Лікування «сольової» залежності

Позбутися «сольової» залежності – анонімно, швидко та безпечно, пропонує «Український Центр Лікування Залежності». Вживання наркотику, відомого під назвою «сіль» (метилендиоксипіровалерон), тягне за собою надзвичайно важкі наслідки.

Головна небезпека полягає в тому, що даний препарат має накопичувальний ефект, а тому навіть після відмови від вживання продовжує руйнувати здоров’я пацієнта. Тільки за допомогою кваліфікованих фахівців можна назавжди позбутися від «сольової» залежності, супутніх патологій, відновити нормальний фізичний і психічний стан.

Лікування «сольової» залежності

До чого призводить вживання «солі»

Вживання «солі» руйнує психіку та центральну нервову систему пацієнта. У людини спотворюється сприйняття життя, втрачається зв’язок з реальним світом і здатність адекватно оцінювати свої можливості. У подібному стані пацієнт цілком може викинутися з вікна, кинутися під колеса автомобіля, не віддаючи звіту в своїх діях.

При найменших підозрах на «сольову» залежність необхідно терміново звертатися за допомогою до фахівців, оскільки перемогти хворобу самостійно неможливо. При відсутності своєчасного лікування патологічний процес швидко прогресує, призводячи до сумних наслідків:

 • помутніння свідомості;
 • особистісної деградації;
 • появі галюцинацій (зорових і слухових);
 • параноїдальних станів;
 • розладів соматичного характеру;
 • розвитку психічних захворювань.

Наркотик негативно діє не тільки на психіку, але й на фізичний стан хворого. Багато «сольових» наркоманів гинуть у результаті набряку мозку, раптової зупинки серця. Врятувати життя хворого допоможе тільки звернення до спеціалізованої клініки.

Послуга Час Ціна
Первинна консультація у нарколога  60 хв 800 грн.
Денний стаціонар  за добу від 2000 грн.

Зняття абстинентного синдрому.

Зняття ломки, детоксикація

 за добу від 4000 грн.
Сеанс у психолога/психотерапевта.

Психотерапія, психокорекція, психоаналіз

 60 хв від 500 грн.
Повний курс лікування від алкоголізму за добу від 2200 грн.
Повний курс лікування від наркозалежності за добу від 2900 грн.
VIP-відділення за добу від 5000 грн.

Програма лікування «сольової» залежності

Лікування залежності від «солі» в приватній спеціалізованій клініці проводиться анонімно, в умовах закритого стаціонару. Фахівці центру не тільки купірують патологічну залежність, а й надають пацієнтам психологічну підтримку, допомогу в подальшій соціальній адаптації, що важливо і для самих реабілітантів, і для їх близького оточення.

Терапевтичний курс проходить під цілодобовим наглядом лікарів – наркологів, психологів, психотерапевтів. Стан пацієнта постійно відстежується і в разі його погіршення виявляється своєчасна, професійна допомога. Після потрапляння в клініку наркозалежний проходить медичний огляд, що дозволяє оцінити стан здоров’я, виявити наявність можливих супутніх захворювань, наслідків та ускладнень вживання метилендиоксипіровалерону.

Після комплексного обстеження розробляється лікувальна програма, що включає:

 • Детоксикацію, що очищає тканини від залишків наркотику й токсичних речовин.
 • Медикаментозну терапію.
 • Лікування супутніх патологій, усунення небажаних ускладнень, спровокованих «сольовою» залежністю.
 • Психотерапію, проведення релаксаційних сеансів.
 • Ресоціалізацію.

Такий комплексний підхід дозволяє подолати хімічну та психологічну залежність від «солі», нормалізувати стан пацієнта.

Програма лікування «сольової» залежності

Реабілітація та психотерапевтична допомога

Психологічна реабілітація починається ще в центрі та проводиться за принципами програми «12 кроків» з елементами праце-, гештальт і арт-терапії. Психологи також працюють з пацієнтами індивідуально, проводять сеанси сімейного системного психоаналізу. Результат – успішне подолання проблеми, благополучна, комфортна адаптація в соціумі, зведення ризиків можливого рецидиву до мінімальних показників.

Але після закінчення лікувального курсу та повернення додому в житті людини починається складний період. Тому терапевтичний супровід, пропоноване співробітниками наркоцентру, дозволяє полегшити процес адаптації до нових умов, подолати кризові стани та уникнути чергового рецидиву.

Період стабілізації супроводжується депресіями, порушеннями сну, тривогою, психологічним дискомфортом. Грамотна реабілітація дає можливість усунути ці негативні прояви. Правильні мотивації, оволодіння релаксаційним техніками, відновлення здорових відносин із близькими людьми допомагає пацієнтові в повній мірі перемогти хворобу, налагодити своє життя, стати повноцінним членом суспільства.

«Український Центр Лікування Залежності» працює в цілодобовому режимі, без перерв і вихідних днів. Для того щоб скористатися запропонованими послугами, отримати індивідуальну консультацію, дізнатися більше про лікування «сольової» залежності, досить просто зателефонувати в центр.

Чому саме ми

У вас є як мінімум п'ять причин співпрацювати саме з клінікою «Український Центр Лікування Залежності»:

А головне, наш наркологічний диспансер у Києві не просто лікує, а й влаштовує життя своїх пацієнтів після лікування наркоманії.

 • 1Бездоганно високий професіоналізм
 • 2Обґрунтована поетапна програма
 • 3Індивідуальний підхід до кожного, хто потребує
 • 4Гарантована анонімність
 • 5Консультації та відповіді на запитання у необхідному обсязі
Розрахувати вартість лікування