Лікування наркоманії в Очакові

Анонімне лікування наркоманії з подальшою допомогою в соціальній адаптації пропонує місцева філія Всеукраїнського Інституту залежностей. Зняття ломки , програма ДЕТОКС, психологічна реабілітація – це короткий список послуг, що надаються даним профільним закладом.

Що лежить в основі лікування наркоманії?

Більшість наркодиспансерів і профільних клінік лікування наркоманії обмежують тим, що проводять детоксикацію, знімають гострі ознаки абстинентного синдрому. Однак такі методи дають лише короткочасні результати.

Зняття ломки і програма ДЕТОКС полегшують стан хворого, очищають його організм і тимчасово усувають тягу до вживання наркотику. Набагато небезпечніше психологічна залежність від штучних допінгів і боротися з нею можна тільки шляхом грамотної психологічної корекції. Інакше черговий зрив є питанням часу.

Дізнатись вартість проживання в стаціонарі

Перейти

З цієї причини Інститут залежностей для лікування наркоманії пропонує наступні методики:

 1. Зняття ломки.
 2. Комплексна детоксикація  із застосуванням медикаментозних і біологічних методів.
 3. Лікування супутніх захворювань, які розвинулися на тлі наркотичної залежності.
 4. Психологічна реабілітація з застосуванням методів інтервенції, Гештальт-терапії, сімейного системного психоаналізу, когнітивно-поведінкової терапії.
 5. Соціальна реабілітація – корекція моделі поведінки і підготовка до повернення в соціум. Включає себе заняття-творчістю, трудотерапию, читання мотивуючої літератури, відвідування лекцій, тренінгів, майстер-класів та ін. заходів.

Такий комплексний підхід дозволяє домагатися довгострокових, позитивних результатів, усуваючи не тільки хімічну, але і психологічну залежність людини від штучних допінгів.

Фахівці реабілітаційного центру допомагають кожному пацієнтові виявити фактори, що спровокували його до вживання наркотиків, і пропонують ефективні інструменти для боротьби з ними. Сприяють в розкритті особистісного потенціалу і нових здібностей. Життя людини стає настільки яскравим, емоційно насиченим і цікавим, що в ньому не залишається місця для наркотиків.

Лікування наркоманії в Очакові

Значення колективної психотерапії при лікуванні наркоманії

Лікування наркоманії в клініці – це обов’язкові заняття реабілітантів в групах взаємодопомоги за програмою «12 кроків». Дана методика визнана у всьому світі найбільш дієвою і результативною щодо подолання різного роду залежностей, в т.ч. і наркотичної.

Основні переваги програми:

 1. Формування правильних мотивацій і твердження в них.
 2. Можливість придбання нових друзів і зміна кола спілкування.
 3. Постійне духовне зростання і саморозвиток.
 4. Поетапне проходження шляху від усвідомлення факту наявності залежності до повноцінного лікування.
 5. Зміна пріоритетів і життєвих цінностей.
 6. Набуття необхідної підтримки, як з боку фахівців, так і від інших людей, які також борються зі своєю згубною пристрастю.
 7. Мотивуючий позитивний досвід інших реабілітантів.

Перебування в здоровому терапевтичному співтоваристві, ізоляція від негативно впливаючих на наркозалежного людей і звичного оточення грає важливу роль в подоланні наркотичної залежності, особливо на початкових етапах курсу. Тому лікування здійснюється в умовах госпіталізації.

Обстановка в реабілітаційному центрі нагадує не лікарню і навіть не санаторій, а затишний, комфортабельний котедж, де панує душевна, доброзичлива, сімейна атмосфера. Лікування проводиться за умови дотримання суворої політики конфіденційності. Пацієнти та їхні рідні можуть не побоюватися розголосу і громадського осуду.

Після завершення основного курсу проводиться ресоціалізація, яка допомагає колишньому наркозалежному налагодити стосунки в родині, вирішити соціальні та юридичні проблеми, попередити можливі зриви, знайти гідну роботу, змінити професію, здобути освіту підвищити рівень кваліфікації або перепрофілюватися.

Розрахувати вартість лікування