Виклик нарколога в Дніпровському районі Києва

Виведення із запою, зняття ломки, кодування в Дніпровському районі Києва

Важка алкогольна та наркотична залежність супроводжується не тільки деградацією особистості, руйнуванням організму, але і критичним, гострим станом, що вимагає негайної медичної допомоги.

У таких ситуаціях найбільш актуальна послуга – виклик нарколога на дім в Дніпровському. Оскільки людина, або поводиться неадекватно і відмовляється їхати в клініку, або фізично не здатна дістатися до установи.

Наші послуги:

  1. Виведення із запою в Дніпровському – послуга необхідна, якщо людина не припиняє вживати алкоголь протягом 5 діб і більше. Такий стан загрожує серйозною інтоксикацією, розладами психіки та навіть смертю хворого. Процедура здійснюється за допомогою спеціальних, індивідуально підібраних препаратів під контролем кваліфікованого фахівця.
  2. Зняття ломки в Дніпровському – потрібно не тільки наркоманам, а й людям, страждаючим на важку форму алкогольної залежності. Коли організм не отримує чергову дозу допінгу, людина відчуває сильні болі, втрачає контроль над собою і готова на все заради вживання допінгу. Гострі прояви абстинентного синдрому знімаються за допомогою сорбентів і очищаючих крапельниць.
  3. Кодування в Дніпровському – проводиться психологічними методами (Довженко, гіпноз) і медикаментозними (підшивка). Дана процедура не знімає гострих симптомів, проте усуває психічну залежність.

Звернутися за допомогою ви можете цілодобово, ми працюємо без свят і вихідних днів.

Розрахувати вартість лікування