Наркологічний центр «Український Центр Лікування Залежності» допоможе вилікувати залежність

Тільки професійні лікарі здатні вилікувати від наркозалежності і довести боротьбу до перемоги. Звертайтеся в “Український Центр Лікування Залежності” – лікувальну клініку, де працюють справжні професіонали.

Наркотичний туман продовжує накривати Україну. За останні роки його вплив на молодь посилився. В таких умовах лікування наркоманії Київ вважає справою першої важливості. Необхідно розширювати лікувальну практику, спрямовану проти залежності від наркотичних речовин. Клініка «Український Центр Лікування Залежності» активно включилася в боротьбу і показує високу результативність.

Увага! Ви можете ознайомитися з розпорядком дня в стаціонарі

Дії по етапах

Тільки професійний наркологічний центр надасть дієву допомогу. Ніяких інших способів не існує. Якщо вони і є, то приносять мінімальний ефект, створюють атмосферу недовіри до можливості перемогти хворобу.

У клініці «Український Центр Лікування Залежності» лікування наркоманії розбите на етапи, які слідують строго один за одним. Певна послідовність – гарантія високого результату. Що проходить наркозалежний, потрапляючи в цей лікувальний центр:

  • діагностику;
  • зняття ломки;
  • детоксикаційні заходи за допомогою лікарських засобів;
  • психологічну реабілітацію;
  • повернення в соціальне середовище (адаптація до соціуму).

Фахівці щодня працюють з пацієнтами з сімей різного рівня достатку і менталітету. Переважно контингент молодий, так як «наркомани довго не живуть» (ця сувора правда життя відома всім). Послідовні етапи розроблялися як універсальна схема. Але також закладена можливість продовжувати індивідуальну корекцію дози кожну ступінь, підлаштовувати їх під особливості конкретної особистості.

Дізнатись вартість проживання в стаціонарі

Перейти

Професійний захист молоді

Приватні лікувальні центри діють на результат. Очевидно, що досягти його здатна лише сучасна наркологічна клініка – Київ не раз переконувався, що все залежить від організаторського підходу. Якщо вам дійсно потрібна допомога з гарантією ремісії, звертайтеся в «Український Центр Лікування Залежності».

Розвиток антинаркотичної медичної допомоги в Україні триває. Анонімне лікування наркозалежності ведеться в різних регіонах. Фахівці аналізують програми, покращують їх, впроваджують найкращі розробки.

Експерти впевнені: рука допомоги від професійних наркологів – гідний шанс захистити молодь від загибелі, а країну від моральної деградації. Зв’яжіться з консультантом з клініки, вам допоможуть спланувати подальші дії на шляху до одужання. Пам’ятайте: якщо наркотики проникли в сім’ю, зволікати не можна.

З повним прайс-листом можна ознайомитись у медичному центрі або поставити запитання по телефону гарячої лінії: +38(099) 508-08-88

*Адміністрація Українського Центру Лікування Залежності приймає всі заходи щодо своєчасного оновлення розміщеного на сайті прайс-листа, проте, щоб уникнути можливих непорозумінь, радимо уточнювати вартість послуг у контакт-центрі за телефоном:+38(099) 508-08-88. Розміщений прайс не є офертою. Медичні послуги надаються на підставі договору. Є протипоказання. Необхідна консультація спеціаліста.

Автор:Каркавін Сергій

Керівник стаціонарної програми реабілітації
У гештальт-підході завершив проходження спеціалізації по роботі з залежностями.
“Працюю над створенням терапевтичного середовища в реабілітаційному центрі”.