Лікування залежності від екстезі (МДМА)

Екстезі (MDMA) – токсичний препарат, що впливає на психіку та нервову систему хворого. Наркотик дарує відчуття розслаблення і спокою, дозволяє не помічати проблем. У результаті у пацієнта формується сильна психологічна залежність.

Постійне збільшення дози тягне за собою важку інтоксикацію, передозування і навіть смерть. Пройти лікування залежності від екстезі – анонімне та ефективне, пропонують фахівці «Українського Центру Лікування Залежності». Досвідчені лікарі допоможуть усунути ознаки абстиненції та психотичні стани, позбутися від ускладнень соматичного характеру, проведуть курс психокорекції та ресоціалізації.

Лікування залежності від екстезі (МДМА)

Про наслідки вживання екстазі

Екстезі, що представляє собою найсильніший емпатоген, позбавляє людину від внутрішнього дискомфорту, пригноблених станів, тривожності та переживань, тому звикання відбувається непомітно, особливо у людей, що мають психологічні проблеми. Найбільшу небезпеку становить вживання екстезі зі спиртними напоями, нікотином, антидепресантами. Дія токсичних речовин посилюється, вражаючи внутрішні органи, центральну нервову систему, що призводить до небезпечних наслідків, таким як:

 • психоемоційна нестабільність, безпричинна тривожність і дратівливість;
 • депресивні стани;
 • виснаження організму;
 • зниження здатності до концентрації уваги;
 • порушення сну;
 • проблеми з інтелектом, мисленням.

Поступово у залежної людини порушується адекватне світосприйняття, виникають галюцинації. Екстезі руйнує не тільки психіку, але й фізичне здоров’я, що проявляється анорексією, нудотою, головним болем, підвищенням артеріального тиску, погіршенням зору.

Регулярне вживання препарату спричиняє серйозні порушення в стані та функціонуванні центральної нервової системи, позбутися від яких можна тільки з професійною допомогою.

Послуга Час Ціна
Первинна консультація у нарколога  60 хв 800 грн.
Денний стаціонар  за добу від 2000 грн.

Зняття абстинентного синдрому.

Зняття ломки, детоксикація

 за добу від 4000 грн.
Сеанс у психолога/психотерапевта.

Психотерапія, психокорекція, психоаналіз

 60 хв від 500 грн.
Повний курс лікування від алкоголізму за добу від 2200 грн.
Повний курс лікування від наркозалежності за добу від 2900 грн.
VIP-відділення за добу від 5000 грн.

Стаціонарне лікування залежності від екстазі

Найбільшу небезпеку несе вживання «вуличного» екстезі, що дає аналогічний ефект, але має незрозумілий склад, в якому оригінальна речовина, часом, не міститься навіть у мінімальних кількостях. Такі психостимулятори викликають важку залежність, вилікувати яку можна лише в стаціонарних умовах.

Стаціонарне лікування залежності від екстазі

Програма лікування в наркологічному центрі носить комплексний характер і складається з послідовних етапів:

 • попередньої діагностики;
 • купірування психопатичних проявів, які розвинулися на тлі вживання наркотику;
 • детоксикації організму;
 • курсу відновлювальної медикаментозної терапії;
 • купірування можливих ускладнень і наслідків залежно від екстезі;
 • психотерапевтичної корекції;
 • ресоціалізації.

Після завершення основного курсу лікування пацієнтам надається терапевтичний супровід, спрямованих на прискорення соціальну адаптацію та профілактику можливого зриву.

Психотерапевтична допомога залежним від екстезі пацієнтам

Після повернення з клініки у звичні умови пацієнти проходять складний етап стабілізації. Крім проблем, пов’язаних із соціальною реабілітацією, адаптацією до нових умов життя, людина стикається з психологічним дискомфортом, безсонням, запамороченням, депресивними станами.

Результатом може стати новий зрив і повернення до вживання наркотичних речовин. Уникнути рецидиву дозволяє терапевтичне супровід реабілітантів, надання психологічної допомоги в процесі стабілізації. Психотерапія допомагає подолати залежність від екстезі не тільки на фізіологічному, але й психологічному рівні, що необхідно для досягнення стабільної, довгострокової ремісії.

Комплексний підхід дозволяє повністю перемогти хворобу, повернутися до повноцінного, тверезого, здорового життя, а також підвищити її якість. Лікування у наркоклініці проводиться анонімно та не вимагає постановки хворого на облік, що також полегшує процес подальшої соціальної адаптації.

Окрема увага приділяється роботі з близьким оточенням пацієнта, відновленням нормальних, довірчих сімейних відносин. До числа переваг лікування у приватній наркологічній клініці можна віднести високий рівень кваліфікації фахівців, комфортні умови проживання, індивідуальний підхід до кожного пацієнта, застосування найрезультативніших, сучасних терапевтичних методик.

Отримати більш детальну інформацію про методи лікування залежності від екстезі, вартості послуг можна цілодобово на офіційному сайті клініки або ж у телефонному режимі, зателефонувавши в «Український Центр Лікування Залежності». Позитивний ефект, поліпшення фізичного та психоемоційного стану гарантовані.

Чому саме ми

У вас є як мінімум п'ять причин співпрацювати саме з клінікою «Український Центр Лікування Залежності»:

А головне, наш наркологічний диспансер у Києві не просто лікує, а й влаштовує життя своїх пацієнтів після лікування наркоманії.

 • 1Бездоганно високий професіоналізм
 • 2Обґрунтована поетапна програма
 • 3Індивідуальний підхід до кожного, хто потребує
 • 4Гарантована анонімність
 • 5Консультації та відповіді на запитання у необхідному обсязі
Розрахувати вартість лікування