Лікування героїнової залежності

Героїн – один із найнебезпечніших наркотиків, що руйнують організм і психіку. При відсутності нової дози людина відчуває сильні фізичні та психологічні страждання, що призводять до чергового зриву. Позбутися від героїнової залежності вдасться тільки за допомогою професіоналів.

Пройти ефективне, анонімне лікування пацієнтам, які зіштовхнулися з таким страшним наркотиком, пропонує «Український Центр Лікування Залежності».

Послуга Час Ціна
Первинна консультація у нарколога  60 хв 800 грн.
Денний стаціонар  за добу від 2000 грн.

Зняття абстинентного синдрому.

Зняття ломки, детоксикація

 за добу від 4000 грн.
Сеанс у психолога/психотерапевта.

Психотерапія, психокорекція, психоаналіз

 60 хв від 500 грн.
Повний курс лікування від алкоголізму за добу від 2200 грн.
Повний курс лікування від наркозалежності за добу від 2900 грн.
VIP-відділення за добу від 5000 грн.

Як подолати героїнову залежність?

Подолання героїнової залежності – тривалий і складний процес, що вимагає комплексної реабілітації. Для досягнення стабільних результатів важливо, щоб лікування проходило під наглядом наркологів та психологів.

Куди звертатися за допомогою?

Пройти лікування без постановки на облік можна в приватних клініках. Лікарі для цих цілей застосовують комплексні програми, що включають в себе детоксикацію, медичну та психологічну допомогу. Індивідуальний підхід, використання найдієвіших, інноваційних методик дозволяє досягати позитивних результатів навіть у найскладніших випадках.

Лікування героїнової залежності

Стадії лікування героїнової залежності

Ефективна програма лікування героїнової залежності включає:

 • попередню діагностику;
 • детоксикацію організму;
 • замісну та медикаментозну терапії;
 • наркоблокаду;
 • психокорекцію.

Лікування займає 10 днів і більше. Оптимальна схема курсу підбирається фахівцями індивідуально.

Про работу центра та його переваги

«Український Центр Лікування Залежності» — один із кращих приватних установ, що спеціалізуються на боротьбі з героїновою залежністю. Лікування дозволяє позбутися від хвороби швидко, безпечно та безболісно. Всі послуги надаються анонімно.

Допомога досвідчених фахівців зводить до мінімуму ризики приєднання ускладнень, що особливо важливо для людей, які страждають на кардіологічні захворювання, порушеннями в функціонуванні шлунково-кишкового тракту.

Як проходить лікування

Лікування героїнової залежності проводиться у стаціонарі. Лікарі допомагають пацієнту подолати тягу до вживання наркотику, зняти ознаки гострої абстиненції, нормалізувати фізичний і психоемоційний стан. Терапевтичний курс проходить поетапно:

 1. Діагностика – припускає проведення огляду у профільних фахівців, ультразвукове дослідження, здачу аналізів. На підставі отриманих результатів розробляється індивідуальна схема лікування.
 2. Детоксикація – очищає організм від залишків героїну й токсинів, знімає ломку.
 3. Замісна терапія – запобігає прояв абстинентного синдрому, розладів психіки.
 4. Медикаментозне лікування з використанням симптоматичних препаратів – зміцнює імунітет, підтримує роботу внутрішніх органів, сприяє нормалізації сну, фізичного та психоемоційного стану.
 5. Наркоблокада, що проводиться за бажанням хворого, – рекомендується особам, що вживають героїн на регулярній основі. Дана методика дозволяє досягти стійкої ремісії та уникнути рецидиву.
 6. Психотерапія – спрямована на формування здорових мотивацій, подолання психологічної залежності від героїну.

Допомога пацієнтам надається і після виписки. Індивідуальні консультації, регулярні відвідини фахівців допомагають закріпити досягнуті результати та запобігти можливий зрив у період стабілізації.

Замісна терапія при наркозалежності

Замісна терапія

Застосування методів замісної терапії дозволяє уникнути больового синдрому, розладів психічного та соматичного характеру, що виникають при відмові від героїну. Препарати та їх доза підбираються лікарями індивідуально, що дозволяє гарантувати пацієнту безпеку та досягнення позитивних результатів.

Наркоблокада для досягнення стабільної ремісії

Практика довела, що проведення наркоблокади сприяє досягненню стійкої ремісії, знижує ризики розвитку фізичної залежності навіть у разі зриву. Імплантати мають наступні переваги:

 • тривала дія (до року);
 • формування стабільної ремісії;
 • відсутністю звикання;
 • придушення дії героїну.

Закріпленню досягнутих результатів, повного позбавлення від залежності сприяють психотерапія, індивідуальна робота з психологом, сеанси сімейного психоаналізу.

Допомога рідним

Від правильної поведінки родичів, стосунків у сім’ї багато в чому залежать успішність лікування і тривалість ремісії. При цьому близьке оточення пацієнта теж потребує психологічної допомоги. Фахівці проводять для родичів індивідуальні консультації, допомагають їм навчитися правильно взаємодіяти з залежним на різних етапах лікування, висловлювати свою підтримку.

Сеанси сімейної психотерапії сприяють відновленню теплих, здорових відносин між близькими людьми. Домовитися про консультації, госпіталізації пацієнта з героїнової залежністю можна цілодобово в телефонному режимі.

Чому саме ми

У вас є як мінімум п'ять причин співпрацювати саме з клінікою «Український Центр Лікування Залежності»:

А головне, наш наркологічний диспансер у Києві не просто лікує, а й влаштовує життя своїх пацієнтів після лікування наркоманії.

 • 1Бездоганно високий професіоналізм
 • 2Обґрунтована поетапна програма
 • 3Індивідуальний підхід до кожного, хто потребує
 • 4Гарантована анонімність
 • 5Консультації та відповіді на запитання у необхідному обсязі
Розрахувати вартість лікування