореабілітація

Ресоціалізація пацієнта в клініці

Ресоціалізація

Розпорядок дня наших пацієнтів

7:30 Підйом
8:00 – 8:15 Фізичні вправи
8:30 – 9:00 Сніданок
9:00 – 10:00 Прибирання приміщень та території
10:30 – 12:00 Заняття по інформаційному блоку (форма группи)
12:15 – 12:30 Перекус
12:45 – 13:00 Роздуми на теми оздоровлення
13:00 – 14:30 Групова психотерапія зі спеціалістами
14:45 – 15:45 Обід
16:00 – 17:45 інформаційный блок (тестування, арт-терапія, лекція)
18:00 – 18:15 Перекус
18:30 – 19:30 Робота в групі АН/АА
19:30 – 20:15 Вільний час
20:15 – 21:00 Вечеря
21:00 – 22:00 Підведення підсумків
23:00 Відбій

В першу чергу проводяться бесіди з психологами, в ході яких пацієнт сам робить висновки про причини, які штовхнули його на небезпечну стежку. Саме визнання своїх проблем, а також бажання їх вирішити стають першо-визначальними в лікуванні. Пацієнт повинен бути готовий змінити свою думку і почати жити, не спираючись на сумнівну свободу наркотику.

У нашому центрі лікування і реабілітація наркозалежних (Донецьк) здійснюється на найвищому рівні. Перевагою є використання тільки перевірених способів і індивідуально підібраних медикаментів, а наш висококваліфікований персонал лікарів завжди готовий допомогти і підтримати у важких ситуаціях, які не раз зустрічаються пацієнтам на шляху до свободи від наркотику.

Лікування наркоманії наркологічна клініка (Донецьк) проводить тільки за добровільної згоди пацієнта і в анонімному порядку. Також відмінною характеристикою нашого центру від державної лікарні є умови проживання пацієнтів, тому кожен може розцінювати лікування як відпочинок в заміському будинку, де надається бажана підтримка.

Дізнатись вартість проживання в стаціонарі

Перейти

Наркологічна допомога, диспансер (Донецьк) яку надає кожному, є відмінним стартом для нового життя. Не варто втрачати надію і здаватися! Світ повний цікавих речей, друзів і можливостей чекає, коли Ви зможете сказати СТОП!

Як допомогти близькій людині?

Залиште заявку зараз, і ми Вам пояснимо покроково, що робити!

Алкоголізм і ігроманія – згубники молодого покоління!

Алкоголь – один найпоширеніших отрут для людини. Практично в кожному магазині відділу з міцними напоями відводиться величезна площа, а значить не дивно, що з кожним роком вік людини вперше спробувавшої такий напій стає все молодше.

Поряд з наркоманією і алкоголізмом ставлять ігроманію. Раніше ця залежність обмежувалася виключно ігровими автоматами, однак сьогодні вона активно поневолює молодих людей навіть вдома.

Лікування та реабілітація наркоманів (Донецьк), алкоголіків і ігроманів – це наша спеціалізація. Для кожного випадку наші фахівці розробили свою програму взаємодії, а значить, і розірвати порочне замкнуте коло Вам з нашою допомогою цілком під силу.

Ми пишаємося тим, що найкращим в області лікування залежностей був визнаний саме наш наркологічний центр, наркологія (Донецьк) тобто методи, що ми використовуємо у своїй практиці вже змогли допомогти багатьом, а значить і у Вас є шанс почати писати історію свого життя з нової сторінки.

Адреса наркологічного центру "УІЗ" в Донецьку

Чому саме ми

У вас є як мінімум п'ять причин співпрацювати саме з клінікою «Український Центр Лікування Залежності»:

А головне, наш наркологічний диспансер у Києві не просто лікує, а й влаштовує життя своїх пацієнтів після лікування наркоманії.

  • 1Бездоганно високий професіоналізм
  • 2Обґрунтована поетапна програма
  • 3Індивідуальний підхід до кожного, хто потребує
  • 4Гарантована анонімність
  • 5Консультації та відповіді на запитання у необхідному обсязі
Розрахувати вартість лікування