Лікування залежності від бутирату

«Український Центр Лікування Залежності» пропонує свою допомогу в подоланні залежності від бутирату. Терапевтичний курс проводиться анонімно та добровільно. Кожен пацієнт може розраховувати на індивідуальний підхід, комфортні умови проживання, цілодобову підтримку з боку досвідчених співробітників і досягнення позитивних, стабільних результатів.

Послуга Час Ціна
Первинна консультація у нарколога  60 хв 800 грн.
Денний стаціонар  за добу від 2000 грн.

Зняття абстинентного синдрому.

Зняття ломки, детоксикація

 за добу від 4000 грн.
Сеанс у психолога/психотерапевта.

Психотерапія, психокорекція, психоаналіз

 60 хв від 500 грн.
Повний курс лікування від алкоголізму за добу від 2200 грн.
Повний курс лікування від наркозалежності за добу від 2900 грн.
VIP-відділення за добу від 5000 грн.

Стаціонарне лікування бутиратної залежності

Стаціонарне лікування бутиратної залежності

Терапія людей, які страждають бутиратною залежністю, проводиться в умовах закритого стаціонару. Цілодобове спостереження фахівців дозволяє швидко усунути такі болісні прояви ломки, як:

 • невроз;
 • фобії та нав’язливі стани;
 • напади панічних атак;
 • депресивні стани;
 • порушення сну, безсоння.

У ході терапевтичного процесу лікарі допомагають хворому подолати фізичну залежність, нормалізувати загальний стан.

Оскільки відмова від бутирату супроводжується гострою абстиненцією, підвищенням рівня тривожності, апатією, порушеннями в функціонуванні серцево-судинної системи, психотичними станами, важливо, щоб поруч із людиною перебували професіонали, здатні своєчасно надати грамотну допомогу. Не варто побоюватися госпіталізації, адже лікування у приватному наркоцентрі проводиться анонімно, і пацієнти не ставляться на облік.

Наслідки вживання бутирату

Бутират застосовується у медичній сфері для введення пацієнта в стан загальної анестезії. У невеликих кількостях препарат володіє заспокійливим, розслаблюючим впливом. Постійне вживання речовини у великих кількостях вражає печінку, нирки, головний мозок, центральну нервову систему. Через деякий час у пацієнтів виявляються такі негативні наслідки:

 • порушення слухової функції;
 • сліпота;
 • психічні розлади;
 • погіршення пам’яті, амнезія.

Передозування, одночасне вживання бутирату зі спиртними напоями тягне за собою багату блювоту, епілептичні припадки, впадіння в коматозний стан і навіть смерть.

Як проходить лікування?

Лікування залежності від бутирату

Бутират викликає сильну хімічну та психологічну залежність. Лікування в стаціонарі дозволяє максимально швидко стабілізувати стан пацієнта й уникнути цілого ряду небезпечних наслідків. Терапевтичний курс складається з наступних етапів:

 1. Діагностика – здача лабораторних аналізів, огляд терапевтів і вузькопрофільних фахівців, інструментальні обстеження – кардіограма (ЕКГ), ультразвукове дослідження (УЗД).
 2. Детоксикація – проводиться за допомогою інфузійної, еферентної терапії. Дані методики допомагають очистити організм від токсичних речовин і залишків бутирату.
 3. Медикаментозне лікування (симптоматичне, що підтримує) – сприяє прискореному відновленню імунітету після детоксикації, нормалізації стану та функціонування органів. Крім ліків, прописуються вітамінно-мінеральні комплекси.
 4. Кодування – проводиться при бажанні самого пацієнта. Підшивка допомагає уникнути зриву та повторного розвитку хімічної залежності.
 5. Психотерапія – допомагає пацієнтам навчитися розслаблятися, знімати стрес без використання штучних допінгів.

Після виписки з реабілітаційного центру пацієнти продовжують працювати з фахівцями. Терапевтичний супровід сприяє успішній соціальній адаптації, допомагає попередити зрив.

Залучення родичів у терапевтичний процес

Для успішного подолання залежності від бутирату, досягнення стабільної ремісії людині буде потрібна не тільки лікарська допомога, а й підтримка близьких людей. Відмова від вживання наркотичних речовин викликає у пацієнтів апатію, депресивні стани, замкнутість. При тривалому стажі наркотичної залежності продукування власного дофаміну повністю пригнічується.

Близьке оточення, що прагне допомогти родичу, який потрапив у біду, не повинно вимагати від нього відмовитися від вживання бутирату, а мотивувати на звернення до кваліфікованих фахівців. Професійне лікування проходить без таких несприятливих наслідків, як безсоння, тахікардія, підвищення кров’яного тиску, фобії, панічні атаки.

Лікарі-наркологи готові надати членам сім’ї пацієнта індивідуальні консультації, навчити взаємодіяти з залежною людиною, правильно проявляти свою підтримку. Участь близького оточення, здорові сімейні відносини часто стають потужним поштовхом для усвідомленого, добровільної відмови від вживання бутирату та сприяють повного одужання.

Для отримання допомоги, подолання бутіратной залежності досить просто зателефонувати в «Український Центр Лікування Залежності».

Чому саме ми

У вас є як мінімум п'ять причин співпрацювати саме з клінікою «Український Центр Лікування Залежності»:

А головне, наш наркологічний диспансер у Києві не просто лікує, а й влаштовує життя своїх пацієнтів після лікування наркоманії.

 • 1Бездоганно високий професіоналізм
 • 2Обґрунтована поетапна програма
 • 3Індивідуальний підхід до кожного, хто потребує
 • 4Гарантована анонімність
 • 5Консультації та відповіді на запитання у необхідному обсязі
Розрахувати вартість лікування