Лікування залежності від галюциногенів

Вживання галюциногенів призводить до розвитку психозу. Пацієнт втрачає здатність орієнтуватися в просторі, знаходиться в маревному стані. При частому, тривалому вживанні галюциногенів розвиваються тривалі розлади сприйняття.

У деяких людей вони виникають вже після першого знайомства з галюциногенами. «Український Центр Лікування Залежності» пропонує повний комплекс послуг, спрямованих на подолання залежності від галюциногенів. Лікування проводиться анонімно. Терапевтичний курс передбачає надання пацієнтам як медичної, так і психологічної допомоги.

Лікування залежності від галюциногенів

Про небезпеку галюциногенів

Багато людей вважають, що оскільки галюциногени не викликають залежності, то їх прийом абсолютно безпечний. Однак вживання подібних речовин тягне за собою вельми небажані наслідки у вигляді:

 • панічних атак;
 • важкої форми депресивних станів;
 • епілептичних припадків;
 • біполярних розладів;
 • шизофренії.

Особливу небезпеку становлять галюциногени для хворих, що мають схильність до захворювань психічного характеру.

Послуга Час Ціна
Первинна консультація у нарколога  60 хв 800 грн.
Денний стаціонар  за добу від 2000 грн.

Зняття абстинентного синдрому.

Зняття ломки, детоксикація

 за добу від 4000 грн.
Сеанс у психолога/психотерапевта.

Психотерапія, психокорекція, психоаналіз

 60 хв від 500 грн.
Повний курс лікування від алкоголізму за добу від 2200 грн.
Повний курс лікування від наркозалежності за добу від 2900 грн.
VIP-відділення за добу від 5000 грн.

Лікування дисоціативної залежності

Лікування залежності від галюциногенів проводиться в стаціонарних умовах. Тільки госпіталізація і постійне спостереження фахівців дозволяють повністю очистити організм, нормалізувати функції головного мозку, психічний стан хворого без несприятливих наслідків. Середня тривалість терапевтичного курсу становить 10 діб і більше. Лікування включає в себе проведення попередньої діагностики, очищення від нейротоксинів.

Медикаментозна терапія з застосуванням індивідуально підібраних препаратів дозволяє нормалізувати роботу головного мозку, купірувати психотичні стани. Після надання першої допомоги фахівці приступають до лікування психічних розладів, що виникають в наслідок вживання галюциногенних речовин.

Кваліфікована допомога надається і людям, які відмовилися від психоактивних препаратів. Справа в тому, що скасування галюциногенів проходить досить важко та супроводжується галюцинаціями, порушеннями сну, нападами панічних атак. Досвідчені фахівці допоможуть швидко подолати неприємні симптоми та попередити можливий зрив.

Терапевтичний курс починається з медичного обстеження. Потім проводяться:

 1. Детоксикація організму (постановка очищувальних крапельниць, еферентна терапія).
 2. Медикаментозне лікування, спрямоване на усунення постінтоксикаційних симптомів.
 3. Психотерапія – індивідуальна робота з психологом, заняття в групах взаємодопомоги, сімейний системний психоаналіз, релаксаційні техніки.

Комплексний підхід до лікування дозволяє не тільки впоратися з залежністю від галюциногенів, але і в повній мірі відновити фізичне, психічне здоров’я реабілітантів.

Прояви тривалого розладу сприйняття і флешбеки

Лікування залежності від галюциногенів

Під флешбеки розуміються нетривалі психічні розлади, що виникають після закінчення декількох днів після прийому галюциногенів. Подібні явища носять тимчасовий, оборотний характер і легко піддаються терапевтичної корекції. Однак при відсутності грамотного, своєчасного лікування, часте й тривале вживання дисоціатів патологічний процес може набути незворотного характеру.

Синдром тривалого розладу сприйняття проявляється:

 • надмірною яскравістю і насиченістю відтінків;
 • рухомими різнокольоровими об’єктами, що миготять перед очима;
 • зміною реальних розмірів навколишніх предметів;
 • рухами, що виникають у периферичному полі зору;
 • появою світних ореолів навколо предметів;
 • «Шлейфом» – виникненням залишкових зображень.

Лікування проводиться за допомогою медикаментозної терапії. У більшості випадків для повного усунення галюцинацій пацієнтам потрібно кілька місяців.

Роль психотерапії в лікуванні залежності від галюциногенів

Більшість людей починає вживати галюциногени, бажаючи розслабитися, зняти стрес, тимчасово піти від внутрішніх проблем. Однак застосування дисоціативів тягне за собою серйозні наслідки, іноді більш небезпечні, ніж вживання класичних наркотичних сполук. Якщо не почати своєчасне лікування, то галюцинації та синдром розладу сприйняття можуть зберегтися протягом усього життя людини.

Позбутися від психологічних проблем, внутрішніх конфліктів допоможуть психотерапевтичні методики. Сеанси психотерапії незамінні для людей, що перебувають на лікуванні залежності від галюциногенів, оскільки є чудовою альтернативою дісоціативам і допомагають попередити можливий зрив. Дізнатися більше про подолання залежності від галюциногенів можна звернувшись в «Український Центр Лікування Залежності».

Чому саме ми

У вас є як мінімум п'ять причин співпрацювати саме з клінікою «Український Центр Лікування Залежності»:

А головне, наш наркологічний диспансер у Києві не просто лікує, а й влаштовує життя своїх пацієнтів після лікування наркоманії.

 • 1Бездоганно високий професіоналізм
 • 2Обґрунтована поетапна програма
 • 3Індивідуальний підхід до кожного, хто потребує
 • 4Гарантована анонімність
 • 5Консультації та відповіді на запитання у необхідному обсязі
Розрахувати вартість лікування