Лікування опіоїдної залежності

«Український Центр Лікування Залежності» пропонує свою допомогу в боротьбі з опіоїдною залежністю. Співробітники допоможуть хворому швидко, безболісно подолати стан наркотичної ломки, зняти ознаки абстинентного синдрому. Лікування проводиться анонімно без постановки на облік. Тривалість курсу залежить від тривалості стажу вживання, загального стану здоров’я, наявності або відсутності супутніх захворювань.

Програма лікування

Лікування опіоїдної залежності

Для усунення залежності від опіоїдів хворому потрібне комплексне лікування, що складається з:

 • діагностики;
 • детоксикації;
 • замісної терапії;
 • медикаментозного лікування;
 • наркоблокади (за бажанням хворого);
 • психологічної реабілітації.

Лікування проводиться в умовах закритого стаціонару та займає за термінами від 2 тижнів. Пацієнтам надаються цілодобова допомога та спостереження лікарів. У ході терапевтичного курсу усуваються прояви хімічної залежності, проводяться заходи, спрямовані на попередження можливих ускладнень. Також фахівці надають допомогу близькому оточенню пацієнта, лікують від співзалежності.

Послуга Час Ціна
Первинна консультація у нарколога  60 хв 800 грн.
Денний стаціонар  за добу від 2000 грн.

Зняття абстинентного синдрому.

Зняття ломки, детоксикація

 за добу від 4000 грн.
Сеанс у психолога/психотерапевта.

Психотерапія, психокорекція, психоаналіз

 60 хв від 500 грн.
Повний курс лікування від алкоголізму за добу від 2200 грн.
Повний курс лікування від наркозалежності за добу від 2900 грн.
VIP-відділення за добу від 5000 грн.

Особливості та принципи успішного лікування

Програма лікування від опіоїдної залежності включає в себе:

 1. Комплексну діагностику – огляд профільних фахівців, проведення лабораторних досліджень, УЗД, виявлення супутніх патологій.
 2. Програму Детокс – очищення організму від залишків наркотику й токсичних речовин за допомогою крапельниць.
 3. Замісну терапію – усуває ознаки абстиненції, що виникають після детоксикації.
 4. Медикаментозну терапію – спрямовану на відновлення нормального стану та функціонування внутрішніх органів, поліпшення настрою, підвищення якості сну. Хворим призначаються вітамінно-мінеральні комплекси, симптоматичні та препарати, що забезпечують надійний захист головного мозку, печінки, інших життєво важливих органів.
 5. Наркоблокаду – застосування антагоністів опіоїдних препаратів. Сприяє досягненню стабільної, стійкої ремісії. Дає хороші результати при тривалому, регулярному вживанні опіуму, частих зривів. Проводиться виключно за бажанням самого хворого.
 6. Психотерапію – індивідуальні та колективні заняття, спрямовані на подолання психологічної залежності, освоєння методів релаксації, формування здорових мотивацій.

Психологічна реабілітація включає в себе арт-, праце- і Гештальт-терапію, заняття за програмою «12 кроків». Пацієнтам надаються розгорнуті індивідуальні консультації, спостереження і підтримка після виписки.

Найбільш ефективні програми лікування підбираються індивідуально з урахуванням результатів діагностики та інших особливостей. Після закінчення терапії пацієнту рекомендується відвідувати фахівця не рідше 1 разу на 2-3 місяці протягом року з метою стабілізації стану та профілактики рецидиву.

Методи замісної терапії

Методи замісної терапії

Самостійно подолати опіум залежність практично нереальне завдання, оскільки опіати викликають сильне звикання, а відмова від них супроводжується яскраво вираженим больовим синдромом. Усунути хворобливі відчуття дозволяє проведення замісної терапії. Для цих цілей після детоксикації пацієнтів призначаються:

 1. Трамал – знеболюючий засіб, що застосовується до повного усунення больового синдрому.
 2. Клофелін – усуває розлади психосоматичного та вегетативного характеру (приймається від 5 до 10 діб).
 3. Тіаприд – дозволяє усунути психопатоподібні розлади, зняти біль. Оптимальний термін лікування – від 3 до 6 діб.

Результативність замісної терапії контролюється за допомогою провокації препаратами Налоксон або Налтрексон. Якщо після їх застосування у пацієнта проявляються ознаки абстинентного синдрому, фахівець призначає йому додаткові терапевтичні заходи.

Наркоблокада

Наркоблокада – це підшивка від наркотиків. Застосування препаратів-імплантатів сприяє досягненню стабільної ремісії, придушення дії наркотичних речовин. Закріпити досягнутий ефект допомагають методи психотерапії, психологічна реабілітація.

Допомога близькому оточенню

Для подолання патологічної залежності важливо, щоб у пацієнта були правильні мотивації, щире бажання одужати. Тривалість ремісії, успішність лікування багато в чому залежать від відносин із родичами, пануючої в сім’ї атмосфери.

З цієї причини велика увага приділяється роботі з близьким оточенням пацієнтів. Їм надаються індивідуальні консультації, надається допомога в лікуванні співзалежності. Хороший ефект дають сеанси сімейної психотерапії.

Щоб пройти лікування опіатної залежності в «Українському Центрі Лікування Залежності», досить одного телефонного дзвінка.

Чому саме ми

У вас є як мінімум п'ять причин співпрацювати саме з клінікою «Український Центр Лікування Залежності»:

А головне, наш наркологічний диспансер у Києві не просто лікує, а й влаштовує життя своїх пацієнтів після лікування наркоманії.

 • 1Бездоганно високий професіоналізм
 • 2Обґрунтована поетапна програма
 • 3Індивідуальний підхід до кожного, хто потребує
 • 4Гарантована анонімність
 • 5Консультації та відповіді на запитання у необхідному обсязі
Розрахувати вартість лікування