Лікування алкоголізму в Золотоноші

Пройти анонімне, професійне лікування алкоголізму в Золотоноші пропонує місцеве відділення Європейського Інституту залежностей. У центрі є команда досвідчених висококваліфікованих фахівців і всі необхідні ресурси, щоб допомогти людині подолати згубну пристрасть і повернутися до повноцінного, тверезою, щасливого життя.

Термінова допомога

В Інституті залежностей пацієнтам надається екстрена медична допомога. Дана послуга включає в себе зняття білої гарячки в Золотоноші, виведення з запоїв, купірування абстинентного синдрому і важкої алкогольної інтоксикації. Здійснюється екстрена медична допомога, як в стаціонарі, так і в домашніх умовах.

Термінові заходи необхідно вживати при прояві у хворого наступних тривожних симптомів:

 • нудота і напади блювоти;
 • запаморочення;
 • судомний синдром;
 • лихоманка;
 • порушення дихальної функції;
 • надмірно інтенсивне потовиділення;
 • зміна кольору шкірних покривів і слизових оболонок;
 • зниження показників температури тіла.

Екстрена детоксикації може знадобитися при порушенні психоемоційного стану хворого, галюцинаціях, агресивній, неадекватній поведінці, безпричинної підвищеної тривожності і дратівливості.

Фахівці здійснюють процедуру за допомогою медикаментозних методів, очищаючих крапельниць. Використовуються також препарати, що сприяють відновленню водно-електролітного балансу, нормального серцевого ритму і дихальної функції. Всі препарати і їх дозування підбираються в індивідуальному порядку з урахуванням клінічної картини, стану хворого.

Після того як психоемоційний та фізичний стан пацієнта стабілізується, з ним проводяться мотиваційні бесіди, пропонується проведення подальшого терапевтичного курсу в стаціонарних умовах, можливий трансфер в клініку. Проводиться робота і з членами сім’ї хворого, яким надаються професійні консультації, проводяться лекції, зустрічі з психологами.

Лікування алкоголізму в Золотоноші

Лікування та реабілітація – комплекс заходів

Лікування алкогольної залежності здійснюється комплексно і систематично.

Спочатку пацієнти проходять діагностику, що дозволяє оцінити стадію алкоголізму, ступінь ураження внутрішніх органів і систем, наявність супутніх захворювань. На підставі отриманих результатів розробляється індивідуальний терапевтичний курс, що включає в себе лікування ускладнень і наслідків алкогольної залежності.

Найкращих результатів можна досягти тільки комплексним шляхом, поєднуючи відразу кілька методик. Фахівці Інституту залежностей часто використовують таку комбінацію, як кодування від алкоголю в Золотоноші + психотерапевтичне лікування. Такий підхід дозволяє домогтися стабільного, пролонгованого позитивного ефекту і знизити ймовірність можливих рецидивів.

Лікування пропонується проводити в стаціонарних умовах. Госпіталізація характеризується наявністю наступних безперечних переваг:

 1. Можливість проведення комплексної детоксикації та повноцінного відновлення роботи організму хворого.
 2. Тимчасова ізоляція алкозалежної людини від звичного середовища і оточення, що провокує до вживання спиртних напоїв.
 3. Перебування в здоровому терапевтичному співтоваристві.
 4. Виключення ймовірності придбання і вживання алкоголю.
 5. Цілодобова допомога, підтримка, спостереження досвідчених фахівців.

Слід зазначити, що побоюватися госпіталізації не варто. Для реабілітантів створені максимально комфортні умови, анітрохи не нагадуючі лікарняну обстановку. Кожному хворому гарантується шанобливе ставлення і суворе дотримання політики конфіденційності.

Щоб отримати допомогу, професійну консультацію, викликати фахівця додому, знати докладніше про методи лікування і вартості послуг, досить просто зателефонувати до місцевої філії Інституту або скористатися формою зворотного зв’язку на сайті клініки. Не затягуйте з рішенням, і ми зможемо допомогти вам у вирішенні проблеми.

З повним прайс-листом можна ознайомитись у медичному центрі або поставити запитання по телефону гарячої лінії: +38(099) 508-08-88

*Адміністрація Українського Центру Лікування Залежності приймає всі заходи щодо своєчасного оновлення розміщеного на сайті прайс-листа, проте, щоб уникнути можливих непорозумінь, радимо уточнювати вартість послуг у контакт-центрі за телефоном:+38(099) 508-08-88. Розміщений прайс не є офертою. Медичні послуги надаються на підставі договору. Є протипоказання. Необхідна консультація спеціаліста.

Автор:Сергій Адаменко

Медична інформація є коректною, достовірною, актуальною. Програмний директор асоціації реабілітаційних центрів