Лікування залежності від гашишу

Гашиш – наркотик, що отримується з пресованих листових пластин і стебел марихуани та її смоли. Тому більшість наркоманів помилково вважають його натуральним і безпечним. Але в чистому вигляді гашиш зустрічається вкрай рідко. В основному до продажу пропонується штучний наркотик із токсичними домішками.

Лікування залежності від гашишу

Його вживання формує сильну хімічну залежність, а при відсутності нової дози людина стикається з важкою ломкою. Результатом стає ураження серця, головного мозку, легенів, судин, сечостатевої та репродуктивної систем. Перемогти залежність від гашишу допоможуть фахівці «Українського Центру Лікування Залежності». Програма терапевтичного курсу включає в себе детоксикацію, психокорекцію, роботу з мотиваціями.

Послуга Час Ціна
Первинна консультація у нарколога  60 хв 800 грн.
Денний стаціонар  за добу від 2000 грн.

Зняття абстинентного синдрому.

Зняття ломки, детоксикація

 за добу від 4000 грн.
Сеанс у психолога/психотерапевта.

Психотерапія, психокорекція, психоаналіз

 60 хв від 500 грн.
Повний курс лікування від алкоголізму за добу від 2200 грн.
Повний курс лікування від наркозалежності за добу від 2900 грн.
VIP-відділення за добу від 5000 грн.

Прояви амотиваційного синдрому

При тривалому вживанні гашишу у пацієнта розвивається психічний розлад, відоме під назвою «амотиваційний синдром». Прояви цього стану схожі з ознаками шизофренії. Людина втрачає цікавість до навколишнього світу, близьких, стає пасивною та беземоційною. Амотиваційний синдром вимагає професійного лікування, яке можна пройти в стаціонарі під цілодобовим наглядом досвідчених фахівців.

Прояви синдрому відміни

Психологічна залежність від гашишу формується на протязі від 6 місяців до року. Людина не може самостійно відмовитися від наркотику, оскільки будь-які спроби припинити вживання призводять до сонливості, нервових і психічних розладів, важким депресивних станів.

Наступна стадія патологічного процесу – формування фізіологічної залежності від гашишу. Буквально після закінчення 6 годин із моменту останнього вживання наркотику та хворих виявляються ознаки гострого абстинентного синдрому.

Даний стан супроводжується тремором, прискореним серцебиттям, головним болем, підвищенням показників артеріального тиску, затрудненням дихальної функції. При відсутності чергової дози гашишу через кілька днів у пацієнта розвивається психоз. Тому важливо, щоб у період відмови від наркотику хворий перебував під наглядом лікарів.

Про наслідки вживання гашишу

Гашиш руйнує психіку людини, викликаючи порушення пам’яті, зниження інтелектуальних здібностей, деградацію особистості. Токсичний наркотик вражає бронхолегочну систему, підвищує ризики атеросклерозу, інфаркту, гіпертонії, ішемічної хвороби. Навіть рідкісне, періодичне вживання гашишу тягне за собою:

 • напади панічних атак;
 • порушення сну;
 • тахікардію;
 • депресію;
 • захворювання дихальних органів.

При регулярному вживанні:

 • пригнічується вироблення власного гормону тестостерону та чоловіків;
 • руйнуються легеневі волокна;
 • порушуються сексуальні функції;
 • формуються злоякісні пухлини;
 • послаблюється імунітет, виникають часті простудні та інфекційні захворювання;
 • руйнується головний мозок.

Уникнути таких несприятливих наслідків можна, якщо своєчасно звернутися в клініку та пройти комплексне лікування залежності від гашишу.

Надання психотерапевтичної допомоги

Програма терапевтичного курсу

Пацієнтам, які страждають залежністю від гашишу, пропонується комплексна програма лікування, що включає в себе:

 • проведення первинної діагностики;
 • детоксикацію організму;
 • медикаментозне лікування із застосуванням симптоматичних препаратів;
 • кодування, що сприяє досягненню стабільної ремісії;
 • психотерапію, спрямовану на формування здорових мотивацій, інтересу до тверезого способу життя.

Перший рік після виписки пацієнтам рекомендується регулярно відвідувати фахівця з метою полегшення процесу стабілізації та профілактики зриву.

Надання психотерапевтичної допомоги

Оскільки причинами вживання гашишу часто стають внутрішні переживання, психологічні травми, сімейні проблеми, велика увага приділяється психотерапевтичне лікування. Сеанси індивідуального психоаналізу, елементи арт-та працетерапії, заняття за програмою «12 кроків», техніки релаксації, Гештальт-терапія дозволяють усунути провокуючі фактори, зняти стрес і внутрішнє напруження, знайти стійкі мотивації до нормального, тверезого життя.

Допомога сім’ї пацієнта

У період лікування і реабілітації пацієнтові дуже важлива допомога ближнього оточення. Відмова від гашишу супроводжується депресіями, безсонням, занепадом сил. Тому правильна поведінка родичів є запорукою формування здорових мотивацій і досягнення стабільної ремісії.

Фахівці клініки займаються лікуванням співзалежності, надають близьким реабілітанта індивідуальні консультації, проводять сеанси сімейного системного психоаналізу. Забути про вживання гашишу та багаторазово поліпшити якість життя – цілком реально. Перший крок до одужання – дзвінок в «Український Центр Лікування Залежності».

Чому саме ми

У вас є як мінімум п'ять причин співпрацювати саме з клінікою «Український Центр Лікування Залежності»:

А головне, наш наркологічний диспансер у Києві не просто лікує, а й влаштовує життя своїх пацієнтів після лікування наркоманії.

 • 1Бездоганно високий професіоналізм
 • 2Обґрунтована поетапна програма
 • 3Індивідуальний підхід до кожного, хто потребує
 • 4Гарантована анонімність
 • 5Консультації та відповіді на запитання у необхідному обсязі
Розрахувати вартість лікування