Лікування амфетамінової залежності

На сьогоднішній день одним із найбільш поширених наркотиків є «вуличний» амфетамін з домішками токсичних речовин і неякісних психостимуляторів. Даний продукт негативно впливає на серцево-судинну та центральну нервову системи, викликає сильну психологічну залежність.

Для того щоб відмовитися від наркотику, пацієнту потрібна допомога кваліфікованих фахівців. Пройти анонімне лікування амфетамінової залежності пропонує «Український Центр Лікування Залежності». Терапевтичний курс включає в себе очищення крові, медикаментозне лікування, психологічну реабілітацію.

Послуга Час Ціна
Первинна консультація у нарколога  60 хв 800 грн.
Денний стаціонар  за добу від 2000 грн.

Зняття абстинентного синдрому.

Зняття ломки, детоксикація

 за добу від 4000 грн.
Сеанс у психолога/психотерапевта.

Психотерапія, психокорекція, психоаналіз

 60 хв від 500 грн.
Повний курс лікування від алкоголізму за добу від 2200 грн.
Повний курс лікування від наркозалежності за добу від 2900 грн.
VIP-відділення за добу від 5000 грн.

Наслідки вживання амфетаміну

На початку 20-го століття амфетамін використовувався в медичній сфері для боротьби з ожирінням, бронхіальною астмою, депресивними станами та низкою інших захворювань. Однак незабаром речовина почали використовувати з метою досягнення наркотичного сп’яніння, і вона було занесена до списку заборонених.

Лікування амфетамінової залежності

Зараз продається так званий «вуличний» амфетамін, до складу якого входять психотропи, токсичні домішки, низькоякісні наркотичні речовини, лікарські препарати. Вживання амфетаміну тягне за собою розвиток важких і небезпечних наслідків, таких як:

 • тремор;
 • мігренозні напади;
 • депресивні стани;
 • тахікардія;
 • мідріаз (розширені зіниці);
 • підвищення показників артеріального тиску;
 • панічні атаки;
 • діафорез (підвищене потовиділення);
 • стимуляторний психоз;
 • порушення сну;
 • відшарування аортальной порожнини;
 • гіпертермія (перегрівання);
 • шизофренія;
 • судинні спазматичні болі;
 • ішемічний інсульт.

Патологічний процес розвивається швидко, приводячи до незворотних наслідків. Тому дуже важливо вчасно починати лікування амфетамінової залежності.

Лікування залежності від амфетаміну

Лікування амфетамінової залежності вимагає не тільки медичної, а й психологічної допомоги. Відмова від наркотику супроводжується вкрай важкими депресивними станами, втратою інтересу до життя, зниженням працездатності. Справитися з подібними проявами самостійно практично неможливо.

Реабілітація проводиться в стаціонарних умовах. Велика увага приділяється формуванню у хворого правильних мотивацій до одужання, психокорекції, ресоціалізації. Всі послуги надаються пацієнтам анонімно без постановки на облік.

Лікування залежності від амфетаміну

Лікування проводиться у комфортних умовах під наглядом досвідчених фахівців, здатних допомогти людині максимально швидко, безболісно подолати стан ломки, уникнувши таких негативних наслідків, як безсоння, депресія, психоемоційна нестабільність.

Програма терапевтичного курсу поділяється на кілька послідовних етапів:

 1. Проведення комплексного обстеження.
 2. Детоксикація за допомогою методів інфузійної, еферентної терапії.
 3. Медикаментозне лікування з використанням індивідуально підібраних симптоматичних препаратів, спрямоване на відновлення фізичного здоров’я, підтримку внутрішніх органів і систем.
 4. Кодування від наркотиків – проводиться за бажанням наркозалежного. Підшивка, гіпнотичний вплив допомагають придушити психологічну залежність і досягти стану стабільної ремісії.
 5. Психотерапія – робота за програмою «12 кроків», індивідуальні та сімейні психотерапевтичні сеанси, арт-т, гештальт і працетерапія.

На завершальній стадії пацієнти проходять курс ресоціалізації, спрямований на фіксацію досягнутих результатів, профілактику зриву, успішну соціальну адаптацію.

Психотерапевтична допомога

Після завершення лікування людина проходить стадію стабілізації, під час якої важливо контролювати її психоемоційний стан. Відмова від амфетаміну може супроводжуватися підвищеною тривожністю і агресивністю, депресією, апатією, манією переслідування, проблемами зі сном, втратою інтересу до життя.

Для того щоб усунути неприємні симптоми, запобігти рецидив захворювання, фахівці навчають реабілітантів методам релаксації, навичкам усунення провокуючих чинників. Велику увага психологи й психотерапевти приділяють боротьбі з внутрішніми особистісними проблемами, які є причинами, що підштовхують людину до вживання наркотику.

За допомогою фахівців пацієнти позбавляються від психологічної тяги до амфетаміну, знаходять нові цілі та інтереси, оволодівають навичками тверезого життя, вчаться відчувати задоволення без штучних допінгів. «Український Центр Лікування Залежності» допоможе назавжди забути про амфетамін, поліпшивши якість життя реабілітанта у всіх її сферах.

Чому саме ми

У вас є як мінімум п'ять причин співпрацювати саме з клінікою «Український Центр Лікування Залежності»:

А головне, наш наркологічний диспансер у Києві не просто лікує, а й влаштовує життя своїх пацієнтів після лікування наркоманії.

 • 1Бездоганно високий професіоналізм
 • 2Обґрунтована поетапна програма
 • 3Індивідуальний підхід до кожного, хто потребує
 • 4Гарантована анонімність
 • 5Консультації та відповіді на запитання у необхідному обсязі
Розрахувати вартість лікування