Виклик нарколога в Святошинському районі Києва

Виклик нарколога на дім в Святошинському районі Києва

Виклик нарколога в Святошинському – послуга, яка виявилася затребуваною. Фахівця можна викликати цілодобово, без вихідних і перерв, що особливо актуально, якщо людина знаходиться в критичному стані. Родині не доведеться вирішувати питання з транспортуванням хворого до медичного закладу, що знаходиться далеко від населеного пункту, крім того, не буде потрібно переконувати алкоголіка або наркомана в тому, що йому життєво необхідна медична допомога.

Лікар проводить діагностику і медикаментозні процедури в домашніх умовах:

  • Зняття ломки в Святошинському – за допомогою ефективних препаратів наркозалежного позбавляють від болісного стану, що виникає на тлі синдрому «відміни», в т.ч. небезпечних для життя проявів – аритмії, гіпертонії та ін.
  • Виведення з запою в Святошинському – поряд з усуненням похмілля, алкогольного делірію є важливим заходом, який поліпшує стан хворого.

В обох випадках завдяки якісній детоксикації організм пацієнта швидко і дбайливо очищується від отруйних речовин і токсинів. Якщо потрібно, на дому проводиться кодування в Святошинському – ефективна методика при боротьбі з різного роду залежностями.

Всі послуги хворий отримує анонімно, і не виходячи з дому.

З повним прайс-листом можна ознайомитись у медичному центрі або поставити запитання по телефону гарячої лінії: +38(099) 508-08-88

*Адміністрація Українського Центру Лікування Залежності приймає всі заходи щодо своєчасного оновлення розміщеного на сайті прайс-листа, проте, щоб уникнути можливих непорозумінь, радимо уточнювати вартість послуг у контакт-центрі за телефоном:+38(099) 508-08-88. Розміщений прайс не є офертою. Медичні послуги надаються на підставі договору. Є протипоказання. Необхідна консультація спеціаліста.

Автор:Сергій Адаменко

Медична інформація є коректною, достовірною, актуальною. Програмний директор асоціації реабілітаційних центрів