Лікування наркоманії в Лозовій

Ситуація з наркотичною залежністю в Лозовій досить складна, кількість наркоманів стає дедалі більше, особливо серед молоді. Тепер людям, які потребують професійної допомоги, не обов’язково звертатися в харківський наркологічний центр. Пройти професійне лікування наркоманії тепер можна в місцевому відділенні Всеукраїнського Інституту залежностей.

Виклик нарколога та допомога в знятті ломки

Зняття ломки – одна з найбільш потрібних послуг. Професійна медична допомога може знадобитися при інтоксикації, передозуванні наркотичними речовинами. Досвідчений фахівець-нарколог Інституту анонімно і в будь-який час доби проведе екстрену детоксикацію, швидко усунувши болісні симптоми абстинентного синдрому, знайомі кожному наркоману.

Після стабілізації фізичного та психоемоційного стану наркозалежного з ним проводяться мотиваційні бесіди. Професіонал зможе підібрати аргументи, що дозволяють переконати залежну людину в руйнівній дії хімічних допінгів на його життя, і погодитися пройти повноцінне лікування наркоманії в умовах госпіталізації.

Без усвідомленого рішення і психологічної реабілітації зняття ломки дасть лише короткочасний позитивний результат, який в 95% випадків закінчується черговим зривом.

Дізнатись вартість проживання в стаціонарі

Перейти

Послуги центру при лікуванні наркоманії

Інститут залежності пропонує різні види послуг, спрямовані на успішне лікування наркоманії:

 1. Попередня діагностика.
 2. Купірування ознак абстинентного синдрому.
 3. Медикаментозна детоксикація.
 4. Психологічна реабілітація.
 5. Ресоціалізація і Допомога в соціальній адаптації.
 6. Безкоштовне консультування від профільних фахівців.
 7. Виклик нарколога і психолога на дім.
 8. Надання допомоги ближньому колу реабілітанта, націлене на відновлення гармонійних взаємин і подолання співзалежності.

Певна, покрокова програма і суворе дотримання перерахованих етапів дозволяють домагатися вражаючих результатів, навіть в найбільш складних і запущених клінічних ситуаціях, при тривалому стажі вживання наркотиків.

Лікування наркоманії в Лозовій

Про переваги реабілітаційного центру

Реабілітаційний центр в корені відрізняється від звичних наркодиспансерів. Пацієнтам пропонується анонімне лікування наркоманії, незалежного від того, чи пройшли вони повноцінний терапевтичний курс або обмежилися короткостроковими методами у вигляді детоксикації.

Відсутність необхідності в постановці на облік дозволяє уникнути розголосу проблеми і громадського осуду, а також можливих складнощів в майбутньому, пов’язаних з працевлаштуванням, отриманням водійських прав і ін.

Лікування наркоманії здійснюється в умовах госпіталізації. Для пацієнтів створені комфортні умови і затишна домашня атмосфера. Фахівці центру дбають про правильно збалансоване, здорове харчування своїх постояльців, організації їхнього дозвілля, розкритті творчих здібностей і духовному зростанні, що безсумнівно стане в нагоді кожній людині в подальшому житті.

Основний акцент робиться на психологічну реабілітацію. Для цієї мети застосовуються наступні методики:

 • індивідуальні консультації;
 • сімейний системний психоаналіз;
 • колективна психотерапія, заняття за програмою «12 кроків»;
 • методи трудотерапії, Гештальт-терапії, когнітивно-поведінкової терапії.

Реабілітанти багато читають, дивляться мотивуючі фільми, відвідують різні лекції і майстер-класи, займаються спортом і творчістю. Поступово усувається психологічна залежність, оскільки людина розуміє, що можна відчувати задоволення від життя, не вдаючись до штучних допінгів, знаходить для себе нові цілі та пріоритети.

Велика увага приділяється роботі з ближнім оточенням, відновленню довірчих відносин реабілітанта з членами його сім’ї, що дуже важливо для профілактики можливих зривів.

Зробити перший крок на зустріч тверезому життю без наркотиків можна вже прямо зараз, подзвонивши до філії Всеукраїнського Інституту залежностей.

Розрахувати вартість лікування