Лікування наркоманії в Лозовій

Ситуація з наркотичною залежністю в Лозовій досить складна, кількість наркоманів стає дедалі більше, особливо серед молоді. Тепер людям, які потребують професійної допомоги, не обов’язково звертатися в харківський наркологічний центр. Пройти професійне лікування наркоманії тепер можна в місцевому відділенні Всеукраїнського Інституту залежностей.

Виклик нарколога та допомога в знятті ломки

Зняття ломки – одна з найбільш потрібних послуг. Професійна медична допомога може знадобитися при інтоксикації, передозуванні наркотичними речовинами. Досвідчений фахівець-нарколог Інституту анонімно і в будь-який час доби проведе екстрену детоксикацію, швидко усунувши болісні симптоми абстинентного синдрому, знайомі кожному наркоману.

Після стабілізації фізичного та психоемоційного стану наркозалежного з ним проводяться мотиваційні бесіди. Професіонал зможе підібрати аргументи, що дозволяють переконати залежну людину в руйнівній дії хімічних допінгів на його життя, і погодитися пройти повноцінне лікування наркоманії в умовах госпіталізації.

Без усвідомленого рішення і психологічної реабілітації зняття ломки дасть лише короткочасний позитивний результат, який в 95% випадків закінчується черговим зривом.

Дізнатись вартість проживання в стаціонарі

Перейти

Послуги центру при лікуванні наркоманії

Інститут залежності пропонує різні види послуг, спрямовані на успішне лікування наркоманії:

 1. Попередня діагностика.
 2. Купірування ознак абстинентного синдрому.
 3. Медикаментозна детоксикація.
 4. Психологічна реабілітація.
 5. Ресоціалізація і Допомога в соціальній адаптації.
 6. Безкоштовне консультування від профільних фахівців.
 7. Виклик нарколога і психолога на дім.
 8. Надання допомоги ближньому колу реабілітанта, націлене на відновлення гармонійних взаємин і подолання співзалежності.

Певна, покрокова програма і суворе дотримання перерахованих етапів дозволяють домагатися вражаючих результатів, навіть в найбільш складних і запущених клінічних ситуаціях, при тривалому стажі вживання наркотиків.

Лікування наркоманії в Лозовій

Про переваги реабілітаційного центру

Реабілітаційний центр в корені відрізняється від звичних наркодиспансерів. Пацієнтам пропонується анонімне лікування наркоманії, незалежного від того, чи пройшли вони повноцінний терапевтичний курс або обмежилися короткостроковими методами у вигляді детоксикації.

Відсутність необхідності в постановці на облік дозволяє уникнути розголосу проблеми і громадського осуду, а також можливих складнощів в майбутньому, пов’язаних з працевлаштуванням, отриманням водійських прав і ін.

Лікування наркоманії здійснюється в умовах госпіталізації. Для пацієнтів створені комфортні умови і затишна домашня атмосфера. Фахівці центру дбають про правильно збалансоване, здорове харчування своїх постояльців, організації їхнього дозвілля, розкритті творчих здібностей і духовному зростанні, що безсумнівно стане в нагоді кожній людині в подальшому житті.

Основний акцент робиться на психологічну реабілітацію. Для цієї мети застосовуються наступні методики:

 • індивідуальні консультації;
 • сімейний системний психоаналіз;
 • колективна психотерапія, заняття за програмою «12 кроків»;
 • методи трудотерапії, Гештальт-терапії, когнітивно-поведінкової терапії.

Реабілітанти багато читають, дивляться мотивуючі фільми, відвідують різні лекції і майстер-класи, займаються спортом і творчістю. Поступово усувається психологічна залежність, оскільки людина розуміє, що можна відчувати задоволення від життя, не вдаючись до штучних допінгів, знаходить для себе нові цілі та пріоритети.

Велика увага приділяється роботі з ближнім оточенням, відновленню довірчих відносин реабілітанта з членами його сім’ї, що дуже важливо для профілактики можливих зривів.

Зробити перший крок на зустріч тверезому життю без наркотиків можна вже прямо зараз, подзвонивши до філії Всеукраїнського Інституту залежностей.

З повним прайс-листом можна ознайомитись у медичному центрі або поставити запитання по телефону гарячої лінії: +38(099) 508-08-88

*Адміністрація Українського Центру Лікування Залежності приймає всі заходи щодо своєчасного оновлення розміщеного на сайті прайс-листа, проте, щоб уникнути можливих непорозумінь, радимо уточнювати вартість послуг у контакт-центрі за телефоном:+38(099) 508-08-88. Розміщений прайс не є офертою. Медичні послуги надаються на підставі договору. Є протипоказання. Необхідна консультація спеціаліста.

Автор:Сергій Адаменко

Медична інформація є коректною, достовірною, актуальною. Програмний директор асоціації реабілітаційних центрів