Лікування залежності від дезоморфіну

Дезоморфін («крокодил») є одним із найбільш небезпечних наркотиків, що викликають швидкий розвиток залежності та здатний привести до летального випадку після першого ж вживання. Даний препарат, спочатку винайдений як засіб для лікування опіатної залежності, є дешевшим аналогом героїну.

Для того щоб подолати тягу до вживання наркотику та відновити роботу організму, потрібно професійна допомога. Ефективне лікування залежності від дезоморфіну пропонує пройти пацієнтам «Український Центр Лікування Залежності». Для цих цілей фахівці використовують методи апаратного очищення крові, інфузійну та медикаментозну терапію.

Послуга Час Ціна
Первинна консультація у нарколога  60 хв 800 грн.
Денний стаціонар  за добу від 2000 грн.

Зняття абстинентного синдрому.

Зняття ломки, детоксикація

 за добу від 4000 грн.
Сеанс у психолога/психотерапевта.

Психотерапія, психокорекція, психоаналіз

 60 хв від 500 грн.
Повний курс лікування від алкоголізму за добу від 2200 грн.
Повний курс лікування від наркозалежності за добу від 2900 грн.
VIP-відділення за добу від 5000 грн.

Ускладнення і наслідки дезоморфінової залежності

Дезоморфін руйнує організм і психіку людини. Наркотик моментально проникає у клітинні структури, викликаючи збої в роботі внутрішніх органів і систем, важку форму інтоксикацій. Перші симптоми синдрому відміни проявляються у пацієнтів вже після першого вживання.

Згідно зі статистикою, люди, які вживають «крокодил», гинуть протягом 1,5-2 років. Для досягнення позитивних результатів і позбавлення від залежності важливо своєчасно звернутися за допомогою до фахівців, не допускаючи розвитку небезпечних патологічних процесів, що носять незворотний характер, а саме:

 • тромбозу;
 • зараження крові;
 • некрозу тканин;
 • внутрішніх кровотеч;
 • гнійних процесів.

Лікування залежності від дезоморфіну

Якщо не вжити своєчасних заходів, дезоморфінова залежність призводить до таких сумних наслідків, як інвалідність, ампутація кінцівок або навіть загибель хворого.

Ефективне лікування дезоморфінової залежності

Лікування залежності від дезоморфіну проводиться в умовах закритого стаціонару. Поруч із пацієнтами цілодобово знаходяться кваліфіковані фахівці, які допомагають комфортно та безпечно подолати соматичні та психічні розлади (безсоння, больовий синдром, спазми, збої в роботі травної системи), що виникають при відмові від препарату.

Терапевтичний курс передбачає проходження наступних послідовних етапів:

 1. Діагностика – носить комплексний характер. Пацієнт здає аналізи, проходить ряд досліджень, огляд у профільних фахівців.
 2. Детоксикація – очищення організму від наркотику, токсинів, продуктів розпаду та метаболізму за допомогою крапельниць, апаратних методик.
 3. Медикаментозна терапія – спрямована на усунення хворобливої ​​симптоматики, відновлення нормального стану та функціонування всіх органів і систем, зміцнення імунітету.
 4. Кодування – медикаментозна підшивка сприяє досягненню стійкої ремісії. Дана процедура, яка проводиться за бажанням самого наркозалежного, допомагає уникнути рецидиву та повторного розвитку хімічної залежності в разі зриву.
 5. Психотерапія – сприяє усуненню провокуючих чинників, подолання психологічної залежності від дезоморфіну.

З пацієнтами працюють лікарі, психологи, наркологи. Комплексний підхід дозволяє позбутися від фізичної та психологічної залежності, відновити здоров’я, втрачені особисті якості, звести ймовірність рецидиву до мінімальних показників.

Психологічна допомога та ресоціалізація

Психологічна допомога та ресоціалізація

Програма Детокс, замісна терапія, наркоблокада дозволяють подолати фізіологічну тягу до вживання дезоморфіну. Однак психологічна залежність зберігається, що може в будь-який момент стати причиною чергового зриву. Даний наркотик дає відчуття спокою, ейфорії, тому до нього часто вдаються люди, які страждають від емоційних переживань, депресій, які відчувають стреси.

Позбутися від психологічної тяги до дезоморфіну можна за допомогою грамотної реабілітації. Для досягнення цих цілей фахівці приватних наркологічних центрів застосовують:

 • індивідуальний психоаналіз;
 • роботу в групах взаємодопомоги за програмою «12 кроків»;
 • арт-терапію;
 • сеанси сімейного системного психоаналізу;
 • працетерапію;
 • релаксаційні тренінги;
 • Гештальт-терапію.

Психологи та психотерапевти допомагають пацієнту виявити та усунути фактори, що спровокували розвиток дезоморфінової залежності, сформувати здорові мотивації, відновити втрачені особисті якості, налагодити відносини з близькими людьми, здобути навички тверезого життя.

Поступово людина вчиться жити по-новому, не вдаючись до вживання дезоморфіну. Наступний етап – це ресоціалізація, спрямована на успішну адаптацію в соціумі, рішення проблем, пов’язаних з особистим життям, навчанням, працевлаштуванням, самореалізацією.

Дізнатися більше про лікування залежності від дезоморфину, отримати безкоштовну професійну консультацію можна зателефонувавши до відділення «Українського Центру Лікування Залежності», яке працює цілодобово без перерв і вихідних.

Чому саме ми

У вас є як мінімум п'ять причин співпрацювати саме з клінікою «Український Центр Лікування Залежності»:

А головне, наш наркологічний диспансер у Києві не просто лікує, а й влаштовує життя своїх пацієнтів після лікування наркоманії.

 • 1Бездоганно високий професіоналізм
 • 2Обґрунтована поетапна програма
 • 3Індивідуальний підхід до кожного, хто потребує
 • 4Гарантована анонімність
 • 5Консультації та відповіді на запитання у необхідному обсязі
Розрахувати вартість лікування